BURNING TECHNOLOGY a.s.
Kamnářství Vyhleďalovi s.r.o.

Pro teplovzdušné vytápění je vhodné použít kamna či krb. Výroba, prodej a montáž krbových vložek, kachlových kamen, elektrických krbů, bio krbů, otevřených krbů či krbového nářadí, plechů pod kamna a paravánů je vždy pod vedením zkušených odborníků.

Dobrá kamna - specialisté na krbová, kachlová a jiná kamna
Poskytujeme mnohaletou tradici, zkušenosti a spolehlivost v prodeji sortimentu krbových, kachlových, litinových kamen, krbů, krbových vložek, kouřovodů a veškerého příslušenství a materiálu i pro kamnáře - grenaisolové desky, hafťák, lepidla, teplovzdušné rozvody atd .Samozřejmostí je i odborné poradenství a instalace.
Dobrá kamna - specialisté na krbová, kachlová a jiná kamna
Krby Jaroslav Čuchta
Firma Jaroslav Čuchta z Děčína vyrábí, dodává a montuje krby. Specializujeme se na kompletní stavbu krbů, ale také Vám můžeme dodat stavebnice připravené k montáži svépomoci. 3D návrhy, stavba, montáž, prodej, e-shop: - krby do interiérů - zahradní krby zděné se šamotovou vyzdívkou - zahradní grily NORMAN - kachlová a kuchyňská kamna - ...
Výroba a prodej: - krbová kamna - krbová kamna s výměníkem - krbové vložky - krbové sestavy - peletová kamna

Zabýváme se stavbou a opravou krbů, kachlových sporáků a kamen. Hřející krby provádí i stavbu komínů, jejich kontrolu popř. vyvložkování.

Výroba, montáž a prodej krbů, krbových vložek, kamen a jejich veškerého příslušenství, včetně rozvodů vzduchu. Dále nabízíme služby: - kamenictví - poradnu - projekty na klíč.

Vyrábíme a dodáváme: - krbová kamna - kachlová kamna - krbové vložky - pískovcové krby - kuchyňské sporáky. - příslušenství.

Výroba: -měniče napětí -stabilizátory střídavého napětí -stabilizované zdroje stejnosměrného napětí -dobíjecí systémy akumulátorů -douplášťová krbová kamna a krbové vložky na tuhá paliva (dřevo, uhlí a koks) a plyn s výkonem 8kW-11kW -teplovodní kamna s výměníkem do 21kW.

Prodej, montáž, projekt: - krby - krbová kamna - vložky - kachlová kamna.

Prodej, návrh, realizace - kamna - krby - kachlové sporáky, pece - příslušenství ke kamnům a krbům

Prodej, stavba, montáž: - krbová kamna.

Prodej, montáž: - krby - krbová kamna

Velkoobchod, maloobchod: - topenářský a vodoinstalační materiál - komínové systémy - plynařský materiál - kotle Immergas - nerezové zásobníky, tepelná čerpadla - kamna

Prodej - tepelná čerpadla - klimatizace - podlahové topení - čističky - krbová kamna.

Prodej, montáž: - peletová kamna, kotle, krby - pelety.

Prodej, e-shop - komíny - krby - kamna. Kominictví, kamnářství.

Služby, práce: -instalace kotlů na tuhá paliva, plyn, elektro -kompletní dodávka solárních systémů -montáž ústředního a podlahového topení -montáž rozvodů vody, kanalizace a plynu -rekonstrukce bytových koupelen -instalace krbů a krbových vložek -montáž garážových a vratových systémů -výroba a montáž ocelových konstrukcí -výroba ...

Maloobchod, e-shop: - krbová kamna - kachlová kamna

Kominictví - vložkování, čištění a revize komínů - montáž krbových kamen - revize a kontroly odběrných plynových zařízení a tlakových nádob stabilních - servis regulačních stanic plynu a plynových hořáků - montáž a servis detektorů plynů, kalibrace tlakoměrů. Prodej - krby, krbová kamna - grily - čerpací technika.

Maloobchod, prodej: - kotle na pelety, štěpku, obilí, kusové dřevo - krbová kamna.

Prodej;e-shop: - krbová kamna - krbové vložky - kotle, sporáky.

Stavební firma: - výstavba rodinných domů - rekonstrukce domů - zateplování fasád - obkladačské práce - anhydritové podlahy - montáž krbů Pronájem, montáž: - lešení

E-shop - úsporné teplovodní kotle - horkovzdušné kotle.

3D konstruování, modelování, vývoj, výroba: - krbová kamna - spalovací komory

Prodej, e-shop: - železářství - domácí potřeby - krbová kamna, sporáky

Koupelnové studio, velkoobchod, maloobchod, e-shop - obklady, dlažba - sanitární keramika - vybavení koupelen - vodoinstalatérské potřeby, materiál - topenářské potřeby, materiál - kotle, kamna, armatury. Vodo, topo, plyn - vodoinstalatérské práce - topenářské práce - plynařské práce, revize - vložkování komínů.

Topenářství - rozvody vody, ústředního topení, plynu, kanalizace - solární systémy - rekonstrukce a výstavby výměníkových stanic - přestavby bytových jader, rekonstrukce koupelen - zednické a obkladačské práce - stavba komínů, vložkování komínů - stavba krbů.