Stavební bytové družstvo Pelhřimov

Realitní společnosti vám v čele s realitními makléři pomohou prodat váš dům, byt, rekreační objekt, komerční objekt či pozemek. Prodat tedy můžete svůj dům, chalupu, chatu, svou stavební parcelu, les, louku, kancelářské prostory, výrobní haly nebo sklady.

Správa, údržba a pronájem nemovitostí.

Služby: -developerská činnost.

-Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce -Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a ...

-Výrobky z plastů, vyjma činností uvedených v příloze 1-3 živnostenského zákona -Obchodní činnost-koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, vyjma činností uvedených v § 3 živnostenského zákona a vyjma činností uvedených v příloze 1-3 živnostenského zákona

Truhlářství, podlahářství -Pěstitelské pálení -Výroba krmiv, krmných směsí, doplňkových látek a premixů -Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků -Výroba a opravy obuvi, brašnářského a sedlářského zboží -Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků -Výroba vlákniny, papíru a lepenky a ...

Bytová správa: -bytový fond p. Toufar tel.568610184 -regenerace bytového fondu p. Knap tel. 568610183 -tepelné hospodářství p. Ježek tel.568610181. Ekonomický úsek: -vedoucí ekonomického úseku Ing. Rožnovská tel. 568610178 Členské a bytové záležitosti Realitní činnost p. Schneiderová tel. 568610165 Realitní činnost: Havarijní ...

-Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby) -Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků -Výroba krmiv, krmných směsí, doplňkových látek a premixů -Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Pronájem a půjčování věcí ...

Realitní kancelář. Prodej, pronájem: -rodinné domy, dům -byty -chata, chalupa, rekreace -pozemky, zahrady, zahrádky -komerční prostory, kancelářské prostory Zajišťujeme: -daňové poradce -znalce v oboru nemovitostí -hypotečními bankami a stavebními spořitelnami -finančními úřady.

-Ubytovací služby -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí

Služby: -účetní a ekonomické, poradenství -daňové evidence a účetnictví -mzdová agenda -zpracování podkladů pro úvěry -úklid domácnosti, kanceláře, podniky -hlídání děti.

Služby: -účetní a ekonomické, poradenství -daňové evidence a účetnictví -mzdová agenda -zpracování podkladů pro úvěry -úklid domácnosti, kanceláře, podniky -hlídání děti.

Servis nemovitostí a pozemků. Optimalizace rodinných rozpočtů.

Realitní kancelář. Zajištění: -úvěry -hypotéky -stavební spoření -pojištění -penzijní připojištění.

Nákup, prodej: -nemovitosti. Ubytování.

Služby: -inženýrská činnost, dozory staveb -úspory energie -pronájem prostor na Komenského náměstí 141.

Pobočka. Realitní kancelář. Prodej, pronájem: -nemovitostí. Služby: -správa komerčních (ne bytových) nemovitostí.

Realitní kancelář. Správa nemovitého majetku společností především v regionu Západní Moravy. Prodej a zprostředkování prodeje nemovitostí - obytné nemovitosti, zemědělské budovy a areály, skladovací a výrobní prostory, komerční objekty.

Realitní kancelář: - komplexní servis v oblasti realit, včetně financování (hypotéční úvěry apod.), pojištění a souvisejících služeb.

Nezávislé finanční a pojišťovací poradenství, realitní kancelář. Reality: -prodej, nákup, pronájem -nemovitosti, chaty -byty, domy, dům. Služby: -hypotéky -pojištění -finanční poradenství -developerská činnost.

Realitní kancelář. Prodej, pronájem: -rodinné domy, dům -byty -rekreace, chaty, chata, chalupa, chalupy -pozemky, pozemek -zahrada, garáže -komerční prostory.

Služby: -vedení účetnictví -pronájem bytové a nebytové prostory.