Péče o zahradu je někdy velkou přítěží. Pravidelný úklid, výsadba stromků a rostlin, realizace terénních úprav, hloubení jezírek, pokládka kobercových trávníků. Všechny tyto a mnohé další krajinářské, parkové a zahradní úpravy dokáží oživit každý pozemek.

BORTA s. r. o.
Provádí práce: - silniční: - komunikace, parkoviště - zámkové dlažby - inženýrské sítě - stavební - zemní práce, včetně dopravy - terénní úpravy - PREFA opěrné zdi - komunikace z betonových dlažeb - kompletní zajištění zemních prací (RD hal, komunikací atd.) - úpravy zahrad - zahradní architektura - opěrné a palisádové ...
Úklidová a bezpečnostní agentura VVservis, s.r.o. nabízí profesionální služby v oblasti úklidu, zabezpečení a správy nemovitostí, obchodních center, škol i bytových domů. Sídlíme v Hradci Králové, naši pobočku najdete v obci Kobylí, okres Břeclav. Úklidové služby, úklidová firma: - úklid obchodních center, bytových domů, školních budov, ...

Technické služby: - údržba městské zeleně - letní, zimní údržba komunikací a chodníků - veřejné osvětlení - městský hřbitov.

Činnost: - arboristika - řez ovocných dřevin - návrh, výsadba, údržba zahrad - dodávka závlahových systémů - chov ovcí - stříhání ovcí, úprava paznehtů.

Služby: - údržba zahrad a zeleně - lesnické práce - těžba, pěstební činnost - úklid klestu

Služby: - zakládání a údržba zeleně - pěstování a prodej okrasných dřevin, vánočních stromků a ozdobného klestu - sušení řeziva. Půjčovna, pronájem: - zahradní a zemědělská technika

Činnost: - sekání, práce křovinořezem - práce s motorovou pilou.

Služby: - parkové, sadové, krajinářské úpravy - arboristika.

Návrhy, realizace, údržba: - zahrady, zahrad Prodej: - venkovní okrasné rostliny

Ploty: - plotové podezdívky Zemní a výkopové práce minibagr Bobcat E19, čelní nakladač Komatsu SK510, AVIA kontejner 10t Pokládka: - zámkové dlažby, výkopy pro kanalizace, elektřinu, vodu a pod. Vrtání děr pr.200 a 400 mm pro sloupky . Návrhy a realizace: - okrasné zahrady - automatické závlahy

Služby - péče o zeleň - zahradní a krajinná architektura - údržba zahrad a krajiny - rekonstrukce a revitalizace historických parků a zahrad.

Prodej, návrh, realizace, poradenství. Zahrada: -zahrady na klíč -stavby úpravy zahrady - ploty, dlažby, pergoly, altány, mola, lávky, venkovní osvětlení -tvorba koupacích a okrasných jezírek a rybníků -automatické závlahové systémy -celoroční údržba zahrad, porealizační servis.

Zahradní atelier GAP Vám nabízí komplexní služby v oblasti zahradní a krajinné tvorby.

Návrhy, realizace: - koupací jezírko - řešení malé zahrady - zahrada s travinami - střešní zahrada.

Realizace a údržba zahrad - návrhy a realizace zahrad - zakládání trávníků, skalek, jezírek - výsadba dřevin, truhlíků - kácení stromů - údržba a sečení trávníků.

Přepravní služby - nakládka a vykládka sypkých hmot menšího množství - přeprava stavebního materiálu. Údržba zeleně - zakládání trávníků, sekání trávy - výsadba ovocných stromů a parkových rostlin. Stavební činnost - výkopové práce - bourací práce. Výroba kovových konstrukcí - zábradlí a kovové díly. Technické služby - ruční ...

Zahradnictví: -projekty, realizace živé a umělé zeleně -dodávky okrasných zahrad na klíč -zemní práce -zakládaní a ošetřování travnatých ploch -pokládání travnatých koberců -řez a kácení v extrémních podmínkách -květinová výzdoba interiérů -zavlažovací systémy (GARDENA). Zahradní architektura.

Činnost - malířské a natěračské práce - drobné zednické práce - pokládka plovoucích podlah, - montáž nového nábytku - zahrádkářské práce, osazování a údržba okrasných záhonů - stavba pergol a altánů.

Návrhy a realizace zahrad - údržba a obnova zeleně - pokládka travních koberců a zakládání trávníků - půjčovna stroje na kultivaci a modelaci terénu - návrhy a realizace závlahových systémů.

Činnost: - zemní práce - výkopové práce - zahradní a terénní úpravy - pokládka zámkové dlažby - základy staveb - výkopy bazénů - výkopy kanalizace - výkopy inženýrských sítí.

Činnost: - kácení a ošetřování stromů - rizikové kácení - výškové práce