Nakupujte spotřebiče pro domácnost, především bílou elektroniku jako ledničky, chladničky, mrazáky, pračky, sušičky, myčky, nebo malé elektrospotřebiče jako kávovary, odšťavňovače, roboty nebo konvice. Pořiďte si spolehlivého pomocníka do domácnosti.

CZ PUMPY - čerpací technika s.r.o.
Společnost CZ PUMPY - čerpací technika s.r.o. se sídlem v Ostravě se specializuje na čerpadla (kalová, ponorná, do vrtů), domácí vodárny, tlakové nádoby. Zároveň zajišťujeme servis čerpadel značky Calpeda a Pedrollo. Velkoobchod, maloobchod, prodej, servis, oprava - čerpadla, čerpací technika: - značky - ALFAPUMPY, HCP, NORIA, UMBRA POMPE, ...
CZ PUMPY - čerpací technika s.r.o.
Prodej elektro: domácí spotřebiče - pračky, ledničky, vestavné spotřebiče, audio, video, televizory, PC, notebooky výroba a prodej kuchyňských linek na míru

Prodej, e-shop - filtrační konvice - DVB-T2 set-top boxy, tunery, tv - domácí spotřebiče.

Servis, opravy - spotřební elektronika - tv, televizory - satelitní přijímače - monitory - dálkové ovládání.

Dodávka, montáž: - centrální vysavače.

-Velkoobchod a maloobchod Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob

Výroba: - reklamní produkty pro pivovarské, nápojové, gastronomické a kávové společnosti. Servis - elektrické nářadí - domácí spotřebiče.

Plynoservis Antonín Szkandera se zabývá montážemi a opravami plynových spotřebičů, plynových kotlů, ohřívačů vody i kuchyňských sporáků. Sídlíme v obci Bystřice, okres Frýdek-Místek. Oprava, servis, montáž, demontáž, plynoservis: - plynové spotřebiče - plynové kotle - ohřívače vody, plynové karmy - plynové sporáky.

Prodej, maloobchod, servis - spotřební elektronika: - televizory - kuchyňské spotřebiče - fotoaparáty, kamery - mobilní telefony - ventilátory, konvektory - myčky, sporáky, trouby, pračky, vysavače.

Opravy, servis - chladničky, ledničky, mrazničky.

Prodej: - elektroinstalační materiál - domácí spotřebiče - svítidla.

Pobočka. Maloobchod, prodej: - mobily, telefony - elektrospotřebiče - pračky, ledničky, myčky - počítače, notebooky - televize - vysavače - kuchyňské spotřebiče.

Pobočka. Maloobchod, prodej: - mobily, telefony - elektrospotřebiče - pračky, ledničky, myčky - počítače, notebooky - televize - vysavače - kuchyňské spotřebiče.

Montáž, opravy, revize, kontroly a zkoušky plynových zařízení.Opravy plynových sporáků a pl. průtokových ohřívačů - pouze zn.MORA.

Gold Business Partner Telefonica 02 Czech Republic, a.s. Maloobchod a velkoobchod - vše pro elektroniku - anténní a satelitní systémy - zásilková služba Servis

Opravy vestavných a volně stojících spotřebičů pro domácnost. Myčky, pračky, plynové desky, sklokeramické desky, trouby, odsavače par a mikrovlné trouby.

-Poskytování technických služeb -Velkoobchod a maloobchod -Zprostředkování obchodu a služeb -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení Zednictví

Prodej, oprava, servis: - zabezpečovací systémy - antény a satelitní technika - autoelektonika - elektronika - kamerové systémy - vidorekordéry, videopřehrávače - televizory, TV.

Maloobchod, velkoobchod: - prodej kuchyňských spotřebičů zn. Küppersbusch, Teka, Whirlpool, Bauknecht - odsavače par - dovoz a distribuce značek Airone, Frecan, prodej odsavačů zn.Falmec - prodej dřezů zn. Blanco, Franke, Teka - dovoz a distribuce dynamických židlí zn. aeris - swopper, 3Dee, swoppster, muvman, oyo

Prodej, internetový prodej: -krbová kamna Nordica -kuchyňské sporáky Nordica -krbové vložky Nordica -příslušenství ke krbovým kamnům -kotle na tuhá paliva -kotle s ručním přikládáním -automatické kotle na tuhá paliva -automatické kotle s připojením na internet -přestavbové sady Benekov -dotované kotle.

Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení -Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků -Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů -Velkoobchod a maloobchod -Údržba motorových vozidel a jejich ...

Maloobchod, velkoobchod, e-shop: - výhradní dovozce infrazářičů - vnitřní a venkovní elektrické infrazářiče - malé, velké, přenosné, stojanové infrazářiče - pro domácnosti, komerční pro průmysl.

Maloobchod, prodej: - domácí spotřebiče - elektronika.