Realitní společnosti vám v čele s realitními makléři pomohou prodat váš dům, byt, rekreační objekt, komerční objekt či pozemek. Prodat tedy můžete svůj dům, chalupu, chatu, svou stavební parcelu, les, louku, kancelářské prostory, výrobní haly nebo sklady.

RE/MAX Property - RE/MAX Property - prodej Vaší nemovitosti bez starostí!
Prodáváte nemovitost v Praze či okolí a líbilo by se Vám ji prodat bezpečně, co nejrychleji a za nejvyšší možnou cenu? Společnost RE/MAX Property pod vedením pana Vladimíra Ovčariče Vám profesionálně zajistí hladký chod při prodeji bytu, domu, pozemku či chalupy. Navštivte nás v naší kanceláři v ulici Strašnická 3164/1a v Praze a podělte se s ...
RE/MAX Property - RE/MAX Property - prodej Vaší nemovitosti bez starostí!
Služby: -úklidy a čištění -likvidace odpadu -výškové práce -natírání -čistící rohože -protiskluzové pásky -hygienické systémy.

Izolatérství -Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí -Velkoobchod a maloobchod -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti

Služby - správa a údržba nemovitostí. Další provozovna - adresa: Branická 573/11, Praha 4.

Firma Janků trade s.r.o. provozuje celoroční bitevní arénu v Bruntále, kde si zahrajete paintball s rodinou či přáteli a také se zde můžete na chvíli stát tím pravým závodníkem při adrenalinové jízdě na motokárové dráze nebo ve Ferrari baru se simulátorem Ferrari. Motokáry: - půjčovna motokár - závodnické vyžití na kryté motokárové trati v ...

Realitní specialistka Krnovsko a Bruntálsko. Realitní služby. Energetické štítky a certifikáty. Přepis elektřin, vody a plynu u dodavatelů. Poradenské služby.

REALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNY, EGIBI S.R.O. Člen obchodní sítě České spořitelny, společnost Egibi s.r.o. Vám zprostředkuje vše, co se týká Vašich nemovitostí, včetně zajištění nejlepšího financování při koupi nemovitosti. Nabízíme zprostředkování prodeje, koupě a nájmy nemovitosti. Provádíme komplexní služby v oboru realit. Obrátit se ...

realitní kancelář - 55 poboček v České republice a 10 na Slovensku - více než 550 makléřů v obou zemích - denně v nabídce přes 10 000 nemovitostí - svoji nemovitost u nás hledá více než 50 000 klientů - celoplošná inzerce a vlastní M&M realitní magazín - nadstandardní péče o klienty - vlastní hypoteční centrum – M&M hypotéka na klíč - ...

Správa, údržba. - domů, bytů a nemovitostí - domy, byty, nemovitosti. Služby: - vedení, zpracování účetnictví - vedení daňové evidence, zpracování daňového přiznání - ekonomické poradenství.

Realitní služby. Zprostředkování - prodej: - rodinné domy - byty. Služby: - ekonomické poradenství - finanční poradenství - poradenství v oblasti investic - zastupování při jednání na úřadech.

Developerská firma. Realitní služby. Zprostředkování - prodej: - nemovitosti Rýmařov.

Realitní kancelář. Realitní služby - veškerý realitní, právní a finanční servis. Zprostředkování - prodej, pronájem: - byty - rodinné domy - rekreační nemovitosti, chaty - pozemky - komerční objekty - kancelářské prostory - nebytové prostory. Výkup nemovitostí za hotové.

Realitní kancelář. Realitní služby - veškerý realitní, právní a finanční servis. Zprostředkování - prodej, pronájem: - byty - rodinné domy - rekreační nemovitosti, chaty - pozemky - komerční objekty - kancelářské prostory - nebytové prostory. Výkup nemovitostí za hotové.

Stavební a znalecká kancelář: - energetický auditor, inspektor nemovitostí, stavební dozory, stavební rozpočty, soudní odhady ceny nemovitostí, nanotechnologie, stavební posudky, mykologické posudky, konzultace, expertní činnost, statik.

Správa a údržba domů a bytů.