O provoz obytných objektů typu panelové nebo cihlové domy se starají stavební a bytová družstva, která mají v popisu práce kromě právního poradenství i mnoho dalších činností, jako jsou opravy, mezi které spadají i revize plynových zařízení.

Stavební bytové družstvo (SBD). Pronájem, správa, údržba: - nemovitosti (byty, domy). Komplexní služby spojené se správou bytových a nebytových prostor. Činnost účetních poradců, vedení účetnictví.

Stavební bytové družstvo občanů SBDO. Ústředí, předseda: - Jičín, Revoluční 1077, tel.: 493532523. Prodej: - instalační materiál - elektromateriál - zdravotní keramika - vany, umyvadla, WC. Půjčování: - lešení.

Realitní kancelář. Nedílnou součástí našich služeb je plný právní a administrativní servis a úvěrové poradenství. Správa a údržba nemovitostí. Zelená linka zdarma: - telefon: 800900092 denně od 8:00 - 20:00 h (včetně So a Ne).

Správa a údržba majetku: -Kontrola a výkon předepsaných pravidelných revizí, prohlídek a zkoušek včetně následného odstranění případných závad -Kompletní zajištění služeb úseku PO a BOZP -Pravidelná údržba nemovitostí včetně zajištění drobných a středních oprav staveb a souvisejících zařízení -Preventivní údržba vzduchotechniky, výtahu, ...

Online prodej dětského zboží v eshopu. Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí.

Nabízíme: - komunální čištění a očista budov - čištění pomocí výkonných sacích prostředků - očista zdravotnických zařízení - očista budov - zimní uklízení parkoviště - letní uklizení parkoviště - údržba zeleně.

Stavební bytové družstvo - stavební práce - oprava, údržba bytů - komplexní správa a údržba domů.

Správa nemovitostí. Právní a technická kontrola nemovitostí. Rrealitní činnost. Investice. Financování nemovitostí. Oddlužení. Kancelář společnosti: Rumjancevova 696/3 460 01 Liberec 1

Komplexní nabídka služeb v oblasti bytové výstavby, resp. manažerování nové bytové výstavby, dofinancování a privatizace bytového fondu. Financování a poradenství v oblasti regenerace bytového fondu a v neposlední řadě i vytváření koncepcí bytové politiky pro města obce. Správa a účetnictví bytového fondu.