PVC podlahy neboli lina se dělí na bytové a zátěžové. Mezi jejich výhody patří dlouhá životnost, vysoká odolnost, snadná údržba, tlumení zvuku při chůzi a nepřeberné množství různých dekorů, vzorů a barev. Dokáží hravě imitovat parkety, dlažby a podlahy.

PVC, Vinylové a rigid podlahy z velkoobchodu BOMA PARKET
Celou řadu výhod mají PVC, vinylové podlahy a nově také rigidní podlahy. Dlouho vydrží, jsou cenově výhodné a navíc skvěle vypadají. Kde ale tyto podlahy ve vysoké kvalitě sehnat? Obraťte se na BOMA PARKET. V jeho sortimentu najdete PVC, vinylové i rigid podlahy nejrůznějších vzorů a barev. Líbí se vám struktura dřeva, kamene, nebo dáváte přednost ...
PVC, Vinylové a rigid podlahy z velkoobchodu BOMA PARKET
Vinylové podlahy nadchnou designem i funkčností
ZAHRADNÍK PARKET, to je váš specialista nejen na vinylové podlahy! Vysoká praktičnost, odolnost a překvapivě přirozený vzhled tohoto typu podlahy vás naprosto nadchne. Nechte i vy prokouknout tvůj interiér s kvalitní vinylovou podlahou, která se hodí do kuchyně, obýváku i dětského pokoje. Najdete nás na Praze 6.
Vinylové podlahy nadchnou designem i funkčností
Specialista na podlahy všeho druhu - Podlahové studio Jegla
Rádi byste novou podlahu? Vsaďte na kvalitu a navštivte Podlahové studio Jegla. Zabýváme se prodejem a odbornou pokládkou podlahových krytin nejrůznějších materiálů a vzorů. V našem studiu naleznete široký výběr podlah, které vynikají přírodním vzhledem, vysokou odolností, originalitou a také snadnou údržbou. Rádi Vám pomůžeme s výběrem.
Specialista na podlahy všeho druhu - Podlahové studio Jegla
Firma Tomáš Tvrdík, Kutná Hora a Hradec Králové nabízí, interiérové dveře, koberce a PVC, dřevěné podlahy. V naší prodejně a vzorkovně najdete: Parkety Dřevěné plovoucí podlahy Laminátové plovoucí podlahy Prkna Koberce : kusové, metrové, zátěžové či designové PVC Korkové podlahy Mozaiky Lišty Samozřejmostí je pokládka nebo ...

Stavebniny, prodej - barvy, laky, fasády - ploty, pletivo - spojovací materiál - okna, vchodové dveře - podlahové krytiny - krby, kamna - stínící technika.

Velkoobchod, maloobchod, prodej, dovoz, pokládka: - podlahové krytiny - koberce bytové - veletržní či podkladové koberce - kancelářské koberce - koberce s potiskem - koberce s dětskými motivy - PVC - čistící zóny - rohože a běhouny - zbytkové koberce za výhodné ceny - garnyže a záclony - umělé květiny - bytové doplňky, ...

Prodej, maloobchod, e-shop, internetový obchod: - bytový textil: - matrace, záclony, povlečení, lůžkoviny - podlahové krytiny - koberce, lina - galanterie.

Firma AZ Zima Ladislav, působící na českém trhu již 15 let, nabízí v síti prodejen ve Středočeském kraji kompletní sortiment podlahových krytin: podlahy plovoucí, dřevěné, laminátové, parkety, lino, PVC, Novilon, Marmoleum, koberce bytové, zátěžové, kusové. Vše v široké škále barev, vzoru a materiálu. Naše firma samozřejmě zajišťuje i montáž ...

Mosazné kování. Koupelnové doplňky. Podlahová lina, samolepící podlahové čtverce.

Jsme profesionální podlaháři s mnohaletými zkušenostmi s pokládáním podlah všech druhů. Zajistíme pro vás kvalitní materiály podlah a kompletní pokládku a servis podlah. Nechte odborné práce na profesionálech.

Prodej, maloobchod: - bytový textil - koberce - podlahářství Provozovna: Legerova 52, 280 02, Kolín - Kolín III

Prodej a montáž: -podlahové krytiny: -plovoucí podlaha dřevěná a laminátová -PVC*, lino -koberce -korek -podlahové lišty -lepidla -stěrky -čistící prostředky -dřevěný a kancelářský nábytek -poradenský servis.

Podlahářství - úpravy podkladu - prodej a pokládku laminátových a dřevěných plovoucích podlah - koberců - PVC - obvodových lišt a přechodových lišt.

Velkoobchod: -podlahové krytiny -podlahoviny. Podlahářství: -broušení parket -lakování EKO laky -kladení PVC, korku, parket, koberce -plovoucí podlahy -antistatické podlahy.

Prodej - koberce - linolea Pokládka - koberce - linolea Prodej - nábytek (sedací soupravy, obývací stěny, ložnice, komody, ...) Prodej - obklady - dlažby Zednické práce