Lubomír Smejkal

Vybavte svou domácnost kvalitním nábytkem v podobě sedacích souprav, postelí, stolů, židlí, kuchyňské linky, pracovního stolu a podobně. Vybavte ji též interiérovým textilem, tedy záclonami, koberci a závěsy, okny, žaluziemi a dalšími bytovými doplňky.

RRT Cleanrooms s.r.o. - realizace vestaveb čistého prostoru
Hlavní činností společnosti RRT Cleanrooms s.r.o. jsou komplexní dodávky komponentů pro výstavbu čistých prostor. V našem sortimentu naleznete stavební prvky pro kompletní vestavbu čistého prostoru a specializované filtrační a ventilační prvky a jednotky pro čisté prostory. Vypracujeme vám také projekt a zajistíme komplexní realizaci.
RRT Cleanrooms s.r.o. - realizace vestaveb čistého prostoru
Kamnářství, návrh, realizace: - kachlová kamna - krby - zahradní grily, pece na pizzu Provozovna Havlíčkův Brod Evropská 3703 Tel.: 606 727 408

Kuchyňské studio a studio zdravého spaní - prodej, e-shop s nábytkem - kuchyně - ložnice - matrace - grafosklo - sedací soupravy.

Kuchyňské studio a studio zdravého spaní - prodej, e-shop s nábytkem - kuchyně - ložnice - matrace - grafosklo - sedací soupravy.

Maloobchod, prodej - matrace, rošty - ložnice, postele - sedací soupravy - židle, stoly, konferenční stolky - obývací nábytek - dětský nábytek. Výroba - nábytek na míru - vestavné skříně

Truhlářství a zámečnictví Truhlářská a zámečnická (kovo) výroba je založena především na výběru kvalitních materiálů a profesionálním přístupu. Vrata a brány Dodáváme a montujeme různé varianty garážových a průmyslových vrat včetně příslušenství, posuvné a křídlové brány z různých materiálů.

Výroba nábytku, design interiéru - kuchyně - ložnice - koupelny - vestavné skříně - interiérové dveře - plovoucí podlahy.

Prodej, montáž: - LED osvětlení průmyslové, veřejné, interiérové

Truhlářství: - zakázková výroba nábytku.

Internetový obchod, e-shop: - cukrářské potřeby - dortové formy - vykrajovátka a formičky - zdobení.

Stínící technika- žaluzie. Prodej, montáž: -žaluzie -rolety -záclonové tyče, garnýže -markýzy a sítě proti hmyzu -nábytek na míru -bytový textil -dekorace do bytů a kanceláří.

Kamnářství. Stavba krbů a kachlových kamen. Rekonstrukce kachlových kamen.

Světelný servis: -prodej LED žárovek, osvětlení -interierové osvětlení LED.

Prodej, montáž: -plastová a dřevěná okna -hliníková okna a dveře -zimní zahrady -zateplování budov -garážová vrata -interiérové dveře -stínící technika.

Montáž - solární systémy - tepelná čerpadla - klimatizace Dodávka a montáž - ústřední vytápění - kotle Obrábění

Prodej, dodávka, montáž: -dveře -podlahy -okna -krby, krbová kamna -schodiště.

Kompletní dodávka klimatizací MIDEA, tepelných čerpadel Panasonic. Výhradní distributor vzduchotechnických rekuperačních jednotek KOMFOVENT pro Českou a Slovenskou republiku. Zdroje chladu RIGEL IMPIANTI. Prodej ventilátorů BLAUBERG a VZT komponentů.

Internetový prodej, eshop, e-shop: - dámské, dětské oblečení: - trička, mikiny, tuniky - rifle, kalhoty, legíny, tepláky - sukně, šaty - pyžama, noční košile - kšiltovky, šátky - punčochové zboží - bytový textil: - povlečení - ručníky.

Prodej: -průmyslová svítidla -světelné zdroje -světelné reklamy -veřejné osvětlení.

Prodej, montáž, servis vzduchotechniky a klimatizace. Kamenná prodejna České Budějovice a Plzeň. Internetový obchod

Truhlářství, podlahářství - výroba bytových doplňků.

Truhlářství. Práce: -truhlářské Výroba: -dřevěná schodiště včetně zábradlí -obkládání betonových a kovových schodišť -kuchyně -vchodové a vnitře dveře včetně posuvných, posuvné stěny -nábytekz lamina, z dýhované dřevotřísky, z masivu (kancelářské, dětské pokoje, ložnice, předsíně) -okna špaletová, jednoduchá, eurookna.

Projekce, dodávka, montáž, poradenství: -vzduchotechnická zařízení -dodávky vzduchotechnických komponentů Služby: -zaregulování, měření výkonu VZT zařízení -servis, revize.

Služby: -kompletní úklidové práce -pravidelný úklid budov -předkolaudační úklidy novostaveb -úklidy po malování a řemeslnících -čištění a renovace podlah -strojní čištění koberců a čalouněného nábytku -montáž žalužií, veškeré stínicí techniky.

Dodávka, montáž, servis: - vzduchotechnika - klimatizace - rekuperace - tepelná čerpadla - průmyslové a centrální vysavače