Chcete prodávat nebo nakupovat nemovitosti? Realitní kanceláře vám umožní prodej bytů, prodej domů, pronájmy, prodej komerčních objektů – kancelářských prostor, obchodních objektů, skladů a garáží a prodej pozemků, tedy stavebních parcel, zahrad a polí.

Realitní kancelář. Prodej, pronájem: -nemovitosti. -pozemky.

Nákup, prodej a pronájem bytů, domů, pozemků, chat a nebytových prostor. Zajištění úvěrů a znaleckých posudků.

Realitní kancelář: - pronájmy, prodej, koupě, výměna nemovitosti a bytů - veškeré činnosti s tímto spojené.

Realitní kancelář: Téměř 18-leté zkušenosti v oblasti realit jsou zárukou kvalitních služeb. Koupě, prodej, pronájem, převody: - rodinné domy - vily - chalupy, chaty - byty - kanceláře - prodejny - objekty pro komerční využití - nebytové prostory - tovární objekty - zemědělské objekty - garáže - pozemky Služby: - ...

Realitní kancelář. Nemovitosti: - zprostředkování prodeje - oceňování - znalecké posudky Sepisování: - kupní smlouvy Rozpočtování stavebních prací. Stavební dozor. Realizace staveb.

Realitní kancelář: - prodej bytů, domů, chalup, rekreačních zařízení, penzionů a rodinných domů v oblasti Jablonecka, Liberecka, Turnovska, Jizerských a Lužických hor, Krkonoš a Českého ráje.

Poskytujeme: - kompletní servis v oblasti - nemovitostí se specializací na obchody s nemovitostmi, oceňování nemovitostí, inženýrskou činností při výstavbě a financování.

Realitní kancelář. Prodej, koupě, pronájem: -bytové i nebytové prostory

Realitní kancelář REA. Kompletní realitní servis, prodej, koupě, pronájem: -domy -byty -pozemky -chalupy -chaty -nebytové prostory.

Naší specialitou je prodej i těch nejsložitějších areálů mezi více nových vlastníků s úplným ošetřením všech vazeb a vztahů. Jako příklad můžeme uvést prodej velké textilní továrny, kdy jsme realizovali prodej nemovitostí mezi celkem 48 různých kupujících.

Realitní kancelář - kompletní služby na trhu s nemovitostmi. Koupě, prodej, výměna a pronájem bytů a nemovitostí. Byty a rodinné domy lokalita Liberecko, Jablonecko a širší okolí. Tržní odhady bytů a nemovitostí, finanční poradenství.

Služby v oblasti realit, realitní kancelář: - zprostředkování nájmu, pronájmu a prodeje nemovitostí - vyhledání a výkupy nemovitostí - zajištění vyhláškových a tržních znaleckých posudků - zajištění vyhotovení geometrických plánů, dělení pozemků Služby v oblasti financování - hypoteční úvěr - stavební spoření - pojištění nemovitostí, ...

Nabízíme Vám kompletní servis v realitní činnosti.

Reality a správa nemovitostí Zajišťujeme prodej a pronájem: - byty, nebytové prostory - rodinné domy, vily - chalupy - pozemky - komerční objekty - kanceláře, obchody - developerské projekty Správa a údržba bytových domů, komerčních objektů, zakládání společenství vlastníků jednotek Ostatní služby: - zajištění hypotečního ...

Soudní znalec: - stavebnictví (vady a poruchy staveb,stavební hmoty) - oceňování a odhady nemovitostí Realitní kancelář: - zprostředkování prodeje a koupě nemovitostí a bytů Provádí: - stavební diagnostika - posudky vad a poruch staveb - poradenská činnost ve stavebnictví Autorizovaný inženýr v oboru stavební diagnostika.

-Komplexní správa majetku -Nepřetržitá pohotovostní služba -Realitní činnost, prodej, koupě domů, zprostředkování nájemníků -Inženýrská činnost na stavbách -Recepční služby, ostraha a hlídání objektů -Úklidové služby -Drobné rekonstrukce, stavební úpravy -Opravy objektů a budov -Správa provozu EZS a EPS -Revize a servisní služby