Prima Obchod s.r.o.

Vybavte svou domácnost kvalitním nábytkem v podobě sedacích souprav, postelí, stolů, židlí, kuchyňské linky, pracovního stolu a podobně. Vybavte ji též interiérovým textilem, tedy záclonami, koberci a závěsy, okny, žaluziemi a dalšími bytovými doplňky.

RRT Cleanrooms s.r.o. - realizace vestaveb čistého prostoru
Hlavní činností společnosti RRT Cleanrooms s.r.o. jsou komplexní dodávky komponentů pro výstavbu čistých prostor. V našem sortimentu naleznete stavební prvky pro kompletní vestavbu čistého prostoru a specializované filtrační a ventilační prvky a jednotky pro čisté prostory. Vypracujeme vám také projekt a zajistíme komplexní realizaci.
RRT Cleanrooms s.r.o. - realizace vestaveb čistého prostoru
Truhlářství, výroba: - nábytek - kuchyňské linky - vestavěné skříně - špaletová okna.

Nabízíme realizaci kuchyňských linek včetně spotřebičů. Vyrábíme a montujeme vestavěné skříně na míru, plovoucí podlahy, šatny, dveře i zárubně, horizontální a vertikální žaluzie.

Internetový obchod, e-shop, maloobchod: - kuchyňské potřeby - nože, příbory - domácí elektrospotřebiče - dárkové předměty.

Dodávka, prodej: - kancelářský nábytek - pracovní, jednací stoly - kancelářské židle.

Práce: - elektromontážní - montáž elektrického podlahového vytápění - návrh, montáž LED osvětlení.

Služby-řemesla: -elektromontáže -revize elektro, hromosvody -opravy elektromotorů -elektroinstalace do 1000 w -domovní rozvody, přípojky. Prodej: -elektroinstalační materiál -elektromotory. Kadeřnictví:t.č. 728317764 -vlasová technika Goldwell.

Truhlářství. Výroba, montáž a návrhy nábytku - kuchyně - ložnice - vestavné skříně - dětské pokoje.

Truhlářství, truhlářské práce. Výroba - dveře, okna, zárubně - postele - vestavné skříně. Pokládka a renovace dřevěných podlah - podlahářské práce.

Truhlářství, truhlářské práce. Výroba: - zakázková výroba nábytku - kuchyně - vestavné skříně.

Služby: - ozvučení, osvětlení kulturních, zábavných akcí, plesů - pronájem pódia.

Výlep plakátů po celé ČR. Ozvučování a osvětlování akcí . Služby DTP studia. Grafické návrhy.

Velkoobchod, maloobchod, montáž: -svítidla, osvětlovací systémy ARTEMIDE a KREON -svítidla vnitřní i venkovní -svítidla stolní, stojací, nástěnná, stropní, závěsná, vestavná do stěn, stropů i podlah -bezplatné poradenství pro architekty, projektanty i zákazníky. Výhradní zastoupení v ČR** firem: -ARTEMIDE /ARTEMIDE, ...

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -obklady, dlažby -sanitární keramika -vybavení koupelen.

Dodávka a montáž: - bezpečnostní a protipožární HT dveře - vhodné pro panelákové byty i rodinné domy - příslušenství pro plastová okna - žaluzie, protihmyzové sítě, síťové dveře, rolety

Dodávka, montáž: - klimatizace - tepelná čerpadla - průmyslové chlazení.

Výroba: - plstěné výrobky z ovčí vlny Kurzy: - předení ovčí vlny - plstění - workshopy pro ZŠ a MŠ.

Kominictví, stavitelství. Práce - kominické. Stavební činnost: - rekonstrukce bytových jader - hrubé stavby - zámková dlažba - základové desky Internetový obchod, e-shop: - krby, kamna.

Maloobchod, velkoobchod: -koupelny -vodovodní baterie -ohřívače vody -sanitární keramika, -ohřívače Tatramat Dražice -koupelnový nábytek -topení.

VMK Truhlářství a interiéry Michal Vondra Truhlářství: - kuchyně - obývací pokoje - koupelny - ložnice - dětské pokoje - nábytek na míru - kancelářský nábytek - vestavěné skříně - zahradní nábytek. Provozovna: Hluboká u Borovan 158 37312 Borovany

Truhlářství. Výroba: - kuchyně - vestavěné skříně - schodiště - postele - zahradní nábytek.

Zajišťujeme výrobu a montáž: - ploty dřevěné, plastové, zděné, pletivové včetně příslušenství - betonové a plastové díly pod plot proti podhrabání zvířat a prorůstání trávy - brány, branky - dřevěné a plastové palubkové obklady - balkónové výplně - dřevěné stěny. Opravy: - výměna pletiva - výměna bran a branek.

Jaroslava Veselá provozuje v Soběslavi kamennou prodejnu s cukrářskými potřebami a pomůckami. Dále provozuje i e-shop s cukrářskými potřebami. V sortimentu najdete: - cukrové zdobení na dorty - zákusky a jiné pochoutky - potahovací a modelovací hmoty - speciální dortové svíčky - výslužkové a dárkové krabičky - obrázky z jedlého papíru, ...

Firma D.O.M. Tábor zařizuje interiéry kanceláří a bytů. Poskytujeme: - projekční činnost - vizualizace - doprava - montáž. Obchodní zástupce: Ing. Vít Fučík Mob.: +420 602 254 987 Interiérový projektant: Ing. Leona Fučíková Mob.: +420 721 829 932

Firma OMEGA sídlící v Mladé Vožici v okrese Tábor se věnuje ozvučování a zajišťování kulturních a společenských akcí. Naši zaměstnanci jsou zároveň hudebníci, což oceníte jednak u výsledného zvuku, ale především z celkového dojmu v kombinaci s osvětlenou scénou. Personál: - zvukař - osvětlovač - jevištní technik (2). Technika: - RCF ...

Stavby, montáž: - ploty, oplocení - zděné, dřevěné, plastové ploty - ploty z pletiva.