Plasty mají ve stavebnictví nezastupitelné místo, a to nejen jako konstrukční materiály. Plasty pro stavebnictví, to jsou nádoby z polypropylenu, polykarbonátové desky, polymethylmetakrylát jako plexiskla nebo také kanalizační trubky z polyvinylchloridu.

Výroba, prodej i montáž lamelových clon od firmy Portaflex s.r.o.
Lamelové clony - výroba, montáž a prodej zajistí firma Portaflex s.r.o., která má v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Zajistí dodávku lamelových clon, které plní funkci jako protiprůvanové zařízení ve dveřích, vratech či průchodech. Lamelové clony dodávají v několika typech a rozlišují se dle použití, plastu a nosných lišt. Dále se postarají o ...
Výroba, prodej i montáž lamelových clon od firmy Portaflex s.r.o.
Dodávka materiálů pro stavbu i rekonstrukci kanalizací a vodovodů
DILES Company s.r.o. z Ostravy je specialistou na prodej a dodávku materiálu pro rekonstrukci, opravu a výstavbu kanalizací, plynovodů i vodovodů. Kanalizační a vodovodní potrubí, PVC tvarovky, PP potrubí, litinové betonové vpusti a další potřebné pro potrubní systémy najdete u nás. Zajišťujeme přepravu materiálů přímo na stavbu.
Dodávka materiálů pro stavbu i rekonstrukci kanalizací a vodovodů
MATEICIUC a.s. - plastové výrobky
Již od svého vniku roku 1990 se naše firma zabývá výrobou, distribucí a exportem plastových výrobků. V našem širokém portfoliu produktů mohou zákazníci najít plastové ukončovací a začišťovací profily, lišty, potrubí pro vzduchotechnická zařízení, klimatizace, ochranné trubky, chráničky optických kabelů i zahradní či průmyslové hadice.
MATEICIUC a.s. - plastové výrobky
Výroba plastových nástrčných spojek a plastových trubek pro různé průmyslové odvětví.

Prodej: - fóliové klávesnice - plastové, hliníkové konstrukční skříňky na zakázku - sudová, jímková, šroubová čerpadla na naftu a topný olej.

Zabývám se výrobou a montáží zámečnických prvků, Al profilů či výrobků z polykarbonátu a skla. Nabízím pergoly, verandy, zimní zahrady, lodžie či balkony. Prodej tepelně izolačních desek z polypropylenu i prosvětlovacích a stavebních desek.

Velkoobchod: -polykarbonátové desky dutinkové a plné -plexisklo -PVC desky -PET desky -výplně pro výstavnictví a reklamy -sendvičové desky pro výrobu plastových oken a dveří -světlíkové systémy. Služby: -řezání desek na požadovaný rozměr -rozvozy materiálu -montáže stavebních objektů z plastů.

Nabízíme kompletní, kvalitní zastřešení bazénů za zajímavou cenu. Máme dlouholetou zkušenost se zastřešováním bazénů v ČR, Rakousku a Německu. Zaměření a konzultace jsou zdarma. Krátké dodací termíny. Prohlídka zastřešení bazénů v sídle firmy.

Prodej, montáž: -terasy z materiálu WPC (wood plastic composite)

Prodej: -stavební materiály pro inženýrské sítě pro výstavbu vodovodů a kanalizací -PVC*, kamenina, beton, litina, HDPE- trouby a tvarovky, roury, poklopy, mříže skruže, uliční vpusti.

Velkoobchod, maloobchod: -ucelený sortiment materiálů pro inženýrské sítě. -vodovodní sítě: -ocelové potrubí, PE potrubí, PVC potrubí. -potrubí ze sklolaminátu. -trouby z tvárné litiny. -kulové kohouty, šoupata. -hydranty. -vodoměrné šachty. -plynovodní sítě: -ocelové potrubí (černé, s PE izolací, s cementovou ...

Výroba, montáž: -plastová zařízení -vzduchotechnická zařízení -plastové nádrže různých tvarů podle dokumentace-septiky, jímky, vodojemy -svařování plastového potrubí do průměru 315 mm -tvarovky, technologické zařízení pro jímání a úpravu bioplynu -bazény včetně dodávky čistícího zařízení. Práce: -provádění ...

Návrhy, výroba, montáž: -zimní zahrady -zastřešení bazénů.

Prodej: -plexisklo čiré, kouřové, mléčné, barevné-organické sklo AKRYLON. Řezání, ohýbání, lepení na zakázku. Provozovna: -Borovnice 9, 37007 České Budějovice Truhlárna: -výroba nábytku -interierové dveře.

Výroba, prodej: -polykarbonáty dutinkové, kompaktní a z nich přístřešky, mezistěny či zábradlí -výsuvné boxy, drátěný program, vestavěné skříně s plexi výplněmi -zimní zahrady -ocelové a hliníkové rámy.

Zámečnictví. Výroba, montáž: -světlíky -boční průsvitné a průhledné stěny pasáží, sportovišť, kanceláří -zastřešení skleníků, bazénů, zimních zahrad, verand, plováren -venkovní přístřešky, čekárny, nástupiště -zastřešení vchodů, parkovišť -dělící stěny, přepážky interiérů -protihlukové bariéry

Závěsné háky, silikonové maskovací zátky a krytky. Maskovací a krycí materiál pro povrchové úpravy (práškové lakování, anodizace, galvanizace). Polyesterové, polyimidové a sklotextilní maskovací pásky pro vysokoteplotní aplikace (lakovny, galvanizovny) a jejich zpracování dle požadavků zákazníka. Tvarové výseky, disky a maskovací přípravky ...

Voda, topení, plyn: -dodávka, montáž -poradenství -podlahové vytápění -ohřívače vody TATRAMAT, DZD Dražice -topná tělesa Koradů, RADIK, NEIRA. Prodej: -odpadní systém KGaHT do průměru 160mm -topenářský materiál HEIMEIZER, DAKON, VAILLANT -plastové výrobky Marley -plastové stropní kazety -omyvatelné, odolné proti vodě a ...

Výroba, prodej: -šachtové plastové součástky z polyesterového skelného laminátu.

Projekce, návrhy, výroba, montáž: -skleníky -světlíky -zimní zahrady -atypické zakrývání bazénů -přístřešky před vchod -zastřešení balkonů -prosklení lodžií. Prodej: -polykarbonátové, plastové sklo -polycarbon -MAKROLON, LEXAN, AKYVER, CARBOLUX a jiné -automatické otvírače -lineární elektrický pohon včetně příslušenství ...

Výroba: -bazény -brouzdaliště -bazénová chemie -čistírny odpadních vod -kontejnery na sběr tříděného odpadu -pařeniště -plastové sudy -vodoměrné šachty.

Maloobchod, prodej: -parapety vnitřní, venkovní -kování HOPPE -kování SIMONSWERK. Zastoupení firem: -FUNDERMAX, KAINDL, DECEUNINCK, GUTMANN, HOPPE, SIMONSWERK, GEZE, UFV, STAdUR, SAVA.

Distribuce a zpracování: -akustické a zvukové izolace. Služby: -zpracování polyuretanových a polyetylénových materiálů -obalová technika -filtrace plynů a kapalin -technické pěny.

Výroba: -plastové jímky, septiky, čistírny odpadních vod -rybářské pramice -bazény: -zahradní jezírka -povrchové bazény -dětské bazény -bazénové technologie -prostředky k čištění a údržbě -vyvložkování studní -poradenská činnost.

Výroba z polypropylenu: -rodinné bazény, nádrže, jímky, septiky, lapače tuků, korozně odolné rozvody vzduchotechniky, sudy, zakázková výroba -hydroizolační fóliové systémy -izolace bazénů, plochých střech, jímek, staveb proti vodě a radonu, proti ropným látkám a skládkám TDO.

Výroba, montáž, rekonstrukce: -střešní světlíky -požární odvětrání -atypické prosklení -zastřešení bazénů -prodej polykarbonátu.

Výroba, prodej, montáž, servis, poradenství: -septiky -akumulační jímky -odlučovače ropných látek -lapače tuků, lapoly -bazény -výrobky pro zemědělce -krmítka, výhřevné desky -zařízení na indikaci ropných produktů ve vodách a kontrolních jímkách.