Výroba, prodej, montáž a následný servis plastových, dřevěných, hliníkových nebo kombinovaných oken a dveří nachází uplatnění ve všech oblastech. Zimní zahrady, rekonstrukce, prosklené fasády, protipožární ochrana, střešní okna, eurookna anebo světlíky.

Prodej, montáž: - okna plastová, dřevěná, hliníková - rolety, žaluzie Služby: - nákladní autodoprava

Stavební práce - instalace plynových rozvodů - údržby, revize a opravy vyhrazených plynových zařízení - sádrokartonářské práce - elektroinstalační práce - dodávka a montáž plastových oken a dveří - topenářské práce, montáž topných těles - zámečnické práce, - výroba ocelových konstrukcí, vrat, bran a plotů.

Zednické a stavební práce - dodávka a montáž plastových a dřevených oken včetně parapetů a žaluzií - dodávka a montáž vchodových a interiérový dveří - dodávka a montáž garážových vrat - fasády - rekonstrukce koupelen - obkladačské práce.

Otherm Sokolov. Prodej, montáž: - plastová okna, dveře - dřevěná okna, dveře - hliníková okna, dveře - dřevohliníková okna, dveře

Prodej, montáž: - hliníkové, plastové dveře - plastová, dřevěná okna - hliníkové a plastové ploty - předokenní rolety - garážová vrata sekční, křídlová a výklopná.

Velkoobchod, montáž, servis - vrata, - brány, - dveře, - rolety, - markýzy, - žaluzie, - fólie, - závory.

Výroba, montáž, servis -plastová okna, dveře -výlohy, zimní zahrady.

Oprava, servis: - plastová okna, dveře - hliníková okna, dveře

Sklenářské práce: -zasklívání výkladních skříní, oken -práce v bytě zákazníka -rámování obrazů. Nabídka: -plastová okna a dveře -zrcadla -interiéry -reklama -foliopísmo. Zámečnické práce. Pískování skla. Reklamní práce: - polepy vozidel - velkoplošný tisk - výroba reklamních tabulí.

Zateplování fasád, dekorativní omítky. Čištění a nátěry znečištěných omítek. Termografické měření úniku tepla. Prodej, montáž - plastová, hliníková a dřevěná okna a dveře - stínící technika - parapety - zimní zahrady - garážová vrata sekční a výklopná.

Výroba, montáž: - žaluzie - rolety - plissé - shrnovací dveře

Výroba, prodej, montáž: -plastová okna a dveře -stavební poradenství. -parapety, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu apod. -garážová vrata a pohony.

Výroba dřevěných oken, dveří, schodů a ostatních dřevěných prvků.

Truhlářství, podlahářství

Maloobchod, prodej, montáž: -platová okna -dřevěná eurookna -garážová vrata

Prodej oken, dveří a příslušenství. Okna - plastová a hliníková Dveře - bezpečnostní, vstupní a interiérové Vrata - rolovací, průmyslová a sekční Dále pro Vás máme: - rolety a žaluzie - kování - zámky - markýzy - brány.

Výroba, montáž: - plastová okna, - eurookna, - hliníková okna, - dveře. Dodávka, montáž: - předokenní rolety, - garážová vrata, - parapety, - žaluzie, - sítě proti hmyzu.

Výroba, prodej, montáž: -okna plastová -rolety -dveře -zimní zahrada.

Truhlářství, podlahářství

Truhlářství, podlahářství -Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej v režimu živnosti volné

-Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím Truhlářství, podlahářství

Truhlářství, podlahářství -Výroba drobných zahrádkářských potřeb v režimu živnosti volné -Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej v režimu živnosti volné

Truhlářství, podlahářství -Výroba kovových konstrukcí, kotlů, těles a kontejnerů -Výroba plastových výrobků a pryžových výrobků -Reklamní a propagační činnost -Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej

-Dokončovací stavební práce -Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím -Poskytování služeb pro hospodaření v lesích a pro myslivost Pokrývačství, tesařství