Dovoz a montáž plastových plotů a vrat na jakýkoliv pozemek zajišťují specializované firmy, které pomohou vybrat vhodnou výšku, barvu a tvar plotu i vrat. Mezi výhody plastových plotů a vrat se řadí dlouhá životnost, stálobarevnost a nenáročná údržba.

Šabatka, s.r.o. vratové a dveřní systémy
Již od roku 2003 našim zákazníkům dodáváme veškeré druhy vratových a dveřních systémů včetně pohonů. Specializujeme se na dodávku, montáž a servis garážových vrat, průmyslových vrat, pohonů vjezdových bran, nakládací techniky a dveří značky Hörmann. Naše služby zahrnují kompletní sortiment systémů. Nabídnout Vám můžeme dveřní a vratové ...
Firma DUVAL Klatovy, s.r.o. prodává osiva, zemědělské chemikálie, hnojiva a různé plastové výrobky pro dům i zahradu jako jsou plotové profily, zahradní nášlapní dílce či plastová zatravňovací dlažba. Naši prodejnu najdete v Klatovech na ulici 5. května. Maloobchod, velkoobchod, prodej, dodávka: - osiva - agrochemikálie, hnojiva - ...

Prodej, montáž: - okna, dveře - plastová, dřevěná, hliníková - garážová vrata - rolety, žaluzie - parapety

Prodej, montáž: - plastová a dřevěná okna a dveře - parapety - rolety, žaluzie - garážová vrata

Prodej: - tvárnice - pálené cihly - komínové systémy - přívěsné vozíky - garážová sekční vrata

Prodej, montáž, výměna, služby: -plastová okna a dveře (PVC profily VEKA Softline AD) -dřevěná a hliníková okna a dveře -sekční garážová vrata -montáž do novostaveb, výměna stávajících oken a dveří -doprava na místo stavby -vybourání starých oken zdarma.

Profesionální montáž garážových vrat, oken a dveří z PVC i hliníku.

Prodej, montáž, servis: -garážová vrata. Zasklívání balkonů. Prodej, montáž, servis: -sluneční technika -rolety -žaluzie -sítě proti hmyzu -bytové dopňky -těsnění oken a dveří -shrnovací lamelové dveře -polstrování dveří -markýzy -koupelnové sprchové boxy.

Návrh, zaměření, montáž, demontáž, zednické začištění: -plastová okna -dřevěná eurookna -garážová vrata s elektrickým pohonem -pohony pro křídlové a posuvné brány.

Autorizovaný prodejce sekčních, výklopných, rolovacích, rychloběžných vrat a pohonů pro privátní i průmyslové využítí značky Hörmann. Výroba posuvných a křídlových bran. Výroba plotů.

Prodej, montáž, servis: -plovoucí podlahy -obkladové panely -žaluzie -garážová vrata -shrnovací dveře -rolety -sprchové boxy -koženkové polstrování.