Realitní společnosti vám v čele s realitními makléři pomohou prodat váš dům, byt, rekreační objekt, komerční objekt či pozemek. Prodat tedy můžete svůj dům, chalupu, chatu, svou stavební parcelu, les, louku, kancelářské prostory, výrobní haly nebo sklady.

Výroba, prodej, montáž: - plastová, hliníková okna - špaletová okna - EURO okna. Činnost: - správa, údržba nemovitostí - stavební úpravy.

Služby - realitní činnost - překladatelské a tlumočnické služby - výroba reklamy - internetová reklama - softwarové práce - spedice, autodoprava.

Služby: - zprostředkování prodeje i pronájmu bytů - developerská činnost

Služby: - pronájem a správa vlastních i pronajatých nemovitostí

Služby: - organizování kongresové turistiky a zjišťování souvisejících služeb - skladovací a logistické služby - skladování a distribuce ropných produktů - pronájem skladových, výrobních a kancelářských prostor - archivace a správa spisového materiálu.....a další.

Služby: - realitní činnost - domy, hotely, zámky

Prodej, pronájem: - skladové prostory, sklady - výrobní prostory, zpevněné plochy.

Stavební činnost, výstavba: - pozemní stavby - inženýrské sítě Další služby: - zemní a výkopové práce - demoliční práce - nákladní autodoprava Realitní činnost.

Činnost: - služby v oblasti komerčních nemovitostí - správa budov

Společnost INSTALACE Šubrt, spol. s r.o. provádí veškeré instalatérské a elektromontážní práce. Realizujeme také celkové rekonstrukce bytů i domů a naše služby zahrnují rovněž právní poradenskou činnost. Sídlíme na Praze 10, ulice Dieselova.

Autosalon nissan-reporie Správa a pronájem vlastních nebytových prostor.

Home-Rent zajišťuje pro své klienty koupě investičních nemovitostí, krátkodobé pronájmy, klientelu, včetně kompletní péče o hosty a vaši nemovitost. Nabízíme: - službu facility management - aktivní správa budov - prodej, pronájem a nákup budov - inzerce nemovitosti - zařízení praní prádla, úklid a design stavby - pomoc při splácení ...

Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí.

Hypoteční centrum - konzultace - zpracování nabídky - kompletace podkladů - zadání odhadu včetně shromáždění podkladů k nemovitosti - kontrola schvalovacího procesu - zabezpečení podpisu úvěru a jeho vyčerpání Realitní kancelář - prodej, koupě, pronájem - byty, domy, pozemky - výkup a prodej za ...

Správa a údržba nemovitostí, velkoobchod čistící a úklidové techniky zajišťuje úklid na českém trhu od roku 1993. Naše firma je schopna Vám poskytnout veškeré úklidové a správní služby na celém území ČR.

Kompletní správa bytových družstev a Společenství vlastníků jednotek, vedení účetnictví, poradenství, administrativa, mzdy, personalistika, zpracování pokladů pro daňová přiznání.

Pronájem prostor v budově M2 v Areálu Tesly v Rožnově pod Radhoštěm.

Kompletní správa bytových družstev a Společenství vlastníků jednotek, vedení účetnictví, poradenství, administrativa, mzdy, personalistika, zpracování pokladů pro daňová přiznání.

Společnost Areál Harfa s. r. o na Praze 9 poskytuje sídlo pro firmy a společnosti a další služby s tím spojené. Krátkodobý pronájem kanceláří a zasedacích místností. Prodej, správa a pronájem realit. Technická správa nemovitostí. Zápis sídla firmy v obchodním rejstříku. Nabízíme Vám smlouvu o umístění sídla v naší budově na 6 a 12 měsíců ...

Společnost SITA CZ završila proces sjednocení pod značku globální skupiny SUEZ a dále vystupujeme pod novým obchodním názvem SUEZ Využití zdrojů a.s. Tato změna se týká také naší dceřiné společnosti SUEZ Facility a.s. Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti recyklace, využívání a odstraňování odpadů. V oblasti odpadového ...

Multikina CineStar se nachází v rámci celé České republiky. Nabízíme pronájem konferenčních prostor pro firemní akce, dárkové poukázky pro zaměstnance a obchodní partnery, možnost kinoreklamy. Služby pro firmy: - pronájem sálu, konferenčních prostor ve 12 multikinech po celé České republice pro firemní prezentace a školení, vč. zajištění ...