STORGE s.r.o.

Pěstování rostlin, květin, stromů a keřů je ovlivněno použitím správných chemických přípravků, jako jsou hnojiva, ochranné nástřiky proti škůdcům anebo speciální výživa pro zelené rostliny. Pořiďte si pro svou zahradu semena rostliny ve vysoké kvalitě.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: Chovatelské potřeby, krmiva, zahrada, prodej substrátů, hnojiv a semen, prodej bukových a uhelných briket, prodej kuřic.

Obchodní expozitura-prodej: - rostlinné zemědělské produkty - osivo a sadba (setí, oseva).

Zahradnictví: - okrasné dřeviny - jehličnany - listnáče - kapradiny - trvalky - trávy - růže - nádobové rostliny

Pěstování, prodej: - konifery - zakrslé okrasné dřeviny - zakrslé jehličnany.

Jahodárna Čejkovice pěstuje a prodává jahody, třešně, meruňky a maliny. Nabízí samosběr jahod a prodej sazenic jahodníku.

Pěstování, prodej: - směsi osiv pro založení květnatých luk - semena, osiva léčivých rostlin - skalničky.

Skladování, prodej, nákladní autodoprava: -agrochemikálie -pesticidy -chemické přípravky na ochranu rostlin -mořidla na obilniny -obilniny, zrniny. Podnikání v oblasti nakládání s odpady. Prodej zemědělských komodit. Terénní poradenství, pořádání seminářů.

Návrhy, realizace, údržba: - zahrady, zahrad Prodej: - venkovní okrasné rostliny

Maloobchod, prodej: - zahrádkářské potřeby - semena, hnojiva, substráty - vánoční, velikonoční dekorace - svíčky.

Floristika: - vazby, aranžování květin - vázání kytic - svatební květinový servis.

Maloobchod, prodej: - substráty, hnojiva - grow boxy.

Prodej: - semen květin a zeleniny pro profesionální pěstitele - sadby letniček, trvalek - okrasných dřevin - zahrádkářských potřeb. Služby: - šlechtění květin, výroba osiv.

Naše firma se zabývá zeleninovou a květinovou sadbou. Dále květinami pro Váš balkón, výrobou smutečních věnců a kytic. Tvoříme dušičkovou i adventní vazbu. Prodáváme substráty, hnojiva, postřiky.

Naše zahradnictví se zabývá: - roubování okurek - melounů - rajčat - paprik. Nabízíme široký sortiment sadby . - zeleniny - převislých balkónových květin - letniček Prodáváme: - zahradní substráty - hnojiva - mulčovací kůru - textilie.

Naše zahradnictví se zaměřuje nejen na obchodování s krásou květin, které nabízí svým zákazníkům v té nejlepší kvalitě, ale obchodní filozofie firmy je napojená na učení feng-shui, které pochází z dálného východu a navazuje na tisíciletou tradici. V nabídce zahradnictví Škoda najdete řezané a pokojové květiny, venkovní a balkónové květiny, velké ...

Zahradní centrum. - prodej pokojových rostlin - sezónní rostliny - okrasné keře - stromy - trvalky

Prodej: - zeleninová a květinová sadb - řezané květiny - na objednávku - smuteční vazba - dušičkové a vánoční zboží

Květinářství Fantazie Květinářství, květiny, maloobchod, prodej: - květiny - široká škála denně čerstvých řezaných květin, dárkového zboží a doplňky do interiéru. Naše obchody najdete v centru Nového Bydžova a Městce Králové.

Zahradnictví. Prodej - květiny - Květinová a zeleninová sadba - substráty, hnojiva - květinové vazby, kytice.

Zahradní centrum. Pěstování a prodej rostlin - okrasné keře, traviny - trvalky, balkonovky - hnojiva, substráty.

Zásilkový prodej, e-shop: -rostliny, květiny, stromy, keře. -zahradnický materiál. -sadbový materiál. Poštovní adresa: Bakker Holland CZ Príjem Objednávek 531 92 Pardubice 02