Nevíte si rady s koupí nemovitosti? Odborně pomoci vám mohou realitní makléři, kteří vám dokážou zprostředkovat koupi domu, bytu, komerčních prostor (haly, sklady, výrobní prostory, kanceláře) nebo pozemku (stavební parcely, zahrady, lesy, parky, louky).

Pomáháme lidem! Jsme realitní makléři a s naším týmem Vás provedeme bezpečně a spolehlivě celou cestou prodeje Vaší nemovitosti od Á až do ŽET. Byt, dům, chatu nebo pozemek přece neprodáváte každý den. Pro nás je to každodenní rutina. Ozvěte se, pomůžeme i Vám.

Realitní kancelář, reality: -zprostředkování prodej a pronájem všech druhů nemovitostí, pole, pozemek -nákup, prodej byty a rodinné domy -pronájem obchodní prostory a obchodní domy, skladové a výrobní plochy a objekty Nájemní domy, kanceláře, pozemky, garáže, haly Právní servis kupní a nájemní smlouvy. Hypoteční ...

Nabízíme realitní služby spojené s prodejem a pronájmem všech druhů nemovitostí v Praze a okolí. Poskytujeme komplexní právní služby na vysoké úrovni a finanční servis při obchodu s nemovitosti. Zajistíme bezstarostný prodej a pronájem Vaší nemovitosti.

Poradenská a zprostředkovatelská činnost

Služby makléře s oprávněním k podnikání na kapitálovém trhu... Nabídka dluhopisů a podílových listů a dalších cenných papírů.

Neobvyklé spojení realitní makléřky a stavebního inženýra - statika vám zajistí hladký průběh při prodeji nemovitosti. Technická znalost vaší nemovitosti kupujícího přesvědčí a vás ochrání. A protože jsme oba zároveň odhadci nemovitostí. máte jistotu ve správném stanovení tržní hodnoty. Naše služby jsou postaveny na odbornosti, spolehlivosti, ...

Služby: - zprostředkování velkoobchodu - velkoobchod v zastoupení - nespecializovaný velkoobchod - zprostředkovatelské činnosti realitních agentur Aktivní bez omezení činnosti.

Nákup a prodej nemovitostí. Odhady cen nemovitostí.

Služby: - realitní kancelář - správa nemovitostí

Stránky realitního makléře pro hlavní město Prahu a Středočeský kraj. Prodej a pronájem nemovitostí.

Jako privátní realitní makléř pomáhám již 16 let svým klientům prodat v Praze a okolí jejich nemovitosti. Majitelům nemovitostí poskytuji služby každému na míru, pod hlavičkou vlastní realitní kanceláře. Mojí snahou je dělat práci jinak a lépe než velké realitní kanceláře

Služby: - realitní, konzultační a investiční činnost v oblasti nemovitostí.

Činnost: - makléřská společnost - pojištění - investice a spoření

Realitní a makléřské služby - prodej, pronájem nemovitostí.

Realitní makléř - prodej, pronájem nemovitostí.