Septiky, žumpy a jímky jsou vyrobeny nejčastěji z umělohmotných materiálů, ale mohou být vyhotoveny i z betonu. Jejich návrh, výroba, prodej a následný servis je realizován s ohledem na potřeby objektu, terénních možností nebo životní prostředí.

O úsporu finančních zdrojů s příznivým dopadem na ekologii se postarají plastové jímky a nádrže na dešťovou a splaškovou vodu, které jsou vyrobené unikátní technologií zpracování plastů v Německu a náš trh distribuovány společností Nádrže 24 s.r.o. Přínosy využívání nádrží a jímek: - Jímání dešťové i splaškové vody - Využití vody k ...

Jsme firma zabývající se výrobou plastových jímek, septiků, pískových filtrů, vodoměrných šachet a bazénů se 7 letou praxí v oboru. Díky použití nejkvalitnějších materiálů na trhu a pečlivosti našich pracovníků můžeme nabídnout nejvyšší možnou kvalitu našich produktů.

Prodej, montáž, usazení - plastové jímky - plastové i sklolaminátové septiky - nádrže na kapaliny. Provozovna - adresa: Závodní 1798, 735 41, Petřvald.

Výroba: -šachty -jímky -žumpy -septiky -nádrže

Prodej: - nádrže na dešťovou vodu, septiky, jímky, žumpy značky Speidel

Dovoz, e-shop, montáž, servis: - plastové jímky, nádrže na dešťovou vodu - vsakovací systémy - čističky odpadních vod pro rodinné domy.

Prodej nádrží na vodu a plastových jímek.

Výroba plastových jímek a nádrží. Zemní a výkopové práce.

Firma WEEW Company se sídlem v Praze je výrobcem nádrží série TITANIUM WEEW určených na dešťovou vodu, jako septiky a žumpy. Naše výrobky nacházejí uplatnění v jedno i vícegeneračním stavebnictví, u rekreačních chat, všude tam, kde je nutná ochrana životního prostředí před odpadními vodami. Svou výrobu stavíme na novém, patentovaném systému výroby ...

Výroba, prodej, montáž: -plastové bazény -septiky -jímky.

Výroba, dodávky: - čistírny odpadních vod - septiky - jímky - žumpy - vodoměrné šachty - odlučovače tuku a ropných látek - odpachovací biofiltry.

Nabízíme vysoce kvalitní samonosné nádrže jímky, septiky, žumpy domácí čističky odpadních vod.

Výroba, prodej: - plastové jímky - žumpy..

Nabízíme: - čištění kanalizace tlakovou vodou - čištění kanalizace motorovým perem - trasovaní a vyhledávání kanalizace - revize kanalizace videokamerou se záznamem na DVD a zprávou - čerpání kalovými čerpadly - čištění jímek a revizních šachet - stavební opravy kanalizace.

Společnost Plastsvar-David Jelínek vyrábí a prodává plastové a betonové: - nádrže - žumpy - jímky - septiky - vodoměrné šachty - revizní šachty - a další výrobky. Prodáváme plastové desky společnosti RÖCHLING, a společnosti IMG Planá nad Lužnicí. Jsme distributorem v České republice polykarbonátových komůrkových desek LEXAN a ...