BURNING TECHNOLOGY a.s.
Kamnářství Vyhleďalovi s.r.o.

Pro teplovzdušné vytápění je vhodné použít kamna či krb. Výroba, prodej a montáž krbových vložek, kachlových kamen, elektrických krbů, bio krbů, otevřených krbů či krbového nářadí, plechů pod kamna a paravánů je vždy pod vedením zkušených odborníků.

Dobrá kamna - specialisté na krbová, kachlová a jiná kamna
Poskytujeme mnohaletou tradici, zkušenosti a spolehlivost v prodeji sortimentu krbových, kachlových, litinových kamen, krbů, krbových vložek, kouřovodů a veškerého příslušenství a materiálu i pro kamnáře - grenaisolové desky, hafťák, lepidla, teplovzdušné rozvody atd .Samozřejmostí je i odborné poradenství a instalace.
Dobrá kamna - specialisté na krbová, kachlová a jiná kamna
Plynoinstalační práce. Revize. Topenářské práce Prodej, montáž - krby - kamna - topenářský materiál. Revize: - plynové spotřebiče. Prodej, montáž: - vany - sprchové kouty - sanitární keramika. Vodoinstalační práce.

Kompletní domovní instalatérské práce vodo topo plyn zajistí Břetislav Přecechtěl z obce Halenkovice v okrese Zlín. Dodáme rozvody vody i solární systémy, provádíme montáže ústředního topení i revize plynových kotlů a zapojení elektrických i plynových spotřebičů. Při revizi plynových rozvodů u starších bytových domů je často odhalen ...

Prodej, dodávka, montáže, instalace, realizace, servis: -domovní instalatérské práce: -VODOinstalace, instalace vody, voda -TOPO, topení, podlahové vytápění -PLYNoinstalace, instalace plynu, servis plynových spotřebičů -plynových spotřebičů -solární panely, kolektory -rozvody potrubí - ocel, měď a plast -vodárny, ...

Prodej, montáž, opravy, rekonstrukce, návrhy : -kachlová kamna, sporáky, krby, otevřené krby, zahradní krby, Dodávky a montáž krbových kamen: -výrobců: Romotop, Haas§Sohn, Thorma, , Jotul, BeF home, Kratki, Hein, Spartherm, Vysočanka, Řehulka, Techometal

Stavební kamenictví, kamenosochařství: -fasády -dlažby, obklady -schody -parapety -vyzdívky zdí -opěrné zídky -kyklopský konglomerovaný kámen -velkoplošné dláždění komunikací. Práce: -restaurátorství, restaurátorské. Výroba, sekání, opravy: -pomníky, pomníková -bronzové doplňky. Výhradní zastoupení: -bronzové doplňky ...

Společnost Re. Therm servis s.r.o. z Jalubí působí v oboru topenářství, kamnářství, kominictví. Zajistíme montáž, servis a revize automatických kotlů na biomasu - na dřevní štěpku, pelety. Poskytujeme konzultace v oblasti komplexního řešení úspor nákladů na vytápění budov. Pro vytápění budov jsou vhodné moderní, úsporné a ekologické ...

Stavba krbů a kamen - specisté na sortiment firmy Hoxter. Kachlová kamna. Prodej: - krbové sestavy - akumulační, konvekční krby - krbových kamen - krbových vložek - sortiment potřebný k výstavbě krbů a kamen. Sídlo, fakturační adresa: - Zín-Štípa 76314, Mariánské náměstí 677.

Kamnářství, kominictví. Prodej - servis: - krby - kachlová kamna - sporáky - venkovní kuchyně - komíny - frézování komínů - sanace komínů - čištění komínů - vystavení zprávy.

Kamnářství. Návrhy, výroba a montáže: - krby teplovzdušné, teplovodní HEIN - kachlová kamna HEIN - venkovní krby - sporáky. Grafické návrhy v 3D.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -ploty, pletivo, oplocení -topenářský, vodoinstalační, plynařský materiál -dřezy, dřezové baterie, doplňky -odsavače par, digestoře -kotle, kamna a krby -bojlery, ohřívače vody -obklady a dlažby -sanitární keramika -koupelnový nábytek -koupenové doplňky pro dům a byt, hotelový program i ...

Kominické služby včetně frézování a vložkování komínů. Kominík. Revizní technik spalinových cest. Stavby krbů. Instalace krbových vložek.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -keramické obklady a dlažby -lepící a spárovací tmely a lišty -vany -sprchové kouty -vodovodní baterie -koupelnové doplňky a keramika -teplovzdušné krby a topeniště. Montáž, realizace, pokládka, položení: -obkladů, obkladač -dlažeb, dlaždič. Rekonstrukce, přestavba: -bytová jádra, bytových ...

Kamnářství. Realizace: - kachlová kamna - kuchyňské kachlové sporáky - venkovní krby, grily, udírny - repliky kamen. Repasování, repase: - starých kachlových kamen.

Firma Krby Polách s.r.o. má dlouholeté zkušenosti v oboru kamnářství. Provádí stavby krbů na klíč, dodá krbová kamna, kachlové krby, realizuje i teplovzdušné rozvody. Zabývá se kompletní stavbou a realizací krbů a kamen - působíme nejen v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj, ale po celé České republice i na Slovensku. Poštovní adresa - ...

Krbové obestavby: - krby vnitřní a venkovní. Rekonstrukce bytových jader.

Návrhy, projekce, stavba, montáž, instalace, poradenství, prodej: -krby, krbové obestavby -kamenné, kachlové, elektrické -zahradní krby -kamna - krbová, kachlová -kachlové sporáky. Soudní znalec v oboru topidel.

Služby: - kominík, kominictví. Výroba: - kachlová kamna.

Kompletní realizace vnitřních a venkovních krbů, od návrhu po samotnou stavbu. Dále provádíme stavbu a instalaci krbových a kachlových kamen a sporáků. V našem e-shopu si můžete prohlédnout či zakoupit krbové vložky, krbová a kachlová kamna od prověřených výrobců Spartherm (Německo) a Romotop (ČR).

Velkoobchod, maloobchod, prodej, montáže, servis: - kotle na uhlí a dřevo - krby a krbová kamna - krbové vložky - kotle na tuhá paliva - kachlová kamna - sporáky.

Realizace na klíč, montáž: -obklady a dlažby -krby, kamna, krbová kamna Rekonstrukce: -bytová jádra -koupelny -půdní vestavby -stropy THERMATEX -sádrokartony.

Výstavba: - kachlová kamna a sporáky - atypické obestavby krbových vložek Dodávka: - krbové vložky

Prodej, eshop, montáž, distribuce: -automatické kotle na dřevěné pelety -kamna, krby na pelety -hořáky na pelety -ekologické kotle na spalování dřeva -kotle -dřevěné pelety.

Výroba, prodej: -Švýcarské krby -krbové vložky: -teplovzdušné -dvouplášťové -krbová dvířka -krbové kazety.

Výroba: - krby - krbové vložky s nerezovým vodním výměníkem - kombinované krby.