Nevíte si rady s koupí nemovitosti? Odborně pomoci vám mohou realitní makléři, kteří vám dokážou zprostředkovat koupi domu, bytu, komerčních prostor (haly, sklady, výrobní prostory, kanceláře) nebo pozemku (stavební parcely, zahrady, lesy, parky, louky).

Realitní kancelář, reality: -zprostředkování prodej a pronájem všech druhů nemovitostí, pole, pozemek -nákup, prodej byty a rodinné domy -pronájem obchodní prostory a obchodní domy, skladové a výrobní plochy a objekty Nájemní domy, kanceláře, pozemky, garáže, haly Právní servis kupní a nájemní smlouvy. Hypoteční ...

Vyhotovení znaleckých posudků pro soudy, státní orgány a organizace, firmy a občany za účelem: - převod nemovitostí (prodej, koupě, darování) - vypořádání dědictví - vypořádání sjednoceného jmění manželů (SJM) - vypořádání podílové spoluvlastnictví - stanovení ceny nemovitostí pro zahrnutí do jmění firmy. Vyhotovení odhadů nemovitostí pro ...

Realitní agentura. - rodinné domy - byty - pozemky - garáže - rekreační objekty - komerční objekty

Realitní činnost - realitní makléři - prodej nemovitostí.

Realitní specialistka Krnovsko a Bruntálsko. Realitní služby. Energetické štítky a certifikáty. Přepis elektřin, vody a plynu u dodavatelů. Poradenské služby.

Činnost: - realitní makléřka - zprostředkování komplexních služeb spojených s prodejem, pronájmem nemovitostí.

Služby: - obchodní, právní, finanční servis spojený s nákupem nebo prodejem nemovitostí.

Realitní makléř M&M reality - prodej nemovitostí.

Realitní kancelář - prodej a pronájem nemovitostí - realitní makléři zprostředkují prodej nebo pronájem všech druhů nemovitostí v oblati Frýdek-Místek, Ostrava.

Realitní makléř - prodej nemovitostí.

Realitní makléř - prodej nemovitostí.

Severomoravské nemovitosti - prodej a pronájem nemovitostí - realitní makléř - realitní kancelář.

Realitní poradenství. Komplexní finanční poradenství při financování nemovitosti. Vyřízení hypotéky. Pojištění nemovitosti.

Činnost: - realitní makléř - prodej bytů, domů, pozemků, nebytových prostor