Realitní společnosti vám v čele s realitními makléři pomohou prodat váš dům, byt, rekreační objekt, komerční objekt či pozemek. Prodat tedy můžete svůj dům, chalupu, chatu, svou stavební parcelu, les, louku, kancelářské prostory, výrobní haly nebo sklady.

RE/MAX Property - RE/MAX Property - prodej Vaší nemovitosti bez starostí!
Prodáváte nemovitost v Praze či okolí a líbilo by se Vám ji prodat bezpečně, co nejrychleji a za nejvyšší možnou cenu? Společnost RE/MAX Property pod vedením pana Vladimíra Ovčariče Vám profesionálně zajistí hladký chod při prodeji bytu, domu, pozemku či chalupy. Navštivte nás v naší kanceláři v ulici Strašnická 3164/1a v Praze a podělte se s ...
RE/MAX Property - RE/MAX Property - prodej Vaší nemovitosti bez starostí!
Služby: - správa a údržba nemovitostí - účetnictví a daňové poradenství Prodej: - potraviny - smíšené zboží

Pronájem: - nebytové prostory ( kancelářské, obchodní ).

Městská bytová správa. Firma provádí všeobecné čištění a úklid, poskytuje ubytování a stravování, provozuje silniční nákladní dopravu, vyrábí elektrické stroje a zařízení.

Nákup, prodej a pronájem bytů, domů, pozemků, chat a nebytových prostor. Zajištění úvěrů a znaleckých posudků.

Pronájem: - nemovitosti - nebytové prostory. Správa nemovitostí.

Realitní kancelář: - pronájmy, prodej, koupě, výměna nemovitosti a bytů - veškeré činnosti s tímto spojené.

Zajištění pronájmu hal. Maloobchod, prodej: - drogerie.

Realitní kancelář: Téměř 18-leté zkušenosti v oblasti realit jsou zárukou kvalitních služeb. Koupě, prodej, pronájem, převody: - rodinné domy - vily - chalupy, chaty - byty - kanceláře - prodejny - objekty pro komerční využití - nebytové prostory - tovární objekty - zemědělské objekty - garáže - pozemky Služby: - ...

Realitní kancelář. Nemovitosti: - zprostředkování prodeje - oceňování - znalecké posudky Sepisování: - kupní smlouvy Rozpočtování stavebních prací. Stavební dozor. Realizace staveb.

Realitní kancelář: - prodej bytů, domů, chalup, rekreačních zařízení, penzionů a rodinných domů v oblasti Jablonecka, Liberecka, Turnovska, Jizerských a Lužických hor, Krkonoš a Českého ráje.

Poskytujeme: - kompletní servis v oblasti - nemovitostí se specializací na obchody s nemovitostmi, oceňování nemovitostí, inženýrskou činností při výstavbě a financování.

Zajišťujeme správu a údržbu nemovitosti. Pronajímáme a přidělujeme družstevní nebytové prostory.

Realitní kancelář. Prodej, koupě, pronájem: -bytové i nebytové prostory

Realitní kancelář REA. Kompletní realitní servis, prodej, koupě, pronájem: -domy -byty -pozemky -chalupy -chaty -nebytové prostory.

Naší specialitou je prodej i těch nejsložitějších areálů mezi více nových vlastníků s úplným ošetřením všech vazeb a vztahů. Jako příklad můžeme uvést prodej velké textilní továrny, kdy jsme realizovali prodej nemovitostí mezi celkem 48 různých kupujících.

Realitní kancelář - kompletní služby na trhu s nemovitostmi. Koupě, prodej, výměna a pronájem bytů a nemovitostí. Byty a rodinné domy lokalita Liberecko, Jablonecko a širší okolí. Tržní odhady bytů a nemovitostí, finanční poradenství.

Služby v oblasti realit, realitní kancelář: - zprostředkování nájmu, pronájmu a prodeje nemovitostí - vyhledání a výkupy nemovitostí - zajištění vyhláškových a tržních znaleckých posudků - zajištění vyhotovení geometrických plánů, dělení pozemků Služby v oblasti financování - hypoteční úvěr - stavební spoření - pojištění nemovitostí, ...