Nevíte si rady s koupí nemovitosti? Odborně pomoci vám mohou realitní makléři, kteří vám dokážou zprostředkovat koupi domu, bytu, komerčních prostor (haly, sklady, výrobní prostory, kanceláře) nebo pozemku (stavební parcely, zahrady, lesy, parky, louky).

Zprostředkovatelské služby v oblasti realit.

Realitní makléř - prodej nemovitostí.

Realitní a finanční společnost: -prodávajícímu vyhledáme vhodného zájemce -sepíšeme kupní smlouvu -obstaráme vklad do Katastru nemovitostí -zajistíme znalecký posudek. Správa objektů s bytovými a nebytovými prostory. Ubytování. Leasing. Pronájem nemovitostí. Finanční, ekonomické poradenství, služby: -založení účtu ...

Realitní kancelář: -prodej a koupě nemovitostí -znalecké posudky staveb a pozemků -správa nemovitostí -oceňování nemovitostí a podniků -poradenství -privatizace bytového fondu -bezplatné zveřejnění v síti internet -geodetické práce.

PRACUJTE S TĚMI NEJLEPŠÍMI Nabízíme Vám víc než obvyklý standard. Máme pevně zakotvené hodnoty a firemní kulturu. Týmová práce, rozvoj a vzdělávání jsou naší nejvyšší prioritou. M&M REALITY přijme do svých řad realitní makléře, manažery, hypoteční specialisty a pojišťovací poradce s regionální působností pro celou Českou republiku.

Realitní kancelář, prodej a pronájem: -rodinné domy a byty -zprostředkování pronájmů, prodeje a koupě nemovitostí -vyhledáme klientovi vhodné zájemce -obstaráme vklad do katastru nemovitostí -zajistíme znalecký posudek -určíme tržní cenu prodávané nemovitosti -úvěry, hypotéky, celkové profinancování nemovitostí ...

Nabízíme komplexní realitní služby v oblasti prodeje, pronájmu nemovitostí.

Realitní kancelář: - nákup, prodej, pronájem nemovitostí - kompletní servis: - financování, pojištění, služby geodeta, právní služby, internetová prezentace.