Nevíte si rady s koupí nemovitosti? Odborně pomoci vám mohou realitní makléři, kteří vám dokážou zprostředkovat koupi domu, bytu, komerčních prostor (haly, sklady, výrobní prostory, kanceláře) nebo pozemku (stavební parcely, zahrady, lesy, parky, louky).

Realitní kancelář. Organizační a ekonomické poradenství. Provádění veřejných dražeb. Prodej: -trezory -bezpečnostní schránky.

Realitní kancelář MĚSTSKÁ REALITNÍ s.r.o. nabízí služby v oblasti nákupu, prodeje, nájmu a pronájmu všech typů nemovitostí.

Realitní kancelář: - prodej, koupě, pronájem a výměna bytů všech forem vlastnictví - prodej a převody nemovitostí - rodinných domů, činžovních domů, pozemků, stavebních parcel a dalších pozemků - podej a převody spoluvlastnických podílu na nemovitostech.

realitní kancelář - 55 poboček v České republice a 10 na Slovensku - více než 550 makléřů v obou zemích - denně v nabídce přes 10 000 nemovitostí - svoji nemovitost u nás hledá více než 50 000 klientů - celoplošná inzerce a vlastní M&M realitní magazín - nadstandardní péče o klienty - vlastní hypoteční centrum – M&M hypotéka na klíč - ...

Realitní kancelář: -55 poboček v České republice a 10 na Slovensku -více než 550 makléřů v obou zemích -denně v nabídce přes 10 000 nemovitostí -svoji nemovitost u nás hledá více než 50 000 klientů -celoplošná inzerce a vlastní M&M realitní magazín -nadstandardní péče o klienty -vlastní hypoteční centrum – M&M hypotéka na klíč ...

Realitní kancelář: -55 poboček v České republice a 10 na Slovensku -více než 550 makléřů v obou zemích -denně v nabídce přes 10 000 nemovitostí -svoji nemovitost u nás hledá více než 50 000 klientů -celoplošná inzerce a vlastní M&M realitní magazín -nadstandardní péče o klienty -vlastní hypoteční centrum – M&M hypotéka na klíč ...

Služby: - úklidové - finanční poradenství - realitní služby

Realitní kancelář: - nákup, prodej, nemovitostí - rodinné, obytné domy - zemědělské usedlosti - chaty, chalupy - pole, lesy, pozemky - znalecké posudky.

Služby: -životní pojištění - úrazové a rizikové pojištění - penzijní připojištění - pojištění majetku - cestovní pojištění -realitní makléř

Realitní činnost. Služby realitního makléře.

Služby: -nákup a prodej nemovitostí -pronájem nemovitostí -vypracování znaleckých posudků a tržních odhadů cen nemovitostí -zpracování daňového přiznání z daně nemovitostí, daně u převodu nemovitostí, daně dědické -vedení účetnictví malé organizace (živnost).

Dotační politika - vyhledání vhodné dotace, zpracování žádosti o dotaci, sledování průběhu čerpání dotace, závěrečné vyúčtování. Veřejné zakázky - zpracování zadávací dokumentace, dohled nad zadávacím řízením, administrace veřejné zakázky ve vazbě na Věstník veřejných zakázek a dle zákona o veřejných zakázkách. Realitní činnost. Finanční ...

Služby: -bytový architekt -urbanismus -projekční činnost -realitní činnost.

Služby: -zprostředkování stavebních a bytových úprav -zajištění kompletního servisu s převodem, prodejem, koupí, výměnou nebo pronájmem nemovitosti. Poradenství: -stavební spoření -úvěry a překlenovací úvěry -kompletní právní a realitní servis -znalecké posudky.

Realitní kancelář: -prodej, nákup domů, chat, chalup -prodej, nákup, pronájem bytů, nebytových prostor.

Realitní kancelář. Služby: -kompletní poradenství při koupi a pronájmu nemovitostí -převod členských práv k družstevním bytům -výpisy z evidence nemovitostí -vypracování znaleckých posudků -zpracování kupních a nájemních smluv.