Péče o zahradu je někdy velkou přítěží. Pravidelný úklid, výsadba stromků a rostlin, realizace terénních úprav, hloubení jezírek, pokládka kobercových trávníků. Všechny tyto a mnohé další krajinářské, parkové a zahradní úpravy dokáží oživit každý pozemek.

Služby: - sečení, sekání travnatých ploch - měřidla INSIZE výroba a distribuce elektřiny E-shop: - LED osvětlení - knihy, publikace Ubytování Ostrov u Macochy tel.: 603 279 153

Nabízíme ekologické služby. Zaměřujeme se na výsadbu a údržbu zeleně, úklidové služby, zednické práce, vyklízení objektů, demoliční práce atd.

Zaměřujeme se na zahradnictví a zahradnické práce: - kompletní realizace okrasných zahrad okolo rodinných domů a firem - dlouhodobé i krátkodobé údržby soukromých zahrad, areálu firem a zeleně - střešní zahrady - profesionální automatické závlahové systémy - výsadba údržba veřejné zeleně.

Zahradnictví La Toscana prodává okrasné rostliny a stromy, bylinky, hnojiva, substráty, postřiky, ovocné stromy a keře a sazenice zeleniny. Mezi další činnosti se řadí návrhy a realizace zahrad, poradenství, údržba zeleně a stříhání keřů.

Zahradnictví Jurka nabízí letničky a trvalky, přísady zeleniny, hlíny a substráty, jiné doplňkové zboží. Zabýváme se také realizací zahrad a výsadbou městské zeleně. Dokážeme provést výsadbu travin, keřů, ovocných stromů i vzrostlých okrasných stromů. Také Vám pomůžeme nebo poradíme s údržbou Vaší zahrady. Zahradnictví se skládá z jednoho ...

Jiří Spisar se zaměřuje na kácení, ořezy, sekání, údržbu zeleně, likvidaci pařezů a štěpkování.

Služby, prodej: -zahradní architektura -projekce, realizace zahrad -okrasné rostliny -zakládání a údržba zeleně.

Služby: - zakládání a údržba zeleně - ošetřování stromů - kácení stromů - výškové práce - sečení břehů vodních toků - čištění vodních toků - rekonstrukce a údržba chráněných území - hnízdní podložky pro čápy

Zahradnictví Vodní Zahrada provozované paní PhDr. Ivou Doležalovou nabízí zákazníkům široký sortiment vodních a bahenních rostlin, okrasných travin, středních a vysokých trvalek z vlastní produkce. Dále se specializujeme na stavbu okrasných jezírek, vodních prvků a přírodních koupacích biotopů. Naleznete nás v obci Komořany, okres ...

Internetový obchod - balkónové květiny trvalky, traviny, keře - floristické pomůcky - aranžovací potřeby a materiály Prodej - balkónové květiny trvalky, traviny, keře aranžování květin Návrhy a realizace - zahrady

Společnost Zahradní a stavební, s.r.o. je zahradnická a malostavební firma. Vlastníme zahradní techniku - od kultivátorů, sekaček, křovinořezů přes motorové pily až po vlastní nákladní kontejnerový automobil. Provádíme drobné stavební práce - dlažby, obklady, ploty, terasy, fasády, omítky, malby.

Služby: -údržba zahrady -technické -mulčování okolo chodníků, silnic, cyklistických a vinařských stezek, náspů, příkopů polí apod. -sečení břehů řek a potoků -sečení náletových dřevin - úprava zarůstajících cest -soukromý zemědělec.

Icha Petr se zaměřuje na návrhy, realizaci a údržbu zahrad.

-koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej -poskytování zahradnických služeb

Zahradnické služby - kompletní realizace zahrad - údržba a likvidace zeleně na malých i velkých prostorech Prodej - rostliny

Zakládání zahrad Projekty zahrad Výsadba živých plotů Terénní úpravy Zakládání trávníků Závlahové systémy Kácení a prořezávání Arboristika Zeleň v interiérech Zimní údržba cest .

Zahradní a zemědělské služby. Návrhy, realizace, údržba zahrad.

Okrasná školka, zahradnictví. Pěstování, prodej: - okrasné dřeviny, stromky, keře (listnaté, jehličnaté), jehličnany - pnoucí, vřesovištní růže. Projekce, realizace: - sadové úpravy - rodinné zahrady - výsadba dřevin - údržba veškerých prostranství.

Obrovský výběr cibulovin. Prodeji květin, realizacím a projektováním zahrad se věnujeme od roku 1995. Žijeme květinami a snažíme se dodávat co možná nejkvalitnější cibuloviny a sazenice květin.

Naše firma se zabývá veškerými zemními a výkopovými pracemi, především však neřízenými zemními protlaky. Dále také nabízíme terénní úpravy, přípravné a dokončovací práce pro stavby, vrtání plotových sloupků a další. Realizujeme také výkopy pro zahradní jezírka, přípojky (voda, topení, plyn, elektro, kanalizace), okopávání vlhkých domů a nebo ...

Zahradní architektura: - projekce a realizace sadovnických úprav - řez a ošetřováni keřů, stromů, živých plotů - ořez stromů horolezeckou technikou - pokládání travního koberce - prodej okrasných rostlin.

Služby: -okrasných zahrad, výsadbu a rekonstrukci zahrad, rostlin, trávníků, zeleně, dřevin -úpravy terénů -stavbu skalek -zahradní stavby -sadové úpravy -dovoz rostlin.