Realitní společnosti vám v čele s realitními makléři pomohou prodat váš dům, byt, rekreační objekt, komerční objekt či pozemek. Prodat tedy můžete svůj dům, chalupu, chatu, svou stavební parcelu, les, louku, kancelářské prostory, výrobní haly nebo sklady.

RE/MAX Property - RE/MAX Property - prodej Vaší nemovitosti bez starostí!
Prodáváte nemovitost v Praze či okolí a líbilo by se Vám ji prodat bezpečně, co nejrychleji a za nejvyšší možnou cenu? Společnost RE/MAX Property pod vedením pana Vladimíra Ovčariče Vám profesionálně zajistí hladký chod při prodeji bytu, domu, pozemku či chalupy. Navštivte nás v naší kanceláři v ulici Strašnická 3164/1a v Praze a podělte se s ...
RE/MAX Property - RE/MAX Property - prodej Vaší nemovitosti bez starostí!
Realitní kancelář. Síť realitních kanceláří TANA již 15 let zajišťuje obstarání či zprostředkování prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí i družstevních bytů. V nabídce sítě realitních kanceáří TANA si můžete vybrat z více jak 1250 exkluzivně svěřených nemovitostí.

Služby: - ubytování v nadstandardně vybavených domcích

Realitní kancelář Realitní kancelář Městské bytové družstvo

Činnost: - soustružení - svařování - vrtání Služby: - sestavování PC - projektování a instalace strukturované kabeláže - správa serverů Pronájem nebytových prostor.

Služby: - správa a údržba nemovitostí - účetnictví - realitní činnost

Realitní kancelář. Správa a údržba nemovitostí. Služby: - ekonomické a organizační poradenství. Stavební práce. Inženýrské služby.

Realitní činnost - bytové prostory - pozemky - nebytové prostory

Realitní kancelář Real-Net poskytuje komplexní služby na trhu s nemovitostmi. Obstaráme za Vás vše potřebné pro úspěšný prodej, pronájem i nákup nemovitosti. Výkupy, financování, odhady, přiznání.

Pronájem společenského sálu a restaurace Sklářský dvůr Huť u Jablonce nad Nisou

Vedení účetní agendy, nákup a prodej, propagační a reklamní činnost, pronájem (učebny, PC), technicko - administrativní práce, zprostředkování obchodu a služeb.

Realitní kancelář: - koupě, prodej a pronájem bytů - koupě a prodej nemovitostí - prodej pozemků - pronájem nebytových prostor.

Realitní kancelář: -Prodej nemovitostí -Pronájem nemovitostí -Koupě nemovitostí -Výkup nemovitostí -Koupě nemovitostí z DRAŽEB -Developerské projekty -Správa bytů a jiných nemovitostí -Kompletní finanční servis -Zdarma poradenství v oblasti nemovitostí a financí -Řešení Exekucí na nemovitostech.

Opravy silničních vozidel -Velkoobchod a maloobchod -Ubytovací služby -Projektování pozemkových úprav -Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Zprostředkování obchodu a služeb -Údržba motorových vozidel a jejich ...

Kompletní konzultační služby v souvislostí s prodejem, koupí, pronájmem či nájmem nemovitostí Rychlá a bezplatná prezentace nemovitostí na placených realitních serverech v ČR a v zahraničí Konzultace při stanovení ceny prodeje a pronájmu. Posouzení cen nemovitostí včetně znaleckého posudku a odhadu Poradenství při uzavírání veškerých typů ...

Společnost s dlouhodobou tradicí v oblasti správy, prodeje a pronájmu nemovitostí. Komplexní služby správy, účetnictví, facility managementu a poradenské činnosti v oblasti realit, včetně znaleckého oceňování a autorizované činnosti ve výstavbě.

Realitní kancelář. Zprostředkování - prodej a pronájem: - nemovitosti: - rodinné domy - byty - průmyslové haly. Správa nemovitostí. Právní a finanční poradenství v oblasti realit. Osobní přístup.

Přípravné stavební práce. Zemní práce: -traktorová rypadla kolová rypadla do 14 tun pásové rypadlo JCB 130 Menzi muck A51 čelní nakladač Demoliční práce, demolice. Jeřábnické práce. Přeprava: - materiálu sklápěcími vozy - podvalníkem do 30 tun Letní údržba: - sečení trávy, mulčování. Zimní údržba: - traktorové ...

Správa nemovitostí na základě smlouvy. Realitní služby.

Holičství, kadeřnictví Správa a údržba bytových či nebytových prostor.