Lubomír Smejkal

Vybavte svou domácnost kvalitním nábytkem v podobě sedacích souprav, postelí, stolů, židlí, kuchyňské linky, pracovního stolu a podobně. Vybavte ji též interiérovým textilem, tedy záclonami, koberci a závěsy, okny, žaluziemi a dalšími bytovými doplňky.

RRT Cleanrooms s.r.o. - realizace vestaveb čistého prostoru
Hlavní činností společnosti RRT Cleanrooms s.r.o. jsou komplexní dodávky komponentů pro výstavbu čistých prostor. V našem sortimentu naleznete stavební prvky pro kompletní vestavbu čistého prostoru a specializované filtrační a ventilační prvky a jednotky pro čisté prostory. Vypracujeme vám také projekt a zajistíme komplexní realizaci.
RRT Cleanrooms s.r.o. - realizace vestaveb čistého prostoru
Zakázkové truhlářství, výroba: - nábytek - kuchyně - skříně - postele - schody

Truhlářství, výroba: - nábytek na zakázku - kuchyně - ložnice - skříně - dveře

Prodej: - bytový textil - obuv Prodejna obuvi: Křišťanova 61 tel: 725 130 038

Truhlářství, truhlářská výroba. Výroba na zakázku - okna, dveře, vrata.

Truhlářství, truhlářské práce. Zakázková výroba: -okna -dveře -schody -kuchyně. Provádíme návrhy interiérů ve 3D programu.

Čistírna peří. Výroba: -péřové výrobky. Prodej, eshop: -prošívané deky, péřové deky -péřové bederní pásy. 560 sběren po celé České republice.

Výroba, prodej, montáž: -stínící technika: -žaluzie: -horizontální, vertikální -venkovní rolety -markýzy -roletové systémy -těsnění oken a dveří -bezpečnostní mříže -domovní brány -garážová vrata -sítě proti hmyzu -shrnovací lamelové plastové dveře -pohony vrat, bran a závory -umělecké kovářství: -mříže, ploty, ...

Maloobchod, prodej: - čalouněný nábytek.

Výroba, prodej, velkoobchod, maloobchod: -sedací soupravy, postele.

Výroba: - tkaninové kompenzátory - filtry látkové, kapsové - filtrační hadice a rukávy Oprava, servis: - vzduchotechnika Revize protipožárních klapek a systémů MaR.

Služby: Výroba, prodej: - kuchyně, jídelny, obývací pokoje, hotely, penziony -vestavěné skříně, matrace a další nábytek do interiérů - vestavěné spotřebiče - návrhy kuchyní a interiérů - individuální řešení - parkoviště pro zákazníky

Truhlářství, výroba: - nábytek - kuchyňské linky - vestavěné skříně - špaletová okna.

Nabízíme realizaci kuchyňských linek včetně spotřebičů. Vyrábíme a montujeme vestavěné skříně na míru, plovoucí podlahy, šatny, dveře i zárubně, horizontální a vertikální žaluzie.

Internetový obchod, e-shop, maloobchod: - kuchyňské potřeby - nože, příbory - domácí elektrospotřebiče - dárkové předměty.

Dodávka, prodej: - kancelářský nábytek - pracovní, jednací stoly - kancelářské židle.

Práce: - elektromontážní - montáž elektrického podlahového vytápění - návrh, montáž LED osvětlení.

Služby-řemesla: -elektromontáže -revize elektro, hromosvody -opravy elektromotorů -elektroinstalace do 1000 w -domovní rozvody, přípojky. Prodej: -elektroinstalační materiál -elektromotory. Kadeřnictví:t.č. 728317764 -vlasová technika Goldwell.

Truhlářství. Výroba, montáž a návrhy nábytku - kuchyně - ložnice - vestavné skříně - dětské pokoje.

Truhlářství, truhlářské práce. Výroba - dveře, okna, zárubně - postele - vestavné skříně. Pokládka a renovace dřevěných podlah - podlahářské práce.

Truhlářství, truhlářské práce. Výroba: - zakázková výroba nábytku - kuchyně - vestavné skříně.

Služby: - ozvučení, osvětlení kulturních, zábavných akcí, plesů - pronájem pódia.

Výlep plakátů po celé ČR. Ozvučování a osvětlování akcí . Služby DTP studia. Grafické návrhy.

Velkoobchod, maloobchod, montáž: -svítidla, osvětlovací systémy ARTEMIDE a KREON -svítidla vnitřní i venkovní -svítidla stolní, stojací, nástěnná, stropní, závěsná, vestavná do stěn, stropů i podlah -bezplatné poradenství pro architekty, projektanty i zákazníky. Výhradní zastoupení v ČR** firem: -ARTEMIDE /ARTEMIDE, ...

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -obklady, dlažby -sanitární keramika -vybavení koupelen.