Hliník se na okna a dveře používá již od nepaměti. Velká statická únosnost, odolnost proti povětrnostním vlivům anebo nižší hmotnost nejsou jedinými výhodami. Zasklení balkonů, pergoly či zimní zahrady z hliníku jsou tedy velmi výhodnou investici.

Prodej, montáž a servis - střešní okna ROTO

Výroba revizních dvířek z nerezu a lakovaného pozinkovaného plechu či větracích mřížek z hliníku se síťkou proti hmyzu v bílé nebo přírodní barvě.

Výroba, dodávka a montáž - klempířské prvky - plechové a šindelové krytiny - střešní okna.

Výroba: - plastová okna, dveře - hliníková okna, dveře - interiérové dveře

Montáž - bezpečnostní dveřevýroba - zámky Zámečnické práce - otevírání zámku Výroba - klíče (vložkové, schránkové, trezorové, dozické, ...)

Dodáváme: Plastová okna, dveře Okenní systémy pro panelové domy EURO okna - dřevěná Zimní zahrady Interiérové dveře a obložkové zárubně dub, buk, olše, mahagon Sekční, lamelová A garážová vrata Střešní okna Parapety - vnější a vnitřní Žaluzie pro plastová a dřevěná okna Provádíme: Montáž oken a dveří Demontáž ...

Výroba, dodávka a montáž oken, dveří, výloh, fasád a zimních zahrad z hliníků, oceli a nerezu kompletní dodávka a montáž lehkých obvodových plášťů budov montáž střech administrativních a skladových budov montáž atypických ocelových konstrukcí. .

Servis opravy oken. Pozáruční opravy oken a dveří. Opravy kování Opravy těěsnění

Prodej, montáž, výměna, služby: -plastová okna a dveře (PVC profily VEKA Softline AD) -dřevěná a hliníková okna a dveře -sekční garážová vrata -montáž do novostaveb, výměna stávajících oken a dveří -doprava na místo stavby -vybourání starých oken zdarma.

Výrobky: - okna - dveře - rolety - dopisní schránky - madla - zábradlí.

Výroba, prodej, montáž. Kovářská výroba, kovovýroba, klempířské práce: - vstupní portály - schodiště - schodiště požární - schody - zábradlí, galerie, balkony - žebříky - kovové dveře - kovová okna - portály - přístřešky - markýzy - nerezové schůdky např.do bazénu - ploty - klece, voliéry pro ptáky - trapézové plechy - zinkované ...

Jsme největším českým výrobcem požárních uzávěrů stavebních otvorů.

Automatické výtahové dveře Prisma, kabinové a šachetní dveře Prisma. Výtahové stroje Prisma, výtahové motory Prisma, výtahy a výtahové modernizace Centoducati.

Čalounění dveří: - standardní provedení - dekorační provedení. Bezpečnostní dveře: - speciální protihluková provedení - neprozvučná fólie.

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude vracet a nejlepší poděkováním pro nás bude, řeknete-li to svým přátelům a známým. Abychom Vám pomohli se orientovat v bohaté nabídce sortimentu stavebních materiálů nabízíme Vám tyto služby: Výběr vhodných materiálů - poradíme s výběrem a nabídneme varianty od nejlepší k ...

Nabízíme pěti komorová a šesti komorová plastová okna, plastové dveře, hliníková okna, hliníkové dveře, parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu, zimní zahrady. Vše včetně kompletní montáže. Poskytujeme poradenství, možnost splátkového placení.

Dodávky a montáže oken Internorm, vchodových dveří, rolet a žaluzií.

Firma se zaměřuje na zateplování objektů a komplexní revitalizace budov, dodávky a montáže oken, dveří a zimních zahrad, provádění malířských prací.

Výroba, montáž, prodej: -okna, dveře-plastová, hliníková, dřevěná -zastoupení firmy VEKA.

Návrh, výroba a montáž prosklených hliníkových výplní staveb: - fasádní systémy - okenní a dveřní systémy - střešní konstrukce a zimní zahrady

Výroba, dodávka a montáž: - prosklené fasády - bezrámové prosklené fasády - okna, dveře - verandy

Řezání vodním paprskem. Kovovýroba, zámečnické práce: - dveře, vrata - skleníky - mříže kované okrasné - ploty a zábradlí - schody i točité - zimní zahrady - štíty - bary a barové židličky - rampy - doplňky do koupelen - obklady z nerez oceli a mosazi - krby a krbové nářadí