Pro teplovzdušné vytápění je vhodné použít kamna či krb. Výroba, prodej a montáž krbových vložek, kachlových kamen, elektrických krbů, bio krbů, otevřených krbů či krbového nářadí, plechů pod kamna a paravánů je vždy pod vedením zkušených odborníků.

ABX, spol. s r.o., krbová a kachlová kamna
Potřebujete poradit s výběrem krbových kamen pro vytápění domácnosti? Společnost ABX, spol. s r.o. vyrábí a prodává široký sortiment krbových i kachlových kamen, v nabídce máme také krbové sestavy, krbové vložky. Dodáváme kvalitní a spolehlivá krbová kamna s akumulací či s teplovodním výměníkem v různém barevném provedení.
ABX, spol. s r.o., krbová a kachlová kamna
Krby od A do Z od Polácha
Krby Polách nabízí komplexní řešení stavby krbů a kamen na klíč. Díky našim bezplatným poradenským službám nemůžete udělat krok vedle. Vytvoříme krb přesně podle vašich představ, nabízíme také 3D návrhy designu. Na výstavbu vašeho vysněného krbu používáme jen ty nejkvalitnější materiály. Zajišťujeme i obložení kamen a krbů.
Krby od A do Z od Polácha
KRBY Praha s.r.o.
S realizací Vašeho vysněného krbu Vám pomůže ryze česká společnost KRBY Praha s.r.o., která se může pyšnit stovkami spokojených zákazníků. Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci krbů moderních, rustikálních, klasických, otevřených, ale i kachlových. Stavbou krbu na klíč vneseme pohodlí a styl do Vašeho domova. Neváhejte nás oslovit.
KRBY Praha s.r.o.
stavba: -krby, kachlová kamna, kachlové sporáky -rekonstrukce -stavba komínů

Prodej, e-shop, montáž, výstavba: - krby - kamna, kachlová kamna - krbové vložky - sporáky - kotle - pece na pizzu - grily Prodej: - dřevěné brikety

Prodej: - jízdní kola - elektro - TV, pračky, ledničky, mrazáky, myčky, sporáky - krbová kamna - krbové vložky - koupelnový nábytek - ohřívače vody - RC modely - domácí potřeby - drogerie - školní potřeby - hračky - barvy, laky.

Kamnářství Světelský Krby, kamna, sporáky, pece Dodám a namontuji: Krbové vložky a otevřené krby Kachlová kamna Sálavá kamna Krby s teplovodním výměníkem Kachlový sporák Pec na chléb a pizzu

Výroba, montáž, prodej: - okna, dveře-plastová, hliníková, dřevěná - zastoupení firmy VEKA. Návrh, realizace: - krby-vnitřní, venkovní. Zelená úsporám.

Návrhy, realizace, dodávka, prodej, montáž: - teplovzdušné a teplovodní krbové sestavy (systémy vytápění) - krbové vložky: - STEKO, BeF, SUPRA, Laudel Cheminees, Fabrilor, Bodart&Gonaz - tuzemské a zahraniční výrobky - kompletní obezdívky: - krbové vložky, krbová kamna, kachloví. Montáž: - otevřené vnitřní i venkovní krby a ...

Prodej, montáž, projekt: - krby - krbová kamna - vložky - kachlová kamna.

Prodej: - krbové vložky a krbová kamna - příslušenství - krbové nářadí. Služby: - instalace krbových vložek a krbových kamen - realizace krbů na klíč - zahradní krby - servis. Zpracování: - technické návrhy - projekty krbu. Zakázková výroba: - kamenné a dřevěné prvky.

Prodej: - krby - kamna - regulace. Stavba: - krby - kachlová kamna a sporáky.

Prodej, e-shop - kotle - čerpadla - krbové vložky - kogenerační jednotky.

Kotle pro domácnost i průmysl Český výrobce litinových kotlů, interiérových kamen a radiátorů s tradicí od roku 1888. Vyrábíme automatické kotle na tuhá paliva. Dále pak kondenzační a plynové kotle, akumulační nádrže, ohřívače vody, krbová kamna, peletová kamna a litinové radiátory se zárukou 20 let.

Krby a kachlová kamna. Výroba, prodej: - kachlová kamna a krby.

Návrh, realizace, stavba: -kachlová kamna..

Kominictví, stavitelství. Práce - kominické. Stavební činnost: - rekonstrukce bytových jader - hrubé stavby - zámková dlažba - základové desky Internetový obchod, e-shop: - krby, kamna.

Výroba automatické regulace hoření pro krby a kamna a komplexního teplovodního vytápění RD. Velkoobchod kamnářských materiálů. Stavba krbů a kamen.

Prodej: - kotle, radiátory, krbová kamna, vybavení koupelen. Montáže: - ústřední topení, vodoinstalace, plynoinstalace - elektrické bidety - biokrby.

Ubytování, služby: - statek - penzion - chalupa Kamnář, kamnářství, stavba: - kachlová kamna - pece - krby

Prodej, e-shop - saunová kamna - parní generátory - infrasauny - saunové doplňky. Provozovny Praha: Obchodní centrum Průhonice Nákupní galerie MODO V Oblouku 800 252 43, Průhonice tel. 267 31 40 79

VBD - výroba betonových dílců: - krby venkovní, prefabrikované - zahradní krby - krby na sele - doplňky krbů - betonové květináče - betonové kompostovníky.

GABION-JM - realizace prací z kamene - gabiony, zídky, ploty, sokly, podezdívky - dlažby, schody, krby, jezírka.

Prodej, návrh, realizace - kamna - krby - kachlové sporáky, pece - příslušenství ke kamnům a krbům

Stavba, prodej: - kachlová kamna - kachle

Firma se zabývá: -stavbou a návrhy krbů -stavbou kachlových kamen a sporáků -montáž horkovzdušných rozvodů -vložkování a stavby komínů -prodej příslušenství