Pro teplovzdušné vytápění je vhodné použít kamna či krb. Výroba, prodej a montáž krbových vložek, kachlových kamen, elektrických krbů, bio krbů, otevřených krbů či krbového nářadí, plechů pod kamna a paravánů je vždy pod vedením zkušených odborníků.

Krby od A do Z od Polácha
Krby Polách nabízí komplexní řešení stavby krbů a kamen na klíč. Díky našim bezplatným poradenským službám nemůžete udělat krok vedle. Vytvoříme krb přesně podle vašich představ, nabízíme také 3D návrhy designu. Na výstavbu vašeho vysněného krbu používáme jen ty nejkvalitnější materiály. Zajišťujeme i obložení kamen a krbů.
Krby od A do Z od Polácha
ABX, spol. s r.o., krbová a kachlová kamna
Potřebujete poradit s výběrem krbových kamen pro vytápění domácnosti? Společnost ABX, spol. s r.o. vyrábí a prodává široký sortiment krbových i kachlových kamen, v nabídce máme také krbové sestavy, krbové vložky. Dodáváme kvalitní a spolehlivá krbová kamna s akumulací či s teplovodním výměníkem v různém barevném provedení.
ABX, spol. s r.o., krbová a kachlová kamna
KRBY Praha s.r.o.
S realizací Vašeho vysněného krbu Vám pomůže ryze česká společnost KRBY Praha s.r.o., která se může pyšnit stovkami spokojených zákazníků. Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci krbů moderních, rustikálních, klasických, otevřených, ale i kachlových. Stavbou krbu na klíč vneseme pohodlí a styl do Vašeho domova. Neváhejte nás oslovit.
KRBY Praha s.r.o.
Zabýváme se kamnářskými pracemi a kominictvím: - stavba akumulačních, kombinačních a dalších systémů - komíny - krbová obestavba -

Projekce, montáž, řemeslo, revize, servis: - instalatérké, topenářseké, plynařské práce -voda, vodoinstalace -plynoinstalace -topenářství -solární systémy -bazény -obkladačské práce (obklady, dlažba). Provozovna Koupelnové studio, prodej: -Nádražní 758, Hrušovany nad Jevišovkou -tel., fax: 515229888 -obklady, dlažba ...

Zahradní, dekorační a užitkové výrobky z vymývaného betonu: - zahradní sedací soupravy - dekorační nádoby na zeleň - zahradní krby - zahradní grily. Velkoobchod, maloobchod - věci do domu i do zahrady: - zahradní krby, grily, příslušenství - grilovací motory - grilovací jehly - rošty a jiné. Zahradní užitková a ozdobná ...

Krby, kamna, sporáky, komíny a komínové systémy, včetně kompletního servisu v oblasti krbové a komínové techniky. Obchodní řetězec se specializací na topnou techniku. Prodej a distribuce tovaru s dovozem k Vám po celé CZ. Velkoobchod, maloobchod.

Výroba a prodej krbových kamen, krbových vložek a také teplovzdušných kamen kamen Buly a Buly kat s možností teplovodního výměníku.

Kominictví. Topenářství. Prodej: - příslušenství ke kotlům - kachlová, krbová kamna - krbové a komínové vložky - krbové nářadí - bojlery - sporáky - tuhá paliva.

Výroba: -kontejnery na sběr použitého textilu -záchytné přepravní vany -pálemí plazmou -zpracování plechu -výroba krbových vložek a příslušenství -menší ocelové konstrukce.

Výroba, prodej: -Švýcarské krby -krbové vložky: -teplovzdušné -dvouplášťové -krbová dvířka -krbové kazety.

Výroba: - krby - krbové vložky s nerezovým vodním výměníkem - kombinované krby.

Výroba kotlů: - automatické teplovodní kotle na dřevní pelety - kotle na dřevo - kontejnerové kotelny - krbová kamna.

Výroba, prodej, dodání: -teplovzdušné a teplovodní krbové vložky FLAMEN -ocelová krbová vložka 5 modelů, záruka 10 let -příslušenství a materiálu pro stavbu krbu. -prostřednictvím sítě autorizovaných prodejců.

Kominické práce - vymetání - revize komínů. Prodej, montáž - komíny - komínové systémy - krby, kamna.

Prodej, e-shop - krbová kamna - krbové vložky - biokrby - elektrokrby - kachlová kamna - peletová kamna.

E-shop: - zahradní technika - zahradní nábytek - skleníky - krby, kamna

Dodávka, montáž -tepelná čerpadla -vodoinstalace, topení -solárná kontejnery, systémy -sanitní karamika -kotle na biomasu, na tuhá paliva -plynové kotle Viessmann - krby, kamna, sporáky -ohřívače vody.

Kamnářská činnost, krby, kachlová kamna, topení, sporáky a další individuálně montovaná topidla.

Prodej: - ekopaliva - brikety - dřevěné pelety - alternativní pelety - krbové dřevo - kotle - kamna. Firma se nachází v areálu bývalých skláren Bohemia.

Prodej, stavba, montáž, realizace - krby - krbová kamna - sporáky na tuhá paliva - kouřovody - ohřívače vody, kotle.

Stavební činnost, výstavba: - rodinné domy - inženýrské sítě - rekonstrukce - rekonstrukce koupelen - sádrokartonářské práce - střechy - venkovní a vnitřní krby

Stavba: - krby - krbové obestavby - krby s výměníky.

Stavba, realizace - krby na klíč - krbové vložky litinové, ocelové, teplovodní s výměníkem

Kominické práce a revize komínů - vložkování komínů - pravidelné kontroly a čištění komínů. Prodej, e-shop - komíny - krby, krbová kamna.

Výroba: -strojírenská firma: -obrábění -svařování -dělení materiálu -CNC zpracování plechu Maloobchod: -krbové vložky -hutní materiál včetně dělení na míru a dovozu k zákazníkovi Služby: -autodoprava

Návrh, realizace, opravy, renovace: - moderní krby - kachlová kamna - kuchyňské kachlové sporáky. Vodo-topo-plyn.

Výroba, montáž: -atypické krby na míru, zákaznické -krbové vložky, krbová vložka -krbová kamna -krbová dvířka -žáruvzdorná skla. Zpracování laser a CNC technologiemi, masivní šamoty, klapky komínová, přívodního vzduchu, teplovodní výměník. Příslušenství: -klapky, kolena, mřížky, roury, kouřovody, nerezové doplňky, čistící ...