O provoz obytných objektů typu panelové nebo cihlové domy se starají stavební a bytová družstva, která mají v popisu práce kromě právního poradenství i mnoho dalších činností, jako jsou opravy, mezi které spadají i revize plynových zařízení.

Společnost Skanska má tradici již od roku 1887. Celosvětově patří mezi čtyři největší stavební a developerské skupiny.

Developerská firma. Realitní činnost. Realitní agentura. Realitní a developerské služby.

Zprostředkovatelská a poradenská společnost pro investice do nemovitostí, která se zaměřuje na nabývání, management a prodej nemovitostí.

Bytové družstvo. Správa a údržba bytů.

Stavební bytové družstvo. Správa a údržba nemovitostí.

Bytové družstvo. Správa a pronájem bytů.

Služby: -projekty-stavby, venkovní a zahradní úpravy, interiéry -architektonická, urbanistická tvorba -inženýrská činnost -stavby-technický dozor, realizace -výstavba-konzultační a poradenská činnost -oceňování-nemovitosti, majetek.

Technické služby. Údržba: - komunikací, městské zeleně, osvětlení - svoz domovního i nebezpečného odpadu - provoz hřbitovů a smuteční síně

Stavební bytové družstvo (SBD). Pronájem a správa nemovitostí (byty, nebytové prostory)..

Komplexní správa bytů a nemovitostí. Facility managment. Developerská činnost. Revitalizace. Opravy bytového fondu. Úklidové služby. Úpravy zeleně. Úklid a odvoz sněhu.

Správa a údržba nemovitostí ve vlastnictví společenství

Zprostředkování nákupu, prodeje nebo pronájmu bytů, domů, garáží, pozemků, nebytových a kancelářských prostor.

Bezpečnostní agentura: -doprovod osob -ochrana a sledování osob -přeprava cenných zásilek tel.:577602244. Provozovna: -Kunovice, Na rynku 1493 tel.:572549398. Pronájem, služby: -vlastní nemovitosti -bytové prostory -nebytové prostory tel.:577217838;577436810. -Zlín, Třída T.Bati 258, budova Zlínská dopravní a.s.

- Stavební bytové družstvo - Poskytování služeb správce bytového fondu.