Výroba, prodej, montáž a následný servis plastových, dřevěných, hliníkových nebo kombinovaných oken a dveří nachází uplatnění ve všech oblastech. Zimní zahrady, rekonstrukce, prosklené fasády, protipožární ochrana, střešní okna, eurookna anebo světlíky.

Baran - FMB Opava - specialisté na výrobu dřevěných oken a dveří
Kvalitní dřevěná okna a dveře vyrábí společnost Baran – FMB se sídlem v Neplachovicích nedaleko Opavy. Jsme specialisté na výrobu moderních oken a dveří ve velmi vysoké kvalitě. Buďte šetrní k životnímu prostředí s našimi dřevěnými okny a dveřmi. Poskytujeme vysoce kvalitní služby, odborné poradenství a přijatelné termíny i ceny.
Baran - FMB Opava - specialisté na výrobu dřevěných oken a dveří
DAHEPO EURO, spol. s r.o., kvalitní dřevěná okna
Preferujete přírodní materiály? Vyberte si dřevěná okna od společnosti DAHEPO EURO, spol. s r.o. Výrobou standardních i atypických rozměrů eurooken z kvalitních přírodních materiálů se zabýváme již od roku 1999. Vyrábíme dřevěná okna, která vynikají vysokou životností a výbornými tepelnými vlastnostmi. Nabízíme montáž a také servis oken.
DAHEPO EURO, spol. s r.o., kvalitní dřevěná okna
Výroba trendy okenních parapetů Helopal z litého mramoru
Okenní parapety Helopal z litého mramoru od firmy MYSTIC DISTRIBUTION s.r.o. jsou elegantní, snadno udržovatelné, odolné vůči vnějšímu prostředí a teplotám a využitelné jak v interiérech, tak i ve venkovním prostředí. Na výběr jsou ve variantě s matným nebo leklým povrchem v mnoha odstínech, designech a provedeních.
Výroba trendy okenních parapetů Helopal z litého mramoru
Kovoobrábanie zámočnícke práce výroba zámkov a kovaní povrchové zušlachťovanie kovov veľkoobchodný a maloobchodný nákup a predaj a sprostredkovanie strojov,prístrojov a ich častí a súčastí, hutníckych výrobkov, výrobkov textilného a drevospracujúceho priemyslu,kovov,výrobkov papiernického, elektrotechnického a chemického priemyslu, drevo, ...

Výroba a montáž oceľového oplotenia Montáž garážových a priemyselných brán, automatické dvere, pohony vonkajších brán Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) Montáž, rekonštrukcia oprava a údržba, odborné prehliadky a skúšky zdvíhacích zariadení v rozsahu : ...

Kováčska a zváračské práce Maliarske a natieračské práce Neverejná cestná osobná doprava Demolácia a zemné práce, prípravné práce pre stavbu Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Natieračské práce Sprostredkovanie dopravy Demolácia a zemné práce Prípravné práce pre stavbu Výroba kovových konštrukcií Reklamné a propagačné služby Oprava elektrických spotrebičov Sprostredkovanie obchodu a služieb Zámočnícke a zváračské práce Maloobchod v rozsahu voľných živností Prenájom stavebných strojov a zariadení Veľkoobchod v ...

Zámočnícké a zváračské práce Obchodná činnosť so železiarským tovarom