BURNING TECHNOLOGY a.s.
Kamnářství Vyhleďalovi s.r.o.

Pro teplovzdušné vytápění je vhodné použít kamna či krb. Výroba, prodej a montáž krbových vložek, kachlových kamen, elektrických krbů, bio krbů, otevřených krbů či krbového nářadí, plechů pod kamna a paravánů je vždy pod vedením zkušených odborníků.

Dobrá kamna - specialisté na krbová, kachlová a jiná kamna
Poskytujeme mnohaletou tradici, zkušenosti a spolehlivost v prodeji sortimentu krbových, kachlových, litinových kamen, krbů, krbových vložek, kouřovodů a veškerého příslušenství a materiálu i pro kamnáře - grenaisolové desky, hafťák, lepidla, teplovzdušné rozvody atd .Samozřejmostí je i odborné poradenství a instalace.
Dobrá kamna - specialisté na krbová, kachlová a jiná kamna
Krby Kroupa
Společnost Krby Kroupa se sídlem v Praze se zabývá realizací krbů a krbových kamen. Svým zákazníkům nabízíme krbová kamna, klasické krby, moderní krby, rustikální krby i moderní krbová kamna. Klasické krby se hodí téměř do každého interiéru a barevných i materiálových provedení. Firma Krby Kroupa sídlí v Praze na ulici Bořanovická 223/24.
Společnost Pompier s.r.o. úzce spolupracuje s firmami s dlouholetou tradicí a praktickými zkušenostmi z instalací jak tepelných čerpadel, tak solárních systémů, ale i dalších oborů úzce navazujících.

Kamenictví Výroba - krby Výroba - kuchyňské desky Výroba - dlažby i koupelnové - obklady i krbové Výroba - parapety Výroba - schody Rekonstrukce - koupelny Výroba - koupelnová dlažbarekonstrukce - koupelny Výroba - sprchové vaničky

Restaurování kachlových kamen: - restaurování historických kachlových kamen - služby v oboru kamnářství - restaurátorské průzkumy.

Tradiční česká společnost KRBY Praha s.r.o. působí na trhu již od roku 1999. Naší specializací je stavba krbů na klíč a také prodej krbových kamen renomovaných výrobců. Dále realizujeme dodávky nerezových třísložkových komínů. Tyto komíny vynikají nižší hmotností a téměř neomezenými možnostmi použití, navíc nepraskají vlivem dilatace. Naši ...

Krby, kamna, sporáky, komíny a komínové systémy, včetně kompletního servisu v oblasti krbové a komínové techniky. Obchodní řetězec se specializací na topnou techniku. Prodej a distribuce tovaru s dovozem k Vám po celé CZ. Velkoobchod, maloobchod.

Prodej krbových kamen, krbových vložek a příslušenství.

E-shop - Bio krby - elektrické krby - zahradní krby - přenosná ohniště.

E-shop: - krbová kamna - kotle - tepelná čerpadla - ohřívače vody Práce: - vodoinstalatérské - topenářské - plynařské

Stavební práce: - přestavby bytových jader - montáž sádrokartonů - malířské, natěračské práce - dlažby - montáž krbů. Úklidové práce: - mytí oken - čištění koberců, čalounění.

Stavební firma: - rodinné domy - zateplování fasád - rekonstrukce bytových jader, koupelen - stavba krbů - fasády - stavba plotů.

Kamnářství. Stavba, výroba: - kachlová kamna - sporák - sálavý krb - finská pec - pece na chléb i pizzu - klasické krby.

Prodej, e-shop, montáž, servis - elektroistalační materiál - spínače, zásuvky - rozvaděče - svítidla, světelné zdroje - spojovací materiál - domácí spotřebiče - domovní telefony - kamna, topné panely - nářadí. Elektroinstalační práce - servis vzduchotechnických, klimatizačních jednotek i elektroinstalací.

Navrhujeme a realizujeme kachlová kamna, krby a krbové vložky, sporáky. Ekologické a ekonomické vytápění kachlovými kamny. Stavíme zahradní krby, krby teplovodní a akumulační, sporáky schopné vytápět i celý barák teplovodní cestou. Navrhneme, postavíme, pak společně zatopíme.

E-shop - teplovodní krbové vložky - teplovodní krbová kamna - zahradní krby.

Stavební práce: - rekonstrukce koupelen, bytových jader - rekonstrukce bytů, nebytových prostor - výstavba rodinných domů - zateplování fasád - obkladačské práce - stavba, montáž, rekonstrukce krbových kamen.

Prodej: - elektrokola - jízdní kola - doplňky na kolo - krbová kamna - krbové vložky - zahradní grily

Sumeru Company s.r.o v České republice zastupuje finskou firmu Tulikivi Oy inc. Finská mastková a keramická krbová kamna.

Návrh, realizace, stavba: -kachlová kamna..

Oprava, servis, prodej: - plynové kotle - elektro-akumulačního kotle - kotle na tuhá paliva.

Společnost je zástupce a distributor kvalitních Bullerjan kamen TM VESUVI®. import - export Nabídka: - prodej tepelné techniky pro bydlení - velkoobchod tepelné techniky pro bydlení - výroba krbu, kamen a pecí - prodej krbů, krbových kamen - návrhy, montáž, rekonstrukce, přestavba: krbů, krbových kamen, krbové vložky Krb, krb, ...

Výstavba, projekce - solné jeskyně - solné krby - solné sauny Prodej, e-shop - solné lampy - solné krby - solná kosmetika