COLNEY s.r.o.

Oplocení pozemku pomocí plastového plotu, dřevěného, betonového nebo pletivového plotu na základě rozměrů vašeho pozemku. Majitelé aut nesmí zapomenout na garážová vrata, a to buď posuvná, sekčním rolovací nebo průmyslová. Dbejte na ochranu svého majetku.

Společnost Tyros Loading Systems CZ s.r.o.
Společnost Tyros Loading Systems CZ s.r.o. se zabývá dodávkou a prodejem průmyslových vrat a překládacích zařízení. V nabídce máme široký sortiment nakládací a vratové techniky. Dodáváme sekční garážová vrata, rolovací průjezdné a průchozí otvory, zdvihací plošiny, vyrovnávací můstky a další.
Společnost Tyros Loading Systems CZ s.r.o.
ČSN EN ISO 9001:2001 Teplovzdušné krby: -výroba, prodej 41 typů krbů s prosklením: -čelním rohovým, ze tří stran, panoramatickým, obloukovým, šípovým, průhledovým -provedení: -litina, ocel-litina, ocel-šamot, ocel-litina-šamot -vlastní konstrukční řešení a výroba krbů včetně výměníků teplé vody -krby, automatické dveře -prodej ...

Prodej, montáž, výměna, služby: -plastová okna a dveře (PVC profily VEKA Softline AD) -dřevěná a hliníková okna a dveře -sekční garážová vrata -montáž do novostaveb, výměna stávajících oken a dveří -doprava na místo stavby -vybourání starých oken zdarma.

Prodej: - nerezové zábradlí, - brány a pohony bran, - vrata Lomax, - kované polotovary, - dřevěné a plastové příslušenství, - barvy, spreje, - nářadí, pomůcky.

Provádíme veškeré zámečnické práce.Výroba bran, branek, vrat, ozdobných mříží, klasické i točité schodiště, oplocení pozemků, výroba a montáž ocelových konstrukcí.Atypické sádrokartonové konstrukce.

Vyrábíme: - ocelové i nerezové ploty - schodiště, zábradlí, terasy - ocelová kovaná vrata, brány - různé vestavby do hal i rodiných domů.