O provoz obytných objektů typu panelové nebo cihlové domy se starají stavební a bytová družstva, která mají v popisu práce kromě právního poradenství i mnoho dalších činností, jako jsou opravy, mezi které spadají i revize plynových zařízení.

Služby pouze pro město Bechyně: -čištění komunikací -údržba veřejné zeleně -údržba a opravy veřejného osvětlení -svářečské a zámečnické práce -práce vysokozdvižnou plošinou -vodoinstalatérské práce -zednické práce -obkladačské práce -zemní práce -správa městských hřbitovů -správa bytového fondu -správa společenství ...

Služby: -správa, provoz a opravy společných částí domu -zabezpečování dalších činností spojených s provozem domu.

Služby: -vedení správy vlastníkům domů.

Služby: -domovní a bytová správa -realitní činnost. Domovní a bytová správa města Písku nabízí ubytování hotelového typu v městské ubytovně za bezkonkurenční ceny. Služby: -ubytovna hotelového typu, ležící téměř v centru města -ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích -WC a koupelna na pokoji -bez možnosti ...

Naše služby: - vedení předpisu a plateb evidence nájemného s vyúčtováním služeb a s komunikací SIPO.

Stavební bytové družstvo. Správa, údržba a pronájem nemovitostí.

Bytové družstvo. Správa a údržba nemovitostí.

Poskytování služeb: - obchodní činnost - investiční poradenství - správa nemovitostí - pronájem: - motorová vozidla - kancelářská technika - cestovní kancelář - zastavárna.

Stavební bytové družstvo: -výstavba bytů -prodej bytů -půjčování bytů -stavebně truhlářské práce -ústřední vytápění -elektroinstalace -revize elektro, hromosvody, plyn -kopírování -zdravotní instalace.

Výstavba a pronájem: -byty, nebytové prostory. Údržba, opravy, rekonstrukce, modernizace: -byty, nebytové prostory. Příprava výstavby: -investiční činnost -inženýrská činnost. Řemeslné práce při výstavbě. Revizní zkoušky staveb včetně odstranění závad. Prodej: -stavební hmoty, materiály, výrobky. Zajištění: -zprávcovství domů.