Elektroinstalační materiál zahrnuje součásti, díky kterým si můžeme kdykoliv a kdekoliv rozsvítit. Materiál zahrnuje zásuvky, vypínače, potřebnou kabeláž, pojistky, jističe a další součástky, s jejich zapojením vám pomůže elektrikář.

Společnost Martin Kaplan TORAKA - ELEKTRO
Naše společnost Martin Kaplan TORAKA - ELEKTRO je již 20 let na trhu s kompletní nabídkou elektroinstalačních materiálů a mnoha dalších služeb v oboru elektro. Máme vlastní kamenný obchod a v naší prodejně nabízíme široký sortiment elektromateriálů jak pro firmy, živnostníky tak i pro širokou veřejnost. Provozujme také e-shop.
Společnost Martin Kaplan TORAKA - ELEKTRO
Poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software) Výmena a osadzovanie okien, osadzovanie parapetov bez úpravy stavebných otvorov Kancelárske a sekretárske práce (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb) Neverejná osobná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami do 9 miest vrátane vodiča Nákladná cestná doprava ...

Ťahanie drôtov Výroba káblov a vodičov Sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby Výroba iných účelových strojov a zariadení Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)