PVC podlahy neboli lina se dělí na bytové a zátěžové. Mezi jejich výhody patří dlouhá životnost, vysoká odolnost, snadná údržba, tlumení zvuku při chůzi a nepřeberné množství různých dekorů, vzorů a barev. Dokáží hravě imitovat parkety, dlažby a podlahy.

Vinylové podlahy nadchnou designem i funkčností
ZAHRADNÍK PARKET, to je váš specialista nejen na vinylové podlahy! Vysoká praktičnost, odolnost a překvapivě přirozený vzhled tohoto typu podlahy vás naprosto nadchne. Nechte i vy prokouknout tvůj interiér s kvalitní vinylovou podlahou, která se hodí do kuchyně, obýváku i dětského pokoje. Najdete nás na Praze 6.
Vinylové podlahy nadchnou designem i funkčností
PVC, Vinylové a rigid podlahy z velkoobchodu BOMA PARKET
Celou řadu výhod mají PVC, vinylové podlahy a nově také rigidní podlahy. Dlouho vydrží, jsou cenově výhodné a navíc skvěle vypadají. Kde ale tyto podlahy ve vysoké kvalitě sehnat? Obraťte se na BOMA PARKET. V jeho sortimentu najdete PVC, vinylové i rigid podlahy nejrůznějších vzorů a barev. Líbí se vám struktura dřeva, kamene, nebo dáváte přednost ...
PVC, Vinylové a rigid podlahy z velkoobchodu BOMA PARKET
Specialista na podlahy všeho druhu - Podlahové studio Jegla
Rádi byste novou podlahu? Vsaďte na kvalitu a navštivte Podlahové studio Jegla. Zabýváme se prodejem a odbornou pokládkou podlahových krytin nejrůznějších materiálů a vzorů. V našem studiu naleznete široký výběr podlah, které vynikají přírodním vzhledem, vysokou odolností, originalitou a také snadnou údržbou. Rádi Vám pomůžeme s výběrem.
Specialista na podlahy všeho druhu - Podlahové studio Jegla
Pokládka: - koberce - PVC - plovoucí podlahy dřevěné ai laminátové - korek. Vyrovnávání povrchů samonivelační stěrkou.

Výroba - kuchyňské linky Výroba - vestavěné skříně - bytové doplňky Prodej - plovoucí podlahy Pokládka - plovoucí podlahy

Prodej a pokládka podlahových krytin: - koberců, lin, PVC, korků, gumolina.

Velkoobchod, maloobchod. Svět podlah a dveří.

Prodej, maloobchod: -podlahové krytiny. Cestovní kancelář: - Chorvatsko.

Prodej podlah a podlahových krytin, kompletní podlahářské práce. - koberce - PVC -Vinylové podlahy -Laminátové podlahy -Parkety -dřevěné podlahy -Marmoleum, Linoleum

Prodej: - bytový textil - stínící technika - lamelové dveře - podlahové krytiny - tapety - nábytkové kování - dekorace do bytu.

Jsme profesionální podlaháři s mnohaletými zkušenostmi s pokládáním podlah všech druhů. Zajistíme pro vás kvalitní materiály podlah a kompletní pokládku a servis podlah. Nechte odborné práce na profesionálech.

Podlahové studio. Velkoobchod a maloobchod, prodej a pokládka: -podlahové krytiny koberce, lino, PVC, korek -plovoucí podlahy laminátové -lišty PVC, lepidla, podlahové tmely -vše včetně pokládky.

Prodej, maloobchod: -fasádní a interiérové nátěry ALLIGATOR -systémy pro zateplení budov -omítkoviny mnoho typů -protiradonové izolace -systémy pro těsnění, lepení a spárování obkladů -průmyslové a dekorativní epoxidové podlahy -sanační omítky -nátěry na dřevo -střešní krytiny na bázi bitumenu- bonský šindel ...

Podlahové centrum. Maloobchod, prodej, pokládka: -dřevěné, laminátové podlahy Meister -lina, PVC -kusové koberce, běhouny, deky, přehozy, ubrusoviny, molitany, rohožky, izolace.

Prodej a pokládka podlahových krytin: - koberce, PVC*, plovoucí podlahy (dřevo, laminát).

Prodej, maloobchod: - bytový textil - koberce - podlahářství Provozovna: Legerova 52, 280 02, Kolín - Kolín III

Kompletních služby v oblasti návrhů a realizací veškerých druhů podlahových krytin včetně ošetřovacích systémů, nano technologie, zakázková výroba nábytku.

Prodej, pokládka: - koberce - PVC - korek - lamelové podlahy.

Prodej a montáž: -podlahové krytiny: -plovoucí podlaha dřevěná a laminátová -PVC*, lino -koberce -korek -podlahové lišty -lepidla -stěrky -čistící prostředky -dřevěný a kancelářský nábytek -poradenský servis.

Podlahářství - úpravy podkladu - prodej a pokládku laminátových a dřevěných plovoucích podlah - koberců - PVC - obvodových lišt a přechodových lišt.

Činnost: - podlahářské - stavební dokončovací práce. Dodávka, montáž: - podlahové krtytiny - koberce, PVC, linolea - plovoucí a dřevěné podlahy - vyrovnávání podkladu - samonivelační systémy.

Zakázkové truhlářství: -kuchyně -dveře -schody -okna -nábytek. Prodej: -podlahové krytiny (400 druhů koberců) -konzole -svítidla -lišty -kuchyňské desky -kuchyňská dvířka -drátěný program -zdravotní matrace -shrnovací dveře.

Velkoobchodní a maloobchodní prodej laminátových a dřevěných plovoucích podlah od světových výrobců ALLOC- doživotní záruka na podlahy do bytových prostor TARKETT-dřěvěné podlahy 14mm - 22mm.Švédská kvalita BERRY FLOOR-laminátové podlahy se strukturou a V drážkou ve spoji.Dokonalá imitace dřeva. EPI-francouzské lepené a ...

Velkoobchod: -podlahové krytiny -podlahoviny. Podlahářství: -broušení parket -lakování EKO laky -kladení PVC, korku, parket, koberce -plovoucí podlahy -antistatické podlahy.

Prodej, pokládka: - koberce - korek - pvc - plovoucí podlahy (laminátové a dřevěné na klíč).

Velkoobchod, maloobchod, montáž: -podlahové krytiny DLM*, GERFLOR -sportovní povrchy.

Nabízíme široký výběr odstínů a palet pro dřevěné plovoucí podlahy s udržením co nejnižší ceny. Plovoucí podlahy a další dřevěné nebo přírodní prvky mají také pozitivní vliv na psychickou stránku člověka.

Prodej a montáž podlahových krytin. Plovoucí podlahy, PVC, parkety, renovace parket, koberce a linoleum., Podlahářské práce Benešov, Středočeský kraj.