Péče o zahradu je někdy velkou přítěží. Pravidelný úklid, výsadba stromků a rostlin, realizace terénních úprav, hloubení jezírek, pokládka kobercových trávníků. Všechny tyto a mnohé další krajinářské, parkové a zahradní úpravy dokáží oživit každý pozemek.

Firma Jaroslav Lahodný se zabývá činností v oblasti zemních a výkopových prací, včetně nákladní přepravy. V rámci naši činnosti nabízíme výkopové práce pásovým bagrem do 2, 5t, jako jsou např. výkopy základů rodinných domů, výkopy inženýrských sítí, výkopy základů pro bazény, rovnání povrchů a další. Současně nabízíme nákladní přepravu sypkých a ...

Zakládání, údržba, realizace: -zahrady, parky -zahradní jezírka -výsadba květinových záhonů -skalky -kácení, prořezávání dřevin -závlahové systémy -práce na zahradě po celý rok.

Roman Mottl se zaměřuje na venkovní zahradnické práce, stavbu plotů, pergol a příjezdových cest.

František Ptáčník se zaměřuje na návrh a realizaci zahrad, správu lesů, prodej dřeva a oceňování pozemků.

Technické, komunální služby: - údržba místních komunikací, chodníků - údržba veřejné zeleně - údržba veřejného osvětlení - hospodaření v příměstském lese - nakládání s odpady - silniční nákladní doprava - údržba hřbitovů - pohřební služby.

Zabýváme se komplexní údržbou zeleně. Nabízíme sečení a mulčování trávníků, stříhání živých plotů a keřů, kácení a ořez stromů, štěpkování, výsadbu stromů, zakládání a údržbu záhonů, chemické postřiky.

Firma Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. provozuje: - lesnická, lesní výroba - údržba lesů, zeleně - správa lesů patřících městu Ostrava - dřevařská výroba - údržba zeleně.

Duhová zahrada provádí realizaci a údržbu zahrad.

Naše firma zajišťuje: - Sekání zahrad - Sekání křovinořezem - Odklízení bioodpadu - Hrabáni listí - Pokládání trávnikovych pásů - Realizace a údržba záhonů - Prořez živých plotů - Postřiky proti škůdcům - Odstranění náletu - Štípání dřeva štípačem

BioEnviro, s.r.o. se specializuje na výrobu produktů na bázi bakterií.

Pořez kulatiny mobilním katrem - pořez kulatiny na mobilní pásové pile - zelené ekologické štěpky pro spalování v elektrárnách označení O2 Pronájem - mobilní katr pro pořez kulatiny - stroje pro štípání dřeva Úklidy těžebních zbytků po těžbě lesa

Martin Čapík se zaměřuje na rizikové kácení stromů, ošetření, ořezy, směrování a likvidaci dřevní hmoty a na další výškové práce - čištění střech, fasád, okapů, umývání výloh, oken a mnoho dalšího.

Rizikové kácení Zahradnické práce - údržba dřevin - odborné řezyrealizace, zahrady

Prodej - bazénová chemie Prodej - hnojiva Návrhy - zahrady Prodej - zahradnické potřeby (truhlíky, květináče, hadice, postřikovače, ...)

Společnost ARBO - zahradnictví, s.r.o. se věnuje projekci a výsadbě soukromých zahrad i veřejné zeleně. Hlavní naší náplní je zakládání nových zahrad, rekonstrukce starých, výsadby uličních stromořadí, sídlištní zeleně, sadové úpravy v okolí nových obchodních a průmyslových objektů, krajinářské a ekologické úpravy a podobně. Naše firma zajistí ...

Projekce, realizace a údržba veřejné zeleně, historických parků, krajinářských a ekologických ploch, zeleň firemních sídel, zeleň komunikací, rodinné zahrady a další.

Vysoušení a trvalá izolace vlhkého zdiva staveb - elektrofyzikální elektroosmóza DryPol system. https://www.hydroizolace-elektroosmoza.cz/ https://www.drypol.sk/ https://www.pujcovna-stavebni-leseni.cz/

Správa nemovitostí a údržba budov, technická a energetická správa budov, správa majetku, bezpečnostní služby, ostraha objektů, úklidové práce, údržba zeleně.

Pavlína Fričová v Zahradě na jedničku zakládá nové záhony, trávníky a provádí údržbu zahrad.

Realizace zahrad. Prodej palivového dřevo.

Činnost: - pronájem rekreačních objektů Lesoslužby: - komplexní lesnická a poradenská činnost při správě a obhospodařování lesních majetků všech výměr. - komplexní projektová a poradenská činnost při zalesňování zemědělských půd. - nákup a prodej surové dřevní hmoty, prodej všech sortimentů jehličnatého řeziva. - sadovnické úpravy ...

Společnost JELO AKŠILE s.r.o. prodává palivové dříví, provádí výškové kácení, ořez stromů a další lesnickou činnost.

Rizikové kácení stromů, bezpečnostní řezy, péče o stromy

Rizikové kácení stromů horolezeckou technikou v těžko přístupných místeh.Výškové práce (zámečnické, svařecí, montérské, naěračské)za pomoci ho. techniky. Manipulace těžkých břemen.