Realitní společnosti vám v čele s realitními makléři pomohou prodat váš dům, byt, rekreační objekt, komerční objekt či pozemek. Prodat tedy můžete svůj dům, chalupu, chatu, svou stavební parcelu, les, louku, kancelářské prostory, výrobní haly nebo sklady.

RE/MAX Property - RE/MAX Property - prodej Vaší nemovitosti bez starostí!
Prodáváte nemovitost v Praze či okolí a líbilo by se Vám ji prodat bezpečně, co nejrychleji a za nejvyšší možnou cenu? Společnost RE/MAX Property pod vedením pana Vladimíra Ovčariče Vám profesionálně zajistí hladký chod při prodeji bytu, domu, pozemku či chalupy. Navštivte nás v naší kanceláři v ulici Strašnická 3164/1a v Praze a podělte se s ...
RE/MAX Property - RE/MAX Property - prodej Vaší nemovitosti bez starostí!
-Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí Oceňování majetku pro věci nemovité

Realitní a znalecká kancelář. Nákup, prodej, pronájem: -nemovitosti - byty, domy, pozemky... Služby: -oceňování nemovitostí -vypracování znaleckých posudků... Pobočka: -Holešov mobil: 777512112 e-mail: rkheureka@rkheureka.cz.

Specialista na financování bydlení: - hypoteční úvěry, jejich refinancování, konsolidace - úvěry ze stavebního spoření - dále hypotéky pro klienty odmítnuté bankou - pojištnění majetkové i životní Realitní činnosti: - prodej a pronájem nemovitostí, bytů, domů, pozemku - zajištění celého procesu, odhady, daňová příznání, kupních a ...

Naše bytová agentura provádí: - zprostředkování prodeje bytů a domů - pronájmy bytů a domů. Zaměřujeme se na Zlín a okolí.

Kompletní služby při správě nemovitostí bytové i komerční objekty

Realitní kancelář. Projekce: - projektová a inženýrská činnost v oboru pozemních staveb - Kompletní projektové služby novostaveb a rekonstrukcí

Služby: - znalecká činnost ( vypracování znaleckých posudků pro finanční úřady, notáře i banky, tržní ocenění nemovitostí) - realitní činnost - inženýrská činnost ve stavebnictví - projektová činnost v investiční výstavbě

Zprostředkování: -prodej, koupě, pronájem: -byty -nemovitosti -nebytové prostory -výstavba nových bytů a domů Služby: -právní poradenství -realitní kancelář -stavební spoření -hypotéky -poradenské -zprostředkovatelské.

Realitní kancelář. Realitní činnost. Správa nemovitostí. Zprostředkování - prodej, pronájem: - rodinné domy - byty - pozemky - nebytové prostory - ostatní nemovitosti Zprostředkování: - pojištění nemovitosti - znalecké posudky.

Minitechnické služby: - sečení trávy - údržba pozemků okolo fotovoltaických elektráren - bezúdržbové mulčování - autodoprava - dodávka typu valník nosnost 1, 5t - odvoz a stěhování nábytku - správa a údržba budov a majetku - drobné opravy ve firmách.

Realitní kancelář: - byty, domy - chaty, chalupy - pozemky - komerční nemovitosti.

Stavební firma. Výstavba rodinných domů v Trávníku u Kroměříže. Rekostrukce domů a bytů. Průmyslové stavby. Zatepletní, zatplování domů v programu zelená úsporám. Realitní činnost. Pronájem a prodej domů a bytů. Správa a údržba nemovitostí. Služby: -hypotéky, úvěry, stavební spoření, pojištění

Spolehlivá makléřská společnost.

Realitní kancelář. Zprostředkování, prodej, pronájem: -nemovitosti v ČR i zahraničí -byty, domy, pozemky, garáže -nebytové prostory. Služby: -zajištění sepsání smluv -odhady nemovitostí -pojištění nemovitostí -jednání s katastrálními úřady -finanční a daňové poradenství -právní služby.

Výkon zeměměřických činností -Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Velkoobchod a maloobchod -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové ...

Dlouhodobě zavedená realitní kancelář. Služby: - nákup, prodej, pronájmy: - nemovitosti (byty, rodinné domy, pozemky, komerční a rekreační objekty) - zprostředkování nákupu a prodeje nemovitostí, poradenství.

Pronájem bývalého areálu masokombinátu v Hodoníně (ul. Velkomoravská) - tel.: 518390219, fax.: 518390222 Správa, údržba, pronájem nemovitostí: -nebytové prostory -sklady, skladové prostory -administrativní prostory, kanceláře -výrobní prostory -uzavřený objekt-služba na vrátnici -služby VZV (vysokozdvižné vozíky).

Pronájem prostor ve Zlíně. Komerční, výrobní, sportovní prostory, sklady, obchody a kanceláře Zlín.

Správa, pronájem: - vlastní nemovitosti.

Služby: - inženýrská činnost v investiční výstavbě - strategické plánování - správa nemovitostí - oceňování nemovitostí E-shop: - spořiče vody - LED osvětlení

Služby - technické poradenství při zpracování investičních záměrů - projektová činnost - konzultační a inženýrská činnost - bytová výstavba - realitní činnost.

Výroba: -plastové potrubní systémy, desky a profily -pěnové izolační hmoty z PE -reflexní materiály -obalový materiál z pěnového PE -plastové podložky pod židle. Služby: -pronájem nebytových prostor.