Realitní společnosti vám v čele s realitními makléři pomohou prodat váš dům, byt, rekreační objekt, komerční objekt či pozemek. Prodat tedy můžete svůj dům, chalupu, chatu, svou stavební parcelu, les, louku, kancelářské prostory, výrobní haly nebo sklady.

Údržba domů a bytů. Hodinový manžel.

Služby: - pronájem reklamních prostor, billboardů a virtuálního sídla firmy

Služby: - realitní činnost - správa nemovitostí Stavební činnost: - bytová výstavba - rekonstrukce Údržba zahrad

Realitní kancelář. Správa a údržba nemovitostí.

Tranzitní parkoviště - parkoviště u letiště Ruzyně

Realitní servis včetně souvisejícího právního, obchodní a zprostředkovatelská činnost, mezinárodní osobní autodoprava, vedení jednoduchého účetnictví a daňové evidence, ekonomické poradenství.

Služby: -oblast BOZP a PO -realitní činnost

Finanční poradenství Investiční výstavba státní dotace: - realitní kancelářprodej, pronájem - byty - domy - pozemky - realitní kancelář (prodej, pronájem) - rodinné domy Obchodní zastoupení RD RÝMAŘOV s.r.o.: - výkup pozemků Inženýrská činnost, projekty staveb (developer).

Zaparkujte své auto na našem kamerou střeženém parkovišti, na parkovišti je také 24 hodin přítomná fyzická ostraha! Odvoz a dovoz je již v ceně!

Naše služby: - realitní činnost - správa nemovitostí - facility management - renovace interiérů.

Naše realitní kancelář se sídlem v Kutné hoře nabízí zprostředkování prodeje rodinných domů, bytů, pozemků, komerčních i nekomerčních prostor v celém regionu Kutnohorska, tedy i v Čáslavi, Kolíně a celém okolí. Nabízíme kompletní zprostředkování prodeje, včetně pomoci při ocenění nemovitosti i převodů energií na nového majitele.

Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí - nemovitosti - pronájmy - komerční objekty

Realitní kancelář. Správa nemovitostí.