Výroba, prodej, montáž a následný servis plastových, dřevěných, hliníkových nebo kombinovaných oken a dveří nachází uplatnění ve všech oblastech. Zimní zahrady, rekonstrukce, prosklené fasády, protipožární ochrana, střešní okna, eurookna anebo světlíky.

DAHEPO EURO, spol. s r.o., kvalitní dřevěná okna
Preferujete přírodní materiály? Vyberte si dřevěná okna od společnosti DAHEPO EURO, spol. s r.o. Výrobou standardních i atypických rozměrů eurooken z kvalitních přírodních materiálů se zabýváme již od roku 1999. Vyrábíme dřevěná okna, která vynikají vysokou životností a výbornými tepelnými vlastnostmi. Nabízíme montáž a také servis oken.
DAHEPO EURO, spol. s r.o., kvalitní dřevěná okna
Baran - FMB Opava - specialisté na výrobu dřevěných oken a dveří
Kvalitní dřevěná okna a dveře vyrábí společnost Baran – FMB se sídlem v Neplachovicích nedaleko Opavy. Jsme specialisté na výrobu moderních oken a dveří ve velmi vysoké kvalitě. Buďte šetrní k životnímu prostředí s našimi dřevěnými okny a dveřmi. Poskytujeme vysoce kvalitní služby, odborné poradenství a přijatelné termíny i ceny.
Baran - FMB Opava - specialisté na výrobu dřevěných oken a dveří
Truhlářství, výroba: - nábytek - kuchyně - dveře

Výroba, prodej: -dřevěná, plastová okna -vchodové dveře -stínící technika, žaluzie, sítě proti hmyzu -návrhy a realizace interiérů -kancelářský nábytek -interiérové dveře -kuchyňské linky -nábytek Povrchová úprava dřeva Velkoobchod sedacím nábytkem Pobočka: -Koloveč 198, tel.: 379 482 360

Prodej, e-shop dřevěných materiálů - dřevěné podlahy - laminátové desky - palubky, spárovky - dveře, zárubně, parapety - OSB desky, překližky, CETRIS desky. Služby - řezání - formátování - hranování - montáž a pokládka podlah.

Řemeslo: -truhlář. Výroba: -okna -dveře -interiéry.

Tomáš Suttý prodává: - okenní technika - stínící technika - garážová vrata - sítě proti hmyzu.

Firma Polach zajišťuje v Tachově truhlářské práce. Truhlářství: - dřevěná okna - dřevěné dveře - zárubně. Dále provozujeme brusírnu. Brousíme: - pily - hoblovací nože - řetězy na motorové pily - kuchyňské nože a další nástroje pro dům i zahradu.

Truhlářství, výroba: - dřevěná okna, dveře Brusírna, broušení: - pily - řetězy na motorové pily - nože.

Výroba: -dřevěné schody -kuchyňské linky -interiérový a zahradní nábytek z masivu -atypický nábytek -balkóny a krovy -dveře a obložkové zárubně.

Truhlářství. Umělecký truhlář: -restaurátorství. Zakázková výroba: -nábytek -dveře -kulečníky.

Stavební firma - realizace staveb - dřevostavby, roubenky - rekonstrukce budov. Velkoobchod a maloobchod se stavebním materiálem. Dodávka, montáž - plastová, dřevěná a hliníková okna - žaluzie.

Prodej, montáž: - okna hliníková, dřevěná, plastová - dveře hliníkové, plastové - zimní zahrady - žaluzie

Prodej, montáž: - plastová okna

-Nakládání s reprodukčním materiálem lesních dřevin -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě -Činnost odborného lesního hospodáře a vyhotovování lesních hospodářských ...

Řemesla, služby - zateplení fasád a podkroví - výstavba pasivních, nízkoenergetických domů - montáž solárních systémů - rekuparace tepla, teplovzdušné vytápění Prodej, montáž - plastová okna - žaluzie, rolety, parapety

Řemeslo: -truhlář. Zakázková truhlářská výroba: -dřevěná okna -dveře z masivu -dřevěná schodiště a zábradlí -nábytek z masivu -pergoly a altány pro exteriéry -dveře vňitřní, vchodové -šatní skříně -kuchyňské linky -špaletová okna -zdvojená okna -rekonstrukce památek -bytové doplňky -obchodní zastoupení VLTAVÍN, ...

Potřebujete nová okna nebo dveře? Kontaktujte právě nás! Firma montuje a prodává plastová okna, dveře, zimní zahrady zn. FINSTRAL. Dodáváme i veškeré doplňky - rolety, žaluzie, parapety. Výrobky - plastová okna - dveře - doplňky - zimní zahrady - žaluzie - parapety - sítě proti hmyzu Značky - ALUPLAST - FINSTRAL - SULKO ...

Výroba, prodej, montáži, demontáž i doprava : -okna, dřevěná okna, eurookna IV 68, hliníková okna -IV 78, vchodové a balkonové dveře -garážová vrata -odsuvné skládací stěny, zimní zahrady –vnitřní i venkovní -parapety, rolety, žaluzie -zednické začištění. Naše výrobky nabízíme i na splátky. Certifikát ISO ...

Prodej, montáž: -okna, dveře -vrata -brány -rolety.

Truhlářské práce: -zakázková výroba nábytku do interiéru i exteriéru -výroba kuchyňských linek na zakázku -výměna dřezových desek -obložení stěn -obložení stropů -okna - dveře -nábytek do pracovny -nábytek do ložnice -schody, zábradlí -skříně, regály, komody -plovoucí podlahy.

Práce: -klempířské -pokrývačské -zateplování střech -montáž střešních oken -zateplování fasád. Prodej: -klempířský materiál.

Prodej, dodávka a montáž: -plastová a dřevěná okna -garážová vrata, sekční, výklopná -přídavné rolety -vchodové dveře plastové a hliníkové.

Prodej: -plastová a dřevěná okna -parapety, rolety, vrata, markýzy -lamelové dveře, žaluzie -plovoucí podlahy, lišty, prahy -garnýže a doplňky. Služby: -montáž, doprava, servis.

Zámečnictví, nástrojářství Truhlářství, podlahářství

Truhlářství, podlahářství -Výroba sportovních potřeb -Zprostředkování obchodu -Velkoobchod a maloobchod -Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě -Výroba plastových výrobků a pryžových výrobků -Velkoobchod