JAVORNÍK-CZ-PLUS s.r.o.
Rotor Clip s.r.o.
Betonárna Honzík s.r.o.

IZO spol. s r.o. - výroba a montáž předizolovaného potrubí
Již od svého vzniku v roce 1993 se naše firma zabývá zpracováním polyuretanu. Náš výrobní program zahrnuje předizolované potrubní systémy pro teplotní rozsahy 140, 160, 180, 210, 240, 270 a 300 °C. Dále také dodáváme oblouky, odbočky, armatury, kompenzátory, pevné body a ostatní příslušenství. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
IZO spol. s r.o. - výroba a montáž předizolovaného potrubí
Š+N MIRADE s.r.o. - zakázková výroba a prodej dveří v e-shopu
Výrobou na zakázku a prodejem posuvných, zásuvných, shrnovacích dveří a interiérových dveří v eshopu se zabývá společnost Š+N MIRADE s.r.o., která dveře dodává po celé České republice i na Slovensko. K dispozici máme i pantové interiérové dveře. Vybírat můžete z celoskleněných i hladkých dveří. Vyrábíme a dodáváme i zárubně, které je možné vyrobit ...
Š+N MIRADE s.r.o. - zakázková výroba a prodej dveří v e-shopu
Dodávka a montáž : - garážová vrata. Dodávka a montáž: - stínící technika. Zateplování objektů. Dodávka a montáž: - plastová okna - eurookna - dveře - zárubně. Kompletní stavební činnost.

Velkoobchod, prodej, eshop: - střešní okna zn. FAKRO (plastová, dřevěná) - Interiérové dveře - půdní schody, vybavení koupelen - sprchové kouty, koupelnový nábytek - vodovodní baterie, garážová vrata - nákupní centrum Kras - doprava, montáž, stavební, dlaždičské a obkladačské práce

Návrhy řešení interiéru: - bytová architektura - designové řešení - matrace a rošty - nátěry a tapety - montáž - doprava

Zaměření na realizaci pozemních staveb, statické zajišťování staveb a projekční činnost. Maloobchod, velkoobchod: -VODA-TOPENÍ-PLYN.

Stavební činnost, příprava, projekce, realizace: -pozemní stavitelství -stavby tepelná energetika -stavební objekty průmyslové, administrativní i občanské vybavenosti vč. jejich technického vybavení. Prodej: -předizolované potrubí. Provoz tepelných zdrojů.

Kompletní hygienický program. Prodej: -dávkovač -zásobníky na tekutá mýdla -zásobníky na papírové ručníky -toaletní papír.

Společnost je nositelem certifikátu jakosti ISO 9001:2001. ŠIROKÝ SORTIMENT, VYSOKÁ KVALITA, PŘÍZNIVÉ CENY Výroba a montáž: -plastová okna a dveře z vícekomorových profilů DECEUNINCK v 16 barevných odstínech RAL vč. imitace dřeva pro novostavby, stávající objekty, panelové domy -zasklení jednoduché, dvojité, trojité, ...

Výroba, obchod, prodej, montáž: -nábytek kancelářský operativní (6 řad) -nábytek kancelářský manažerský (6 řad) -školní nábytek -sedací nábytek (NEXT, POLI, ANDRA, SIRIO) -pokládka podlahových krytin.

Společnost SVAPO, s.r.o. se již více jak dvacet let věnuje stavební činnosti. Zaměřujeme se na výstavbu rodinných domů, komerční i bytovou výstavbu, rekonstrukce, zateplování, sádrokartonářské práce, podhledy a příčky. Dále také provádíme zámečnické práce a dodáváme střešní okna a žaluzie. Sídlíme na adrese Skořepka 336/15, Brno.

Výroba: - terasy WPC - infra topné panely - okna - dveře - zimní zahrady

Prodej, montáž, výměna: -zimní zahrady -okna a dveře plastová, dřevěná, hliníková, kombinovaná -hliníkové výkladce -hliníkové prosklené fasády -zastřešení bazénů -střešní světlíky -lehké ocelové konstrukce. Používáme hliníkový systém Metelplast, Reynears, plastový systém ALUPROF a kování Maco.

Prodej, e-shop, výroba: -hydraulické hadice -průmyslové hadice -šroubení aj.

Prodej, e-shop, výroba: -hydraulické hadice -průmyslové hadice -šroubení aj.

Odborné podlahářství - pokládka, montáž, servis a vyrovnání a úprava povrchu před položením podlahy. Poskytujeme i poradenství a zaměření. Postaráme se i o demontáž starých podlahových krytin. Staráme se i o údržbu. Prodej podlahových krytin.

Prodej: -nábytku -kancelářského -pracovního -sestavy do obývacích pokojů -kuchyňské linky -postele -obývací stěny -dveře.

Prodej: -nábytku -kancelářského -pracovního -sestavy do obývacích pokojů -kuchyňské linky -postele -obývací stěny -dveře.

Prodej: -nábytku -kancelářského -pracovního -sestavy do obývacích pokojů -kuchyňské linky -postele -obývací stěny -dveře.

Výroba, prodej: - nábytek kancelářský, pracovní - sestavy do obývacích pokojů - kuchyňské linky, kuchyně - ložnice, postele - obývací pokoje - dveře.

Koupelnové studio. Služby, prodej, servis, montáž: -rekonstrukce koupelny -nová koupelna -sanitární technika.

Realizace staveb, přístaveb, rekonstrukcí, garáží, půdní vestavby a střech. Postará se o zahradní práce, altány na míru, zámkové dlažby.

Dovoz, import, velkoobchod, maloobchod, prodej, výhradní zástupce COMPARATO, SRRUBINETTERIE: - motorizované ventily - komponenty topných systémů - servopohony pro motorizování regulačních článků v topení, větrání a klimatizaci - designové ventily - výměníkové stanice - termohydraulické výrobky - domácí (domovní) předávací stanice- satelitní ...

Produkty pro Telekomunikace. Výroba: - kabelových svazků - metalické kabelové svazky (KS) pro vysokorychlostní přenos Kabelové svazky určené pro: - bílou techniku, výrobce průmyslových praček, sušiček, textilních strojů a domácích elektro spotřebičů - automobilový průmysl, osobní automobily, nákladní vozy, vlakové soupravy, pro ...

Truhlářství. Výroba: -kuchyně na míru -vestavěné skříně -nábytek -dveře -schody -podlahy. Montáž, prodej: -plovoucí podlahy -obložkové zárubně -dveře.

Truhlářství, truhlářské práce, nábytek na míru. Zakázková výroba: -nábytek -kuchyně -vestavěné skříně -dveře -okna -bytové doplňky.