Prima Obchod s.r.o.
Decoform, s.r.o.

Vybavte svou domácnost kvalitním nábytkem v podobě sedacích souprav, postelí, stolů, židlí, kuchyňské linky, pracovního stolu a podobně. Vybavte ji též interiérovým textilem, tedy záclonami, koberci a závěsy, okny, žaluziemi a dalšími bytovými doplňky.

RRT Cleanrooms s.r.o. - realizace vestaveb čistého prostoru
Hlavní činností společnosti RRT Cleanrooms s.r.o. jsou komplexní dodávky komponentů pro výstavbu čistých prostor. V našem sortimentu naleznete stavební prvky pro kompletní vestavbu čistého prostoru a specializované filtrační a ventilační prvky a jednotky pro čisté prostory. Vypracujeme vám také projekt a zajistíme komplexní realizaci.
RRT Cleanrooms s.r.o. - realizace vestaveb čistého prostoru
Prodej, montáž: -plastová okna -předokenní rolety -garážová vrata -výsuvné markýzy -koupelnové zástěny. Zasklívání lodžií.

Prodej a montáž: -veškeré chladící zařízení -klimatizace. Opravy: -záruční a pozáruční -chladící zařízení -autoklimatizace. Další telefony 775377577, 777377377. Restaurace DINA: -telefon 353566915.

Rodinná společnost Nábytek Lenka, založená v roce 1994, je výhradním prodejcem kuchyní Sykora pro Karlovarský kraj. Nabízíme komplexní a profesionální služby v oblasti návrhů a realizací interiérů a kuchyňských linek. V našem sortimentu naleznete kvalitní designový nábytek osvědčených značek, především české, německé a italské výroby. Kolektiv je ...

Prodej, montáž: -plastová okna, -plastové dveře -zimní zahrady -žaluzie, rolety.

Zámečnictví: -montáž bezpečnostních zámků, přídavných zámků -výroba a montáž mříží dveří, vrat, plotů, bran, schodišť a zábradlí.

Výroba nábytku: -kuchyňské linky -obývací stěny - schody, obklady -vybavení hotelových apartmánů, lékáren i ordinací. Nabídka čalounění. Truhlářské práce.

Prodej bio krbů, biolihu, stolních bio krbů, vestavěných bio krbů.

Stavební práce: -revitalizace panelových domů -zateplování -dodávka a montáž -plastova okna, dveře, rolety, žaluzie, parapety a markýzy -automatické dveřní systémy, vrata a brány -emní a výkopové práce -nástavby na domy.

ČSN EN ISO 9001:2001 Teplovzdušné krby: -výroba, prodej 41 typů krbů s prosklením: -čelním rohovým, ze tří stran, panoramatickým, obloukovým, šípovým, průhledovým -provedení: -litina, ocel-litina, ocel-šamot, ocel-litina-šamot -vlastní konstrukční řešení a výroba krbů včetně výměníků teplé vody -krby, automatické dveře -prodej ...

Prodej, dodávka, montáž a servis - centrální vysavače BEAM - čističky vzduchu

Luxusní postele a matrace Saffron. Postele Saffron jsou jedinečné, ručně vyráběné výrobky z výhradně přírodních materiálů. Naši zkušení mistři vybírají ty nejlepší materiály z celého světa a garantují její nejvyšší kvalitu. Také proto nabízíme záruku 30 let na každou postel.

Prodej a montáž plastových, hliníkových, dřevěných oken a dveří, demontáž, likvidace a zednické začištění. Dále nabízíme žaluzie, rolety, zimní zahrady, markýzy, parapety a sítě proti hmyzu.

Prodej, montáž, výměna, služby: -plastová okna a dveře (PVC profily VEKA Softline AD) -dřevěná a hliníková okna a dveře -sekční garážová vrata -montáž do novostaveb, výměna stávajících oken a dveří -doprava na místo stavby -vybourání starých oken zdarma.

Maloobchod: -nábytek, moderní styl bydlení -sedací soupravy -obývací stěny -sektorový nábytek -jídelní soupravy, židle, stoly -rohové sety -ložnice, skříně, válendy -dvoulůžka, palandy -konferenční stoly -kancelářský nábytek -dětský a studentský nábytek -nábytek z masivního dřeva -matrace, rošty, ...

První česká továrna na prošívané přikrývky založená roku 1925. Výroba: -přikrývky -podložky -polštáře -různé doplňky -válečky -límce -dětský program -náplň -husí peří, prachové peří -čistá střižní vlna -polyestery plné i duté.

Prodej, oprava, servis: -elektrospotřebiče -automatické pračky -náhradní díly. Elektroinstalační práce a montáže dodavatelským způsobem. Revize elektro. Výroba: -rozvaděčů. Prodej: -chladící technika -elektroinstalační materiál -svítidla.

Prodej, maloobchod: -křišťálová svítidla - jsme autorizovaní prodejci firmy Preciosa a.s. pro Karlovarský Kraj, -broušené sklenice, vázy, mísy, -ručně broušený český křišťál, -ručně malované, kovem dekorované sklo, -křišťálové figurky a bižuterie produce firmy PRECIOSA a.s., -porcelán THUN, -český granát a mnoho dalších ...

Výroba, prodej a montáž: -vestavěné skříně, šatny na míru -obývací stěny -nábytek do ložnic, kanceláří a ordinací.

Velkoobchod, maloobchod: -dlažba -obklady -mozaiky -obklady a tvarovky pro bazény -tuzemské i zahraniční -kompletní vybavení koupelen -vodovodní baterie -koupelnový nábytek -sanitární keramika -vany -sprchové zástěny -koupelnové doplňky -kachlová kamna -krby -sporáky -luxusní repliky historických kamen -3D ...

Kompletní návrhy, montáž, záruky, prodej: -kachlová kamna -kvalitní krbová kamna litinová, kombinační dřevo/uhlí -kachlové sporáky, pece a ohřívárny -repliky historických kachlových kamen -krby kachlové, mramorové, pískovcové upravené na míru -sestavy francouzských krbů -pece na pizzu. Kompletní dodávky komínů včetně ...

Zakázková výroba: TRUHLÁRNA -klasická a segmentová okna -vchodové dveře, vrata -schody, zábradlí -pergoly, altány, ploty -obklady stěn -atypický nábytek.

Prodej: -audio -video -satelity -televize -hifi. Prodej: -sporáky -chladničky -mrazáky -pračky -vestavěné spotřebiče -drobné elektrospotřebiče.

Truhlářství: - kuchyňské linky, - nábytek na zakázku. Stavební rekonstrukce: - byty, - obchody.

Prodej: - nerezové zábradlí, - brány a pohony bran, - vrata Lomax, - kované polotovary, - dřevěné a plastové příslušenství, - barvy, spreje, - nářadí, pomůcky.