Kvalitní nábytek do koupelny musí odolávat vlhkosti, měl by být praktický a hlavně by měl lahodit oku. Skříňky pod umyvadla, galerky se zrcadly, police, věšáky, regály a mnoho dalšího nábytku je možné najít jak v sériové, tak zakázkové produkci.

Koupelnové studio Olomouc. Prodej: -obklady, dlažby, -sanitární keramika, Duravit.Keramag Design, Villeroy Boch -koupelnový nábytek Riho, vlastní produkce -Grohe, Hansgrohe, Steinberg, Alapi, Ronal, Riho, Duscholux, Kermi, Huppe -záruční a pozáruční servis Vlastní výroba: -nerezové odtokové kanálky pro sprchy -nerezová ...

Nerezová výroba: -nerezové odtokové kanálky pro sprchy -nerezová výroba -zámečnické výrobky -obrábění kovů CNC. Leštění, broušení nerezi.

Výroba - zakázkový nábytek - kuchyně Výroba - zakázkový nábytek - kancelářský nábytek Výroba - zakázkový nábytek - koupelnový nábytek Prodej - zakázkový nábytek Výroba - zakázkový nábytek - obývací pokoje - ložnice - postele - šatny - vestavěné ...

Výroba, prodej: - kuchyňské linky na zakázku, kuchyně: - masiv-kaštan, olše, třešeň, dub - fólie - lakované - koupelnový nábytek Prodej: - elektrospotřebiče AEG, Electrolux, Zanussi, Bosch, Siemens, Whirlpool, Fagor - kuchyňská technika, doplňky France, Blanco: - dřezy, vodovodní baterie: - nerez, umělý kámen - ...

Výroba nábytku: - bytový nábytek - obývací pokoje - dětské pokoje - kuchyně - dveře - koupelnový nábytek.

Služby: - vybavení kuchyní, koupelen - kvalitní postele, schody, stoly, skříně - realizace podle požadavků zákazníka

Stolařství. Výroba nábytku - kuchyně - ložnice - skříně - koupelnový nábytek.

Firma J.V.G. Livex spol.s r.o. v Olomouci se zaměřuje na rekonstrukci a realizaci bytového jádra, bytů a koupelny. Provozujeme také specializovanou prodejnu s vodoinstalatérským materiálem, kde si vyberete veškerou stavební chemii, koupelnový nábytek nebo kompletní systém plastových rozvodů vody. Provádíme také dodávku venkovních a vnitřních ...

Přímý dovoz a prodej kvalitního masivního nábytku z Holandska, Belgie a Německa, výkup a prodej nábytku i z ČR. Výkup nábytku za hotové. Příjem nábytku do komisního prodeje. Široký sortiment stylového rustikálního nábytku vhodného na chaty a chalupy, ale i současný nábytek vhodný do moderních bytů a rodinných domů: - sedací soupravy ...

Prodej, eshop: - koupelnový nábytek - vany - vanové zástěny - sprchové kouty - sifony - kopelnové doplňky - vodovodní baterie.

Velkoobchod, maloobchod: - koupelnové studio - PŘÍMÍ DOVOZCI DLAŽEB A OBKLADŮ ZE ŠPANĚLSKA - španělské obklady a dlažby PERONDA, APARICI, APAVISA, EXAGRES, GRESAN, VENATTO, KERABEN - sanitární keramika, CATALAŇO - veškeré vybavení koupelny . Grafické zpracování návrhů koupelen a interiérů podle přání zákazníka.

Prodej: - kuchyňské vybavení a nábytek - vybavení koupelen - koupelnový nábytek.

Koupelnové studio Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Zednictví Provádění staveb, jejich změn a odstraňování

Jsme dánská firma nabízející na českém trhu kompletní vybavení pro Vaši ložnici, obývací pokoj, kancelář, koupelny, okna, exteriér a interiér.

V našem studiu svítidel a designu se soustředíme především na splnění požadavků našich klientů, kterým chceme dopřát příjemné prostředí pro spokojené žití. Zaměřujeme se na návrhy a realizace luxusních interiérů či exteriérů. Návrhy, realizace, prodej, montáž: - výroba nábytku - nábytek - kuchyně - jídelny - obývací pokoje - dětské ...

Koupelnové studio. Prodej: -kompletní sortiment pro rekonstrukci a vybavení koupelen: -koupelnový nábytek -keramické obklady, dlažby -sanitární keramika.

Velkoobchod, maloobchod: Projekty, rekonstrukce, virtuální návrhy, stavební úpravy. Realizace koupelen. Laufen studio. Zaměřeno na luxusni vybavení koupelen a interiéru. Dovozce obkladů a dlažeb. Autorizovaný servis prodávaných značek. Prodej a realizace velkoformátových obkladů a dlažeb.

Koupelnové studio. Prodej: - obklady a dlažby od polských výrobců - sanitární technika-sprchové kouty, vany, umyvadla, bidety, - kompletní vybavení koupelen-radiátory, drátěný program, lepidla, lišty - koupelnový nábytek.

Interiéry. Zakázková výroba, prodej: - nábytek - kuchyňský, koupelnový, kancelářský - renovace kuchyní - interiéry na klíč.

Činnost: - montáž nábytku

Truhlářství Výroba nábytku na zakázku: - kuchyně - vestavěné skříně - kancelářský nábytek - koupelnový nábytek.

Truhlářství. Výroba a prodej nábytku na míru: - kuchyňské linky - šatní skříně - dětské a studentské pokoje - postele - koupelnový nábytek - interiéry do kanceláří.

Grafické návrhy koupelen. Prodej: - obklady - dlažby - sanitární keramika. Přestavba koupelny na klíč.

Koupelnové studio Prodej: -obklady, dlažby, doplńky -vodovodní baterie -vany -hydromasážní vany a boxy -sanitární keramika -sprchovací kouty -WC nádrže -koupelnový nábytek a doplňky -radiátory -madla pro seniory a invalidy -bojlery, ohřívače.

Prodej: -kompletní sortiment pro rekonstrukci a vybavení koupelen či WC: -koupelnový nábytek -keramické obklady, dlažby -sanitární keramika. Zednické a obkladačské práce.