Prima Obchod s.r.o.

Vybavte svou domácnost kvalitním nábytkem v podobě sedacích souprav, postelí, stolů, židlí, kuchyňské linky, pracovního stolu a podobně. Vybavte ji též interiérovým textilem, tedy záclonami, koberci a závěsy, okny, žaluziemi a dalšími bytovými doplňky.

RRT Cleanrooms s.r.o. - realizace vestaveb čistého prostoru
Hlavní činností společnosti RRT Cleanrooms s.r.o. jsou komplexní dodávky komponentů pro výstavbu čistých prostor. V našem sortimentu naleznete stavební prvky pro kompletní vestavbu čistého prostoru a specializované filtrační a ventilační prvky a jednotky pro čisté prostory. Vypracujeme vám také projekt a zajistíme komplexní realizaci.
RRT Cleanrooms s.r.o. - realizace vestaveb čistého prostoru
Prodej: -nábytek -dětské pokoje -sedací soupravy -ložnice -obývací pokoje -skříně, stoly, stolky, židle. Kuchyňské studio.

Truhlářství, zakázková výroba: - nábytek - kuchyně - obývací a dětské pokoje

Interiérové studio. Výroba: - nábytkové sestavy na míru - kuchyně - bytový nábytek.

Činnost: - zakázková výroba nábytku pro bytové i komerční interiéry

Truhlářství, zakázková výroba nábytku na míru - kuchyně - vestavné skříně - dětské pokoje - ložnice - interiérové dveře - schodiště.

Truhlářství, zakázková výroba nábytku - kuchyně - vestavěné skříně - ložnice - obývací stěny.

Truhlářství, zakázková výroba nábytku - kuchyně - vestavné skříně - pergoly - schodiště - zimní zahrady - terasy.

Truhlářství, výroba - kuchyně - interiérové dveře a okna - schodiště. Činnost - truhlářské práce.

Návrh a realizace interiérů - kuchyně - obývací prostory - sedací nábytek - osvětlení.

Truhlářské práce, truhlářství: - výroba veškerého nábytku na míru - kuchyňské linky - ložnice - pokoje - kancelářský nábytek - vestavěné skříně - stoly - koupelnový nábytek - posuvné dveře a zárubně.

Internetový obchod, e-shop, prodej: - kuchyňské nože - lovecké nože - nerezové nože - meče.

Železářství, prodej: - ruční nářadí, elektronářadí - brusivo, řetězy, lana - spojovací materiál, dveřní kování - poštovní schránky - stavební chemie - kuchyňské potřeby - zahradní nářadí - ochranné pracovní pomůcky. Prodej, výroba: - klíčů, klíče.

Firma J.V.G. Livex spol.s r.o. v Olomouci se zaměřuje na rekonstrukci a realizaci bytového jádra, bytů a koupelny. Provozujeme také specializovanou prodejnu s vodoinstalatérským materiálem, kde si vyberete veškerou stavební chemii, koupelnový nábytek nebo kompletní systém plastových rozvodů vody. Provádíme také dodávku venkovních a vnitřních ...

Návrh, realizace, opravy, renovace: - moderní krby - kachlová kamna - kuchyňské kachlové sporáky. Vodo-topo-plyn.

Výroba: -okna, dveře, fasády z hliníku, plastu, dřeva a oceli -vrata, brány, automatické dveře -protipožární výrobky -kontaktně-zateplovací systémy, provětrávané fasády -stínící systémy, doplňky. Produkty: -plastová okna, dveře -hliníková okna, dveře -fasády z plastu a hliníku, -zimní zahrady, -sekční a rolovací garážová a ...

Firma JEŽEK - elektro s.r.o. se sídlem v Tršicích nedaleko Olomouce poskytuje služby v oboru elektro revize a to nejen pro firmy a státní organizace, ale také pro širokou veřejnost. Zaměřuje se na kvalitní a profesionální revize budov, hromosvodů, domů i novostaveb včetně zajištění energetického servisu. Veškeré elektro revize provádíme s vysokou ...

Stolařství, výroba: - nábytek na míru.

Oprava, servis, montáž: - chladící zařízení - klimatizace - chladící pulty, boxy - mrazící vany.

Zámečnictví, kovovýroba: - vrata, brány, ploty, zábradlí, mříže, schody - lehké a středně tězké konstrukce z oceli, nerezu a hliníku - zastřešení bazénu, přístřešky, skleníky

Prodej, servis a montáž klimatizace: - větrání rodinných domů, větrací rekuperační jednotky DUPLEX - klimatizace pro byty, rodinné domy, kanceláře a další komerční prostory - větrání a teplovzdušné vytápění nízkoenergetických rodinných domů - vzduchotechnika - klimatizace Toshiba, Daikin, Samsung.

Bazar. Zabýváme se prodejem různého sortimentu. Starožitnosti, obrazy, jízdní kola, elektroniky, zlata, stříbra, velký výběr zánovního nábytku, drobné technické věci, keramika a další. Zastavárna- Diskrétnost, nízká úroková sazba.

Truhlářství Dřevovýroba od návrhu po montáž: - celodřevěné balkony - alpské balkony.

Kuchyňské a interiérové studio Prodej: - kuchyně na míru - vestavné spotřebiče - bytový nábytek Brik.

Kuchyňské a interiérové studio. Prodej: - kuchyně na míru - vestavné spotřebiče - bytový nábytek Brik.