O provoz obytných objektů typu panelové nebo cihlové domy se starají stavební a bytová družstva, která mají v popisu práce kromě právního poradenství i mnoho dalších činností, jako jsou opravy, mezi které spadají i revize plynových zařízení.

Stavební bytové družstvo Hranice SBD. Správa a údržba nemovitostí.

STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO HLUBINA Ostrava. Stavební bytové družstvo. Správa nemovitostí.

Bytové družstvo Rozkvět. Správa bytů, byty.

Správa družstevních bytů: -předseda, telefon: 566624501 -provozní úsek:telefon: 566623823 -ekonomický úsek, telefon: 566623844.

pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor bez poskytování jiných než základních služeb spojených s pronájmem vydavatelské a nakladatelské činnosti specializovaný maloobchod velkoobchod reklamní činnost a marketing činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců zprostředkování služeb

Dceřinná společnost Stavebního a bytového družstva BUDOVATEL. Služby: -činnosti v oblasti nemovitostí na základě honoráře nebo kontraktu -správa a údržba domovních, bytových a nebytových fondů -vedení a kontrola účetnictví. Poradenství: -podnikatelské -daňové, daně.

Nabízíme komplexní služy v oblasti facility managementu.

Stavební bytové družstvo. Stavebně - technické -dodatečné zateplování: obvodového pláště, střech, vnitřních prostorů, práce klempířské, práce porkávačské, hydroizolace střech, ploché střechy Údržbářské -práce instalatérské: opravy, výměny rozvodů, stoupaček atd., montáže vodoměrů Doprava: -zemnípráce nakladačem ...

Správa a údržba bytového fondu a řemesla s tím související.

Realitní kancelář. Správa nemovitého majetku společností především v regionu Západní Moravy. Prodej a zprostředkování prodeje nemovitostí - obytné nemovitosti, zemědělské budovy a areály, skladovací a výrobní prostory, komerční objekty.

Zabýváme se: - výstavbou moderních domů pro bytové i kancelářské účely - financováním nemovitostí - správy objektů - pojištění - investice. Finance: - divize financí působí v současnosti v pěti zemích. Přidaná hodnota se vytváří prostřednictvím finančních a dalších služeb na základě úzkých vztahů s obchodníky .