O provoz obytných objektů typu panelové nebo cihlové domy se starají stavební a bytová družstva, která mají v popisu práce kromě právního poradenství i mnoho dalších činností, jako jsou opravy, mezi které spadají i revize plynových zařízení.

Komplexní nabídka služeb v oblasti bytové výstavby, resp. manažerování nové bytové výstavby, dofinancování a privatizace bytového fondu. Financování a poradenství v oblasti regenerace bytového fondu a v neposlední řadě i vytváření koncepcí bytové politiky pro města obce. Správa a účetnictví bytového fondu.

Stavební bytové družstvo Hranice SBD. Správa a údržba nemovitostí.

STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO HLUBINA Ostrava. Stavební bytové družstvo. Správa nemovitostí.

Bytové družstvo Rozkvět. Správa bytů, byty.

Správa družstevních bytů: -předseda, telefon: 566624501 -provozní úsek:telefon: 566623823 -ekonomický úsek, telefon: 566623844.

pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor bez poskytování jiných než základních služeb spojených s pronájmem vydavatelské a nakladatelské činnosti specializovaný maloobchod velkoobchod reklamní činnost a marketing činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců zprostředkování služeb

Dceřinná společnost Stavebního a bytového družstva BUDOVATEL. Služby: -činnosti v oblasti nemovitostí na základě honoráře nebo kontraktu -správa a údržba domovních, bytových a nebytových fondů -vedení a kontrola účetnictví. Poradenství: -podnikatelské -daňové, daně.

Nabízíme komplexní služy v oblasti facility managementu.

Stavební bytové družstvo. Stavebně - technické -dodatečné zateplování: obvodového pláště, střech, vnitřních prostorů, práce klempířské, práce porkávačské, hydroizolace střech, ploché střechy Údržbářské -práce instalatérské: opravy, výměny rozvodů, stoupaček atd., montáže vodoměrů Doprava: -zemnípráce nakladačem ...