Nevíte si rady s koupí nemovitosti? Odborně pomoci vám mohou realitní makléři, kteří vám dokážou zprostředkovat koupi domu, bytu, komerčních prostor (haly, sklady, výrobní prostory, kanceláře) nebo pozemku (stavební parcely, zahrady, lesy, parky, louky).

Realitní kancelář PRIME REALITY s.r.o. se postará o prodej, pronájem a koupi bytu, pozemku, domu a dalších nemovitostí v okolí Svitav a v Praze. Poskytuje realitní servis a pomůže s vyřízením hypotéky.

Geodetické práce, lesnické práce, pozemní stavitelství, realitní kancelář

Prodej nemovitostí. Realitní makléřka. Prodej, pronájem: -domy, dům -byty, chalupy, chaty -zahrady, pozemek -kancelářské prostory, kanceláře.

Zprostředkovatelské služby v oblasti realit.

Služby: - realitní makléř - realitní kancelář

Realitní makléř - prodej nemovitostí.

Realitní kancelář. Další kontakt: Mírové náměstí 1389 Ústí nad Orlicí Telefon: 465526938. Stavební investorsko, inženýrská činnost. Telefon: 465525802.

- prodej stavebního materiálu - stavební činnost

Malířské, natěračské práce a malby: -kanceláře, byty, balkóny, společenské prostory atd... Nátěry: -okna, zábradlí, střechy, ploty atd... -vchodové dveře Práce instalatérské a topenářské Práce zednické Práce pokrývačské a klempířské

Realitní a finanční společnost: -prodávajícímu vyhledáme vhodného zájemce -sepíšeme kupní smlouvu -obstaráme vklad do Katastru nemovitostí -zajistíme znalecký posudek. Správa objektů s bytovými a nebytovými prostory. Ubytování. Leasing. Pronájem nemovitostí. Finanční, ekonomické poradenství, služby: -založení účtu ...

Realitní činnost - oceňování nemovitostí - převody nemovitostí - znalecké posudky - kupní, darovací smlouvy - prohlášení vlastníka

Realitní kancelář: -prodej a koupě nemovitostí -znalecké posudky staveb a pozemků -správa nemovitostí -oceňování nemovitostí a podniků -poradenství -privatizace bytového fondu -bezplatné zveřejnění v síti internet -geodetické práce.

PRACUJTE S TĚMI NEJLEPŠÍMI Nabízíme Vám víc než obvyklý standard. Máme pevně zakotvené hodnoty a firemní kulturu. Týmová práce, rozvoj a vzdělávání jsou naší nejvyšší prioritou. M&M REALITY přijme do svých řad realitní makléře, manažery, hypoteční specialisty a pojišťovací poradce s regionální působností pro celou Českou republiku.

Realitní kancelář, prodej a pronájem: -rodinné domy a byty -zprostředkování pronájmů, prodeje a koupě nemovitostí -vyhledáme klientovi vhodné zájemce -obstaráme vklad do katastru nemovitostí -zajistíme znalecký posudek -určíme tržní cenu prodávané nemovitosti -úvěry, hypotéky, celkové profinancování nemovitostí ...

Soudní znalec, znalecké posudky, odhady: - nemovitostí - tržní ceny nemovitostí. Realitní kancelář: - oceňování rodinné domy byty bytové domy provozní stavby rekreační objekty pozemky komunikace haly, budovy.

Nabízíme komplexní realitní služby v oblasti prodeje, pronájmu nemovitostí.