O provoz obytných objektů typu panelové nebo cihlové domy se starají stavební a bytová družstva, která mají v popisu práce kromě právního poradenství i mnoho dalších činností, jako jsou opravy, mezi které spadají i revize plynových zařízení.

Úklidové a obchodní služby: - správa nemovitostí - úklid panelových domů - dodavatelský úklid - speciální úklidové práce - sečení a odvoz trávy - servis a prodej úklidové techniky - čištění koberců a sedacích souprav.

Služby: - správa nemovitostí - finanční služby nabízené v souvislosti se správou domů

Služby: - správa nemovitostí, domů a bytů, pro Společenství vlastníků jednotek -účetnictví, evidence, zajišťování rekonstrukcí včetně financování.

Správa a údržba bytového fondu, nebytových prostor.

Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Stavební bytové družstvo. Služby: -správa a údržba bytového fondu.

Služby: -stavební bytové družstvo -správa a údržba bytového fondu.

Služby pouze pro město Bechyně: -čištění komunikací -údržba veřejné zeleně -údržba a opravy veřejného osvětlení -svářečské a zámečnické práce -práce vysokozdvižnou plošinou -vodoinstalatérské práce -zednické práce -obkladačské práce -zemní práce -správa městských hřbitovů -správa bytového fondu -správa společenství ...

Služby: -správa, provoz a opravy společných částí domu -zabezpečování dalších činností spojených s provozem domu.

Služby: -vedení správy vlastníkům domů.

Služby: -domovní a bytová správa -realitní činnost. Domovní a bytová správa města Písku nabízí ubytování hotelového typu v městské ubytovně za bezkonkurenční ceny. Služby: -ubytovna hotelového typu, ležící téměř v centru města -ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích -WC a koupelna na pokoji -bez možnosti ...

Stavební bytové družstvo: -výstavba bytů -prodej bytů -půjčování bytů -stavebně truhlářské práce -ústřední vytápění -elektroinstalace -revize elektro, hromosvody, plyn -kopírování -zdravotní instalace.

Služby: -správa a údržba bytového fondu.