O provoz obytných objektů typu panelové nebo cihlové domy se starají stavební a bytová družstva, která mají v popisu práce kromě právního poradenství i mnoho dalších činností, jako jsou opravy, mezi které spadají i revize plynových zařízení.

Prodej, montáž - LED osvětlení Servis - LED osvětlení Správa bytů a nebytových prostor - údržba, domovnictví, péče o pozemky a zahrady - podpůrné činnosti pro společenství vlastníků jednotek a bytová družstva Úklid a specializované čistění Péče o pozemky a zahrady

Stavební bytové družstvo Ostrava. Obvodní bytová správa - Dubina, Hrabůvka, Zábřeh

Stavební bytové družstvo. Zajištění potřeb členů, organizování přípravy a provádění výstavby, provoz - bytové a nebytové objekty, zabezpečování plnění poskytovaných služeb spojených s užíváním bytů a nebytových prostor.

Rozvoj, stavební bytové družstvo Opava se zabývá správou domů, bytů, nebytových prostor a nemovitosti. Nabízí poradenství v tomto oboru a pronájem bytových i nebytových prostor. Provozuje správu bytového fondu a poradenství v těchto oblastech: - právní - správa domu, bytů a nebytových prostor - Zákon o vlastnictví bytu. Také se zabývá ...

Koordinace vědeckého a technologického výzkumu a transferu pokročilých technologií. Nabídka pronájmu, pronájem volných prostor: - technologický inkubátor-zvýhodněný nájem po dobu až 3 let - idea inkubátor-krátkodobý symbolický nájem pro začínající podnikatele max po dobu 6 měsíců - kancelářské prostory, kanceláře - rezervace sálů ...

Stavební bytové družstvo. Správa, provoz, opravy, pronájem: - nemovitosti, domy.

Realitní kancelář. Nákup, prodej: - nemovitosti, reality. Služby: - správa obchodních domů PRONTO (F-M) a PERMON (Havířov). Developerská činnost.

Činnost družstva je založena na vlastnictví, správě a provozu bytových domů, bytů a nebytových prostor. SBD Těšíňan má vlastní kabelovou televizi a do spravovaných bytů v domech SBD dodává 42 digitálních českých, slovenských a polských TV programů. Tyto služby zajištuje i pro další byty v jiných domech a rodinných domcích ve městě.

Komplexní správa bytů a nemovitostí. Facility managment. Developerská činnost. Revitalizace. Opravy bytového fondu. Úklidové služby. Úpravy zeleně. Úklid a odvoz sněhu.