Nakupujte spotřebiče pro domácnost, především bílou elektroniku jako ledničky, chladničky, mrazáky, pračky, sušičky, myčky, nebo malé elektrospotřebiče jako kávovary, odšťavňovače, roboty nebo konvice. Pořiďte si spolehlivého pomocníka do domácnosti.

Oprava, servis, montáž: - plynové sporáky Práce: - vodoinstalatérské - plynařské - montáž plynových kotlů - zámečnické - klempířské.

Prodej domácích potřeb, dekorací pro dům i zahradu, elektrospotřebičů, elektromateriálu, spojovacího materiálu, nářadí, zahradních potřeb.

Prodej domácích potřeb, dekorací pro dům i zahradu, elektrospotřebičů, elektromateriálu, spojovacího materiálu, nářadí, zahradních potřeb.

Prodej: - domácí elektrospotřebiče - elektronika - kuchyňské spotřebiče - notebooky - tiskárny - ledničky, mrazníčky - sporáky, trouby - televize - vysavače - rychlovarné konvice.

Prodej: - domácí elektrospotřebiče - elektronika - kuchyňské spotřebiče - notebooky - tiskárny - ledničky, mrazníčky - sporáky, trouby - televize - vysavače - rychlovarné konvice.

Prodej: - veškerý sortiment elektrospotřebičů - audio a video technika - pračky - chladničky - mrazničky - sporáky - mikrovlnné trouby - vysavače - žehličky.

Maloobchod, prodej: - elektro - domácí elektrospotřebiče, spotřební elektronika - televizory, videokamery - hifi-věže, bezdrátové telefony - audio, video - mobilní telefony - pračky, sporáky, chladničky, ledničky - mikrovlnné trouby, vysavače - holící strojky.

Nabízíme široký sortiment vybavení pro domy, byty, dílny, zahrady, kanceláře, firmy, volný čas atd...

Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení -Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků -Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů -Velkoobchod a maloobchod -Údržba motorových vozidel a jejich ...

Maloobchod, velkoobchod: - prodej kuchyňských spotřebičů zn. Küppersbusch, Teka, Whirlpool, Bauknecht - odsavače par - dovoz a distribuce značek Airone, Frecan, prodej odsavačů zn.Falmec - prodej dřezů zn. Blanco, Franke, Teka - dovoz a distribuce dynamických židlí zn. aeris - swopper, 3Dee, swoppster, muvman, oyo

Opravy: - elektrické domácí spotřebiče - elektrické nářadí - bytové zařízení.

Firma JAL ELEKTRO s.r.o. provozuje internetový obchod se spotřební elektronikou a domácími spotřebiči. Součástí našeho sortimentu jsou například televizory a mobilní telefony. Dále nabízíme domácí spotřebiče, a to lednice, mrazáky, pračky (plněné vrchem i bokem) a sporáky. Sídlíme ve Slavičíně v okrese Zlín.

Pavel Zejda se zaměřuje na záruční a pozáruční servis domácích spotřebičů různých značek, zapojení a instalaci elektrických zařízení a prodej náhradních dílů a čistících prostředků.

Zámečnictví, nástrojářství -Výroba strojů a zařízení -Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů -Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků -Pěstitelské pálení -Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů -Výroba ...

Pobočka. Maloobchod, prodej: - mobily, telefony - elektrospotřebiče - pračky, ledničky, myčky - počítače, notebooky - televize - vysavače - kuchyňské spotřebiče.

Pobočka. Maloobchod, prodej: - mobily, telefony - elektrospotřebiče - pračky, ledničky, myčky - počítače, notebooky - televize - vysavače - kuchyňské spotřebiče.

Společnost SYKORA, spol. s r.o. je česká firma se sídlem ve Vizovicích v okrese Zlín, která se již od roku 1992 zabývá výrobou kuchyní a nábytku. Svým zákazníkům nabízíme široký sortiment produktů a služeb v kuchyňských studiích s nejmodernějším počítačovým programem pro navrhování kuchyní přesně na míru. Součástí našich nových kuchyní jsou vysoce ...

Prodej: -elektro -průmyslové zboží -chladničky, mrazničky, sporáky, pračky -roboty, mixéry, žehličky, lustry.

BDS-Truck, s.r.o. se zaměřuje na cejchování tachografů a pojištění vozidel.

Servis, opravy: - domácí elektrospotřebiče. Prodej bílé techniky. V případě nákupu u nás je montáž, zapojení a doprava do 40 km ZDARMA!

-Výroba strojů a zařízení -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Ubytovací služby -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály -Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost -Pronájem a ...

EPRO Trutnov s.r.o. zajišťuje velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu v trutnovském regionu. Specializujeme se na dodávky elektromateriálu. Veškeré elektro máme skladem a perfektně vykryjeme rozsáhlé potřeby elektromontérů od A-Z. Základní sortiment zahrnuje kabely, vodiče, elektroinstalační krabice, trubky, lišty, ...

Jiří Landa se specializuje na elektroinstalační práce a na montáž a opravy elektrických zařízení a domácích spotřebičů.

Prodej, i na splátky, opravy a servis: -elektronika -video, TV -elektrické spotřebiče pro domácnost -šicí stroje BROTHER -výpočetní technika -LEO computer, HAMA Značky: -PANASONIC, FINLUX, SONY, GRUNDIG, CANON, PHILIPS, THOMSON, JVC, BLAUPUNKT, PIONEER, SAMSUNG, SIEMENS, AIWA, HYUNDAY, ALCATEL, KYOCERA, NOKIA, AQ, ...

Plynoservis Smejkal -opravy, oprava plynospotřebiče -servis a montáž plynové spotřebiče do 50kw a nad 50kw -zemní plyn a propan butan -servisní prohlídky -záruční a pozáruční servis kotel, kotle klasické i kondenzační -měření spalování (analyzátor spalin) -montáže spotřebičů