Nakupujte spotřebiče pro domácnost, především bílou elektroniku jako ledničky, chladničky, mrazáky, pračky, sušičky, myčky, nebo malé elektrospotřebiče jako kávovary, odšťavňovače, roboty nebo konvice. Pořiďte si spolehlivého pomocníka do domácnosti.

Společnost Staplast s. r. o. má e-shop s: - elektrickými spotřebiči - nábytkem

Montážní a obchodní firma Q-ART se zabývá dodávkou systémů centrálního vysávání do bytů a rodinných domů (nových i stávajících), hotelů a penzionů, komerčních a průmyslových objektů. Za dobu své působnosti na trhu jsme zrealizovali centrální vysávání do více než 2500 objektů, z toho cca 80-ti komerčních. Několik let též úspěšně dodáváme ...

Jiří Roubalík se zaměřuje na servis mobilních telefonů, chytrých hodinek, robotických vysavačů a elektrických koloběžek, dále na instalaci SW, čištění reproduktorů a ochranné skla.

Prodej, distribuce: -elektroinstalační materiál -podlahové vytápění -montáže: -elektroinstalace NN do 1000 V -hromosvody a elektrické podlahové vytápění -vodoinstalace, topení, podlahové teplovodní vytápění -solární zařízení -centrální vysavače. Projekty, revize: -projekty, revize elektroinstalací a hromosvodů do 1000 ...

MB servis se zaměřuje na servis malých domácích spotřebičů, elektroniky a provádí také pozáruční opravy s výjimkou televizorů, počítačů a telefonů.

Prodej, realizace a servis centrálních vysavačů značek Husky, DuoVac, Globovac, Disan provádí pan Marek Jírovec z Městce Králové. V našem sortimentu naleznete centrální vysavače pro domácnosti, hotely i průmyslové a výrobní společnosti na suché, mokré i kombinované sání. Centrální vysavače jsou a budou nejdokonalejším zařízením pro ...

Maloobchod, prodej, oprava, servis: -chladničky -chladící boxy -mrazničky -ledničky -pračky -sušičky -audio-video -tv -videa -hi-fi -CD přehrávače

-Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů -Výroba neelektrických zařízení pro domácnost -Výroba ...

Společnost SacerGape s.r.o. provozuje e-shop: - káva Café Gape - káva Cascara - horká čokoláda - příslušenství na přípravu kávy - mlýnky, moka konvičky aj. - kávovary - čistící přípravky Pražírna Café Gape na Svolinského 18/75 v Olomouci.

Distributor značkové techniky MOULINEX, KRUPS, REWENTA, TEFAL, PHILIPS, BRAUN, LCE*, ZELMER, MORPHY RICHARDS, GRUNDIG, ZANUSSI, ETA*, ELECTROLUX, GORENJE, MORA, WHIRLPOOL, ROMO, IGNIS, SAMSUNG CALEX, TATRAMAT a DZD* Družstevní závody Dražice. Velkoobchod, prodej: -plynové sporáky, sporáky na tuhá paliva -elektrické sporáky, ...

Internetový obchod, eshop, prodej: - potřeby na vaření, pečení - potřeby pro úklid, žehlení, sušení - koupelnové doplňky - dekorace a doplňky pro dům a zahradu - domácí spotřebiče - vše pro oslavy. V sortimentu najdete více než 5 000 různých produktů.

Maloobchod, prodej - sortiment pro dům, dílnu, zahradu, domácnost, odpočinek a hry dětí - elektro - domácí potřeby a kuchyňské potřeby - hospodářské a zahradní potřeby - železářství - hračky - papírnictví.

HV ELEKTRO s.r.o. je velkoobchod s elektrospotřebiči a vestavěnými spotřebiči pro domácnost značek AEG, ELECTROLUX, Siemens, Bosch, Miele, Whirlpool, Baumatic, Candy, Ariston, Liebherr, Mora, Panasonic, LG aj.

Prodej: -drobné elektrické spotřebiče -bílá technika (pračky, ledničky, sporáky, mikrovlnné trouby, vestavěné spotřebiče) -instalační elektromateriál (elektroinstalační) -gufera - klínové řemeny -elektrické plotýnky - topná tělesa do ohřívačů vody -elektrouhlíky - motorové kondenzátory -\'O\' kroužky -segrové pojistky ...

SWJ TRADE, s.r.o. se zaměřuje na truhlářství, podlahářství, opravu a revize elektrických zařízení a na elektroinstalace.

Maloobchod, prodej, oprava, servis: -automatické pračky, myčky, sušičky -průmyslové sušičky a mandly.

Velkoobchod, maloobchod, prodej, montáž: -plynové spotřebiče a náhradní díly -sporáky, topidla -plynové kotle -průtokové ohřívače vody -elektrospotřebiče-pračky, myčky, ledničky. Prodej, servis, opravy, montáž: -MORA, Gasex, Destila, FAGOR, Amica, Meva, Pálavan, Karma, GAS, flammen MANN -připojovací materiál. Splátkový ...

Maloobchod, velkoobchod, prodej: - elektromateriál, svítidla - nářadí - železářství - zahradní nábytek, grily, krby - barvy, laky - stavebniny - sanita, koupelnové doplňky - podlahy - domácí potřeby.

Velkoobchod, prodej: - elektromateriál, elektroinstalační materiál - kabely, vodiče - instalační materiál - rozvodné systémy - svítidla, světelné zdroje.

Velkoobchod, prodej: - elektromateriál, elektroinstalační materiál - kabely, vodiče - instalační materiál - rozvodné systémy - svítidla, světelné zdroje.

Velkoobchod, prodej: - elektromateriál, elektroinstalační materiál - kabely, vodiče - instalační materiál - rozvodné systémy - svítidla, světelné zdroje. Centrální sklad.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -svítidla, osvětlení -elektroinstalační materiál. Sídlo, velkoobchod, maloobchod, prodej: -Valašské Meziříčí, Masarykova 843 tel.:571759998.

Maloobchod, velkoobchod, prodej: - elektromateriál, svítidla - nářadí - železářství - zahradní nábytek, grily, krby - barvy, laky - stavebniny - sanita, koupelnové doplňky - podlahy - domácí potřeby.

Maloobchod, prodej, e-shop, internetový obchod: - televizory - videorekordéry - videokamery - domácí kina - DVD - pračky - fotoaparáty.

Prodej: - spotřební elektronika - domácí elektrospotřebiče - fotoaparáty - fotografické potřeby. Služby: - zpracování fotografií - fotokopírování. Servis, oprava: - spotřební elektronika. Montáž: - televizní a satelitní antény s dodáním materiálu.