Septiky, žumpy a jímky jsou vyrobeny nejčastěji z umělohmotných materiálů, ale mohou být vyhotoveny i z betonu. Jejich návrh, výroba, prodej a následný servis je realizován s ohledem na potřeby objektu, terénních možností nebo životní prostředí.

Dodávka, realizace: - malé, střední čistírny odpadních vod - žumpy - plastové nádrže - vodoměrné šachty - odlučovače ropných látek.

Zámečnické práce. Svářečské práce. Zakázková výroba: - plastové septiky, jímky.

Výroba z plastických hmot, prodej, dodávka, stavba, stavby, výstavba, montáže: - bazény, bazénů na klíč - technické nádrže, technických nádrží - septiky, septiků - jímky, jímek - vodoměrné šachty, šachtu. Služby, zajištění: - zemní práce související s výstavbou bazénů - možnost zastřešení bazénů - solární vyhřívání.

Výroba: -jímky, septiky, vodoměrné šachty -nádrže pro chemický a potravinářský průmysl -PVC kryty do rozvaděčů -výrobky z plastů pro stavebnictví -bazénů -ohýbání a tváření polykarbonátu a plexi.

Výroba, dodávky, prodej: -ekologická zařízení -bazénů včetně technologie -víceúčelové nádrže, jímky, septiky -PP a PE nádrže do průmyslových provozů -čistírny odpadních vod -lapáky tuku /lapačů, lapáků, lapače/ -odlučovače tuku /odlučovačů/ lehkých kapalin -technologické celky. Průmyslová zóna Nivnice.

Výroba, prodej: -bazény -septiky -nádrže -trubky -nádoby na zakázku -vodoměrné šachty -šachty na zakázku -pískové filtry k septikům -zakázková výroba polypropylén -výrobky dle požadavků zákazníka.